Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.06.2009, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu: +18 Fıstıklar + Güzel Bir Hikaye

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

GELİNCİK VE BEBEK
Uzaklarda bir köyde,kocası ve çocuğu ölmüş,tek başına yaşayan hamile bir kadın varmış kendisine arkadaş olması açısından dağda yaralı olarak bulduğu bir gelinciliği evinde beslemeye başlar.Gelincik kadının yanından bir an bile ayrılmaz.Her ne kadar evcil bir hayvan olmasa da,oldukça uysallaşır.Bir kaç ay sonra kadının çocuğu dünyaya gelir.Tek başına tüm zorluklara göğüs germek ve yavrusuna bak zorundadır.Günler geçer ve kadın bir gün bir kaç dakikalığına da olsa evden ayrılmak ve yavrusunu evde bırakmak zorunda kalır...
Gelincikle bebek evde yalnız kalmışlardır.Aradan biraz zaman geçer ve anne eve gelir.Gelinciği ve kanlı ağzını görür.Anne çıldırmışçasına gelinciğe saldırır ve oracıkta öldürür hayvanı.Tam o sırada içerdeki odadan bir bebek sesi duyulur.Anne odaya yönelir...Ve odada beşiği ,beşiğin içindeki bebeği ve bebeğin yanında duran parçalanmış yılanı görür.
Einstein'a atfedilen bu sözün doğruluğu şimdi daha iyi anlaşılıyor:
"İnsanlardaki önyargıyı parçalamak benim atomu parçamalamamdan daha zor Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

SİTEMİZE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Mesaj06.06.2009, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Crying or Very sad yorum :cr

SİTEMİZE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Mesaj06.06.2009, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

sivastaraftar yazmış:
Crying or Very sad yorum :cr
Mesaj06.06.2009, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

ağlama bak beni de ağlatacan ıhııhı Laughing

Güzel olmuş!Ellerine sağlık!.

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj06.06.2009, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan-62 yazmış:
ağlama bak beni de ağlatacan ıhııhı Laughing

Güzel olmuş!Ellerine sağlık!.
Önceki mesajları göster: