Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.06.2009, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu: [b] :cry: Bıktık Artık...[/b]

BS-YARIŞMALRI ARTIK İLLALLAH ETTİRDİ..BEDAVA-SİTEMİN KALİTESİ BU GİBİ DÜŞÜK YARIŞMALARDA HARCALANMAMALI AYRICA BİR SİTEDE BİZİM SİTEMİZİNDE SPONSOR OLDUĞU BİR YARIŞMA DÜZENLENDİĞİ GEREKÇESİ KESİNLİKLE YALANDIR.BEDAVA-SİTEM YARIŞMALARI ARTIK BELİRLİ SÜRELER ZARFINDA DÜZENLENİRSE SEVİNİRİM.

MESELA : 10.05.09 - 10.06.09 ARASI Bİ TARİH OLSUN BU ARADA YAPIN YARIŞMAANIZI AYRICA "YARIŞMAYA KATILANLAR"ADLI BİR LİSTENİN OLUŞTURULMASI DİĞER ADAY SİTELERİN TASARIM DEĞİŞİKLİĞİİNE NEDEN OLUYR.ARTIK DUR DİYELİM...

CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM...

Mesaj09.06.2009, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

böle bişi olamaz on lar kendi aralarında kendi sitelerinde ve resmi olmadan yapılıyor...Hem sana ne zararı var ki Rolling Eyes
Mesaj09.06.2009, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yarışmaları bedava-sitem'möi düzenliyor ki ?
Hayır.
O yarışmaları bedava-sitem hizmetinden yararlananlar düzenliyor ve muhtemelende sizi davet ediyordur.
UYARI: Yarışma,site tanıtımı,siteye yönlendirme vb. özel mesaj aldıysanız moderatörlere bildirebilirsiniz.
Mesaj09.06.2009, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu: --

Anlatmak istediğim B-S ye başvursunlar mesela B-S böyle bir grup kurabilir yarışma onaylama ile ilgili..B-S de çok fazla yarışmanın düzenlenmesi yarışmaya aday sitelerinde kalitesini düşürebilir.
Mesaj09.06.2009, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

yarışmaya aday siteler kendi istekleri ile katılıyorlar o onların sorunu
Mesaj09.06.2009, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Elbettte haklısınız ama bu kadar çok yarışma forumda da konu kirliliiğine neden olabilir.
Mesaj09.06.2009, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Promosyon bölümünde oldugu sürece herhalde bir zararı yok
Mesaj09.06.2009, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem düzenlemediği için bir sorun yok bence. Seni de katılmaya zorlayan yok Smile herkesin zararı kendine Smile