Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.06.2009, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu: TEK TÜRKİYE yorumları....

İŞTE STV.COM DAKİ TEK TÜRKİYE YORUMLARI SİZ DE TEK TÜRKİYE DİZİSİ HAKKINDA NE DÜŞÜNDÜĞÜNÜZÜ BURAYA YAZIN... DİZİ DE NE OLSUN NE BİTSİN KİM GİTSİN KİM GELSİN Question Question Question

ben kayseriden taner anlı somtaş sarraf dizinizi çok begeni ile ailecek izliyoruz. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUZ....... saygılarla
TANER ANLI 30.04.2009

dizi gerçekten tam anlamıyla harika,emeği geçen herkese teşekkur ederim,çok anlamlı.ama köye askerin sık sık girmesi ve cetin'in imhaolması daha güzel olur.
Kadir BALCI 30.04.2009

mükemmelsiniz tek kelimeyle
MERYEM GÜLMEZ 30.04.2009

mrb bnde tek türkiynin hstasyım çk gzel bi film hç bitmese yaxx nye frat dziden ayrıdı Sad kşke ayrlmydı dlayla çk gzl yıkşıyolardı Smile(tek türkiye hyranı esra)
ESRA KÜÇÜK 30.04.2009

dizi cok begeniyorum turkiyedeki olan gercek olaylari anlatiliyor cok seviyorum dizinizi hele zelal baciyida cok seviyorum tarik doktoruda begeniyorum guzel oynuyo karekterini hayatta basarilar dilerim ona insallah guzel biter bu dizinin sonu tesekkurler
naz 30.04.2009

Selam Daha onceleri izlemiyordum Tek Turkiyeyi,babamdan aliskanlik yapti,cok guzel bir dizi haftayi iple cekiyorum,ve herne kadar dizide olsa iste Turkiye gercekleri,ama surekli hainlerin kazanmasi insani gicik ediyor,tebrik ediyorum yapimcilarini..Allah kolaylik versin.
Semra Ipeksoy 30.04.2009

Söyleyecegim o kadar çok şey varkii nerden başlayacagami bilemiyorum.. ama ömrümde nefesimi keserek izledigim tek dizi ve tek yapit buu.. içimizde nefret duygulari başladii... lütfen iyilerde kazansinn alalh rizasi için o çetin deenen karektere ölümlerin an acisini yasatinn ve sakin ama sakınn çetin şivan ve botan denen o karektersizler gerçek hayatta karşima çikmasinlar helede çetin ve botab soysuzu şerefsizim tirnaklarimlaa canlarini alirimm laa çetinn bu yazimi okursan sakın ama sakın halkın içine çıkmaa yemin edderim seni görürsem kanını içerimmm rol oldugunu biliyorumm ama rol da olsaa sen kansiz birisinn
bir türkiye sevdalisi 29.04.2009

cok güzel bi dizi cok duygusal bütün oyuncular süper ....coook iyi oynuyolar gercekci gibi gözüküyor!!! =D...
bahar akdeniz 29.04.2009

bögede oynanan oyunlar çok güzel ortaya konuluyor. çok teşekkür ederiz gözümüz açılıyor. ama hep olumsuz olaylar oluyor. bi rahat yüzü göremeyecekler mi ya içim kararıyo
fatima 29.04.2009

cok güzel bir filim cok seviyorum filimi devam yapin

DİĞER YORUMLAR:

http://www.stv.com.tr/ShowProgram.aspx?ContentId=54
Mesaj03.06.2009, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim tek yorumum şivan ile tarık doktor gitmesin! onlar giderlerse dizi tam bozulur valla! Smile Very Happy Razz
Mesaj03.06.2009, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

hitkazanin yazmış:
benim tek yorumum şivan ile tarık doktor gitmesin! onlar giderlerse dizi tam bozulur valla! Smile Very Happy Razz

haklısın onlar dizinin kalbi...
Mesaj04.06.2009, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben şiveye bayılıyorum.
konusurlarken gülesim geliyor
kacın lo :=)
Mesaj04.06.2009, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

topgg yazmış:
ben şiveye bayılıyorum.

aynen hele de bu lafı yok mu Arrow haydin gidiyik! Mr. Green Mr. Green

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj05.06.2009, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan-62 yazmış:
topgg yazmış:
ben şiveye bayılıyorum.

aynen hele de bu lafı yok mu Arrow haydin gidiyik! Mr. Green Mr. Green

haydin gidiyik... Mr. Green
Önceki mesajları göster: