Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.05.2009, 06:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Google İndex Sorunu....

Arkadaşlar sitemi yenileyeli 3 ay oldu...Fakat her nedense bu yenilediğim ve yeni oluşturduğum sayfalar google de gözükmüyor...

Google de;
site:halimdiktas.tr.gg diye arattığım zaman tüm sayfalarımın çıkmasına rağmen,
site:www.halimdiktas.tr.gg diye aratınca sadece eski var olan ama şimdi olmayan sayfalar bulunuyor..Google sitemi bu olmayan sayfalar üzerinden değerlendirmeye devam ediyor..Dolayısı ile yeni oluşturduğum sayfaların pagerankı da sıfır da kalıyor.

Ayrıca sitem bir anda google nin tr.gg siteleri arasındaki yeri de yok oldu...Şu an tr.gg siteleri arasında ilk 1000 de sitem bulunmuyor. Daha önce ilk 100 arasında iken ne oldu da çıkartıldı..Ban mı, Sandbox mu nedir...Çözemedim..

Yardımcı olursanız sevinirim.
Mesaj20.05.2009, 06:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba sevgili kardeşim;

Sabırlı olursanız Kısa bir süre [ En fazla 1 ay] içerisinde sayfalarınız güncellenecektir. Yani Eskiler değil Yeniler Gözükecektir.

Senin Yapmak gereken Nedir?

Arrow Öncelikle Siteni Tekrar Doğrulamandır [Forumda ara Bulabilirsin]
Arrow Sitenin Googlede gözükmesi senin sitenin ziyaretçi sayısına bağlıdır. Yani Ziyaretçilerini olabildiğince yüksek tutmaya çalış.

Tüm Bedava-Site(m) ' e İyi Günler Diliyorum.
Mesaj20.05.2009, 07:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitemi ilk açtığımda google de doğruladım...Ve halen devam ediyor..O yönde de problem yok..Bu arada ben google de yükselmenin ziyaretçi ile alakası olduğuna inanmıyorum...Çünkü siteme günlük en az 1000 ziyaretçi gelmesine rağmen hiç bir olumlu etkisini göemedim...

Bence tamamen güncellikle alakalı...
Mesaj20.05.2009, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Googlede mart ayından belli bir index sorunu vardı
bu sorun iki gün önce düzeldi yakında sayfaların güncellenir.
Mesaj20.05.2009, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla Kefkirnet süper söyledin benimde sayfalarımı mart ayından beri güncelleyen yok Crying or Very sad Hep Aynı sayfalar duruyo sitemde birsürü sayfa varken bunlardan sitemi açtığımda ilk eklediğim sayfalar var Laughing