Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.06.2009, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Google - Meta Tag Ekstrası Sorunu :(

Slm Arkadaşlar ya ben Şimdiye Kadar 4 tane site açtım 4 üde google eklenmedi yanlış bişe mi yapıorum anlamadım ,

yaptıklarımı anlatayım

google gmail e kayıt oluyorum , site yöneticisi araçlarına sitemi ekliyorum , siteme meta tag kodunu ekliyerek doğruluyorum ve doğrulanıyoda,sonra sitemdeki meta tag ekstrasını aktif edip bekliorm ama ilk sitemi açalı 4 ay oldu eklenmedi , bu sitemde yaklaşık 1 aydır eklenmedi

Varmıdır bir bildiğiniz ?

ben diyorum acaba meta tag ekstrasını aktifleşitmiyecemiz , benim kuzenim war onun 2 sitesi war ikisindede meta tag ekstrası aktif deil onun siteleri en geç 2 haftada eklenior ama benimki bir türlü eklenmior , lütfen yardım edin Sad

Arrow LifeCity Banner Değişim Ağı Açılmıştır ! Sende Katıl !
Mesaj03.06.2009, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu: düzgün metag

sende metag düzügün yap hazı metag yap olur herkez diyo sitem cıkmıyo ama admlar okdar şey yapıyo ben nim sitelerimin eklediklerimin hepsi cıkıyo en fazla 2 afta falan oda hiti yüksel dikden sonra işi tamam zaten şuna tekhit reklam degil 6 sırda birz daha hit artarsa 1 sıraya cıkıcamD:
Mesaj03.06.2009, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım reklmını yapma , sorunun cevabı ile ilgili bir bilgin warsa konuş lütfen boş konuşmayalım :S

Arrow LifeCity Banner Değişim Ağı Açılmıştır ! Sende Katıl !
Mesaj03.06.2009, 20:23 (UTC)    
Mesaj konusu: dedim gibi

metag düzügün yap nebiliyim css tasrımlar size ozle herşy vbz şeyler reklam yapmayıda sevmem zaten :s ok sadece sana yardım amcalı :S belirtim reklam olsa hiç ugraşmam direk link verim zaten
Mesaj03.06.2009, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerginlik Yok Tamam Sakin.. Rolling Eyes

Önceki mesajları göster: