Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.05.2009, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu: CSS tasarım hakkında

1.Sorum:
[b]Arkadaşlar ben HackerFriend'den bir tasarım kodu indirdim ve bu kodu kendime göre değiştirsem ve sitemin en alt bölümünteki
Bütün haları ..... saklıdır bölümüne kendi adımı yazsam bir şey olur mu??
----------------------------------------------------------------------------------------------------
2.Sorum:

Arkadaşlar sitemde bir yazı yazdığımda yazı sitemin sadece orta bölümünde kalıyor yazının solunda menüm var, sağ tarafında hiç birşey yok bunu nasıl düzeltebilirim?
Mesaj25.05.2009, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır bir sorun olmaz.yazıp yazmamanız size kalmış...
Yazıları sola veya saga kaydır yaptıysanız bundan kaynaklanabılır.
Mesaj25.05.2009, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Not: Eklemeyi unuttum Size "2.Sorum" da demek istediğimi bu linke tıklayarak anlıya bilirsiniz -----> http://www.yeni-city.tr.gg/2-1.htm

hayır yazıyı sola sağa kaldırmadım sadece sağ tarafında kodu indirdiğimde bir anket vardı onu sildim onun için...
Mesaj25.05.2009, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

Burada hiç bir sorun göremedim solda diyorsan ortalayacaksın . Yada yanyana 2 metin yapıpta karışmamasını istiyorsan tabloaçacaksın 2 sütunlu 1 satırlı sağa sağda olmasını isediğin metin solda solda istediğin metin.Sonra sağ tıkla tablonun içine tablo özelliklerinden kenar kalınlığını 0 yap.
Mesaj25.05.2009, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: cvp

livebook yazmış:
Burada hiç bir sorun göremedim solda diyorsan ortalayacaksın . Yada yanyana 2 metin yapıpta karışmamasını istiyorsan tabloaçacaksın 2 sütunlu 1 satırlı sağa sağda olmasını isediğin metin solda solda istediğin metin.Sonra sağ tıkla tablonun içine tablo özelliklerinden kenar kalınlığını 0 yap.

Abicim demek istediğimi anlatamadım, ama boşwer ben bulurum bir yolunu düzeltirim kendimce.
Önceki mesajları göster: