Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.06.2009, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

BEN FENERBAHÇELİYİM BAKALIM SONUÇ NE OLACAK ..
Mesaj08.06.2009, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mehmet Topuz Beşiktaş'da 1 yıl sonra veya şimdi ama sonuçta Beşiktaş forması giyecek Wink

Mesaj08.06.2009, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki güzel kardeşim beşiktaş yönetimi mehmet topuzumu bekleyecek 1 yıl transfer yapmayacak mı mehmet topuzun oynadığı mevkiye yapmazlarsa onların bileceği bir iş gerçi ama sonra ş.liginde bunu sonuçları iyi olmaz..Bu arada daha önce açıklamalar yapılmadan mehmetin fenere gelmesini istiyordum ama beşiktaşlıyım beşiktaşta oynayacam dedikten sonra bir fenerli olarak bizim takımda oynamasını asla ve asla istemiyorum...Yazık yani annesini ve babasınıda bu işe alet ettiler ya çok yazık
Mesaj08.06.2009, 10:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow
Mesaj08.06.2009, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenerlininsitesi yazmış:
peki güzel kardeşim beşiktaş yönetimi mehmet topuzumu bekleyecek 1 yıl transfer yapmayacak mı mehmet topuzun oynadığı mevkiye yapmazlarsa onların bileceği bir iş gerçi ama sonra ş.liginde bunu sonuçları iyi olmaz..Bu arada daha önce açıklamalar yapılmadan mehmetin fenere gelmesini istiyordum ama beşiktaşlıyım beşiktaşta oynayacam dedikten sonra bir fenerli olarak bizim takımda oynamasını asla ve asla istemiyorum...Yazık yani annesini ve babasınıda bu işe alet ettiler ya çok yazık

Futbol anlayışınıza katılmıyorum nedeni ise şu
eğer mehmet topuz'u almak istiyorlarsa bekleyecek
yerine adam alacaklar tabiki ama Topuz geldiğinde yeri topuza verecekler
bir fenerbahçe sitesisin ve ve bilirsinki R.carlos 'u fenerbahçe bir sene önceden alacagını belirtti ve bir sene bekledi.
Mesaj08.06.2009, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Topuz Beşiktaş'da forma giymek istiyor ee bi zahmet Fener'de çekilsin aradan öyle veya böyle Aziz Yıldırım gururlu adamdır sonunda çekilecektir ipin ucundan Topuz Beşiktaş forması giyecektir Wink

Mesaj08.06.2009, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:
Topuz Beşiktaş'da forma giymek istiyor ee bi zahmet Fener'de çekilsin aradan öyle veya böyle Aziz Yıldırım gururlu adamdır sonunda çekilecektir ipin ucundan Topuz Beşiktaş forması giyecektir Wink

evet ama mehmet topuza ''bir herkes fenerbahçeli olacak şapkasıyla imza attıracağım herkesede izletecegim demiş''aziz yıldırım

Mesaj08.06.2009, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:

bence fenerbahçe bıraksın mehmet topuzun peşini bende fenerbahöeli olarak mehmet topuzun fenerbahçede oynamasını istemiyorum beşiktaşlıyım diyen bir oyuncu fenerbahçe forması altında ne kadar başarı gösterebilir ki fb ücret olarak iyi teklif yapıyor ama oyuncu bjkli bence gitsin bjk ye fenerbahçeli taraftarlarda zaten istemiyor ( cogunlukla )
Mesaj08.06.2009, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

hackerfrien-d yazmış:
Arrow

Lütfen gereksiz mesajlaradan kaçınınız Wink
Mesaj08.06.2009, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

5 milyon topuza wermektense özeri tercih ederim napıo bu yönetim ya

Mesaj08.06.2009, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
fenerlininsitesi yazmış:

Futbol anlayışınıza katılmıyorum nedeni ise şu
eğer mehmet topuz'u almak istiyorlarsa bekleyecek
yerine adam alacaklar tabiki ama Topuz geldiğinde yeri topuza verecekler
bir fenerbahçe sitesisin ve ve bilirsinki R.carlos 'u fenerbahçe bir sene önceden alacagını belirtti ve bir sene bekledi.

hangi takım yerine gelecek birini formayı bir kerede verir bence biraz uydurma olmuş yani sen 1 sezon belkide futbol oynamayacan belkide paf takımla antremana çıkacam 1 sezon sonra geldiğinde hemen takımın kurtarıcısı olcan iste bunu kimse yapmaz bu benim düşüncem..He bu arada fenerbahçe R.carlosa forma giydirmemişti bir sene önceden formayı giydiği zaman fenere gelmişti..
Mesaj09.06.2009, 09:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu konu Türkiye'nin konusu haline geldi herkes mesajını düzgün bir şekilde küfürsüz, argosuz yazarsa güzel bi değerlendirme yapmış oluruz beyler Wink

Mesaj09.06.2009, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya şu konuya bakın @forza-kartal sizin konunuza değil gündeme demek istiyorum

M.topuzu bir inceleyelim bakalım:
prof. kariyeri sadece 2 takım bulunuyor

k.erciyesspor
kayserispor

ya tamam ii bi futbolcu olabilir ama yemin ediyorum bu kadar değil gündeme taşcak kadar değil onun yerine fenerbahçe veya beşiktaş
Mario Yepes peşine düşseler daha iyi

mario yepes kimdir?

üstelik bir ara beşiktaş peşindeydi...

Ama Alamamıştı.. Bence mario yepes süper bir oyuncu aynı uğur boral gibi hızlı ve azimli ...

SİTEMİZE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Mesaj09.06.2009, 10:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

sivaslı kardeşim dediklerinde belki haklı olabilirsin fakat türkiyede yabancı kısıtlaması var onun için yerli topçulara yöneliyor çoğu takımlar
Mesaj09.06.2009, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenerlininsitesi yazmış:
sivaslı kardeşim dediklerinde belki haklı olabilirsin fakat türkiyede yabancı kısıtlaması var onun için yerli topçulara yöneliyor çoğu takımlar

madem öle yerli başka orta saha oyuncumu yok nedir bu mehmet topuz aşı Very Happy

bence fener ve beşiktaşın amacı mehmet topuzu takımdan oynatmaktan çok
tamamen fener ve beşiktaş rasındaki mücadeledir yani bak ben aldım sen alamadın falan zuhaaa Laughing

SİTEMİZE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Önceki mesajları göster: