Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.06.2009, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan Açıklama

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan Açıklama

Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı teknik direktörlük görevini 24 Şubat 2009 tarihinden bu yana sürdürmekte olan Sayın Bülent Korkmaz'ın kulübümüze sunduğu istifa yönetim kurulumuz tarafından kabul edilmiştir.

Sayın Bülent Korkmaz'a teknik direktörlük görevi süresince büyük bir özveri ile yürüttüğü çalışmalarından dolayı Galatasaray Spor Kulübü olarak içtenlikle teşekkür ediyoruz. Bülent Korkmaz'a bundan sonraki kariyerinde üstün başarılar dileriz.

Galatasaray Spor Kulübü

Bizde bir Galatasaraylı olarak Bülent Korkmaz'a katkılarından dolayı teşekkürü borç biliriz!Güle güle Cesur Yürek!.

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj03.06.2009, 11:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki Kim Geliyo Bunun Yerine Mr. Green Mr. Green
Mesaj03.06.2009, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir galatasaraylı olarak İlk önce yöneticim degişmesi lazım bülent hoca degil adamlar Begenmiyorlar ve 2 gün icinde kapının mandalına asıyorlar bu ne iş artık Teknik heyette korktu takımı yönetemiyorum geldigimiz durumlara bakın yazıkk..
Mesaj03.06.2009, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
Bir galatasaraylı olarak İlk önce yöneticim degişmesi lazım bülent hoca degil adamlar Begenmiyorlar ve 2 gün icinde kapının mandalına asıyorlar bu ne iş artık Teknik heyette korktu takımı yönetemiyorum geldigimiz durumlara bakın yazıkk..

% 100 hak veriyorum!İlk önce onlar değişmeli!. Wink

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Önceki mesajları göster: