Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.06.2009, 08:28 (UTC)    
Mesaj konusu: İE 8 Sorunu

Arkadaşlar ie8 de çerezlere nasıl izin verebilirim?

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj09.06.2009, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

çerez Question
Mesaj09.06.2009, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Örneğin bir sitede şifremi hatırla yaptın işte o şifrenin hatırlanması kullanıcı bilgilerini hafızaya alan zararsız dosya Wink

Mesaj09.06.2009, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Microsoft Internet Explorer tercihlerinizi düzenlemek için lütfen şu adımları uygulayın:

Araçlar menüsünde Internet Seçenekleri'ni belirleyin.
Çerez ayarlarınızı güncellemek üzere, Gizlilik sekmesini tıklayın.
Varsayılan düğmesini tıklayın ya da kaydırma çubuğunu "Tüm Çerezleri Engelle" seçeneğinin altındaki ayarlara getirin.
Ardından, Gelişmiş sekmesini seçin ve SSL'yi etkinleştirin.
Güvenlik bölümüne gidin ve "SSL 2.0 Kullan" ve "SSL 3.0 Kullan" onay kutularını işaretleyin.
Tamam düğmesini tıklayın.
Mozilla Firefox tercihlerinizi düzenleyebilmek için lütfen şu adımları uygulayın:

Araçlar menüsünde Seçenekler'i seçin.
Çerez ayarlarınızı güncellemek üzere, Gizlilik bölümüne gidin.
Çerezler bölümünün altında, "Sitelerden gelen çerezleri kabul et" işaretli onay kutusunu seçin.
Ardından Gelişmiş bölümüne gidin ve SSL'yi etkinleştirin.
Şifreleme sekmesini tıklayın ve "SSL 2.0 Kullan" ve "TLS 1.0 Kullan" onay kutularını işaretleyin.
Tamam düğmesini tıklayın.
Netscape tercihlerinizi düzenleyebilmek

Alıntıdır..
Mesaj09.06.2009, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim ie8 de bu seçenekler yok ki :S

Mesaj09.06.2009, 14:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
IE 7'de çerezleri etkinleþtirmek için:

Baþlat > Denetim Masasý'ný týklayýn. (Not: Windows XP Klasik Görünüm'de, Windows Baþlat düðmesi > Ayarlar > Denetim Masasý'ný týklayýn).
Internet Seçenekleri simgesini çift týklayýn.
Gizlilik sekmesini týklayýn.
Geliþmiþ düðmesini týklayýn.
Geliþmiþ Gizlilik Ayarlarý penceresinde Tanýmlama Bilgileri bölümü altýndaki 'Otomatik tanýmlama bilgisi iþlemeyi geçersiz kýl' seçeneðini belirtin.
'Birinci Þahýs Tanýmlama Bilgileri' altýndaki 'Kabul Et' veya 'Sor' seçeneðini belirtin.
'Üçüncü Þahýs Tanýmlama Bilgileri' altýndaki 'Kabul Et' veya 'Sor' seçeneðini belirtin. (Not: 'Sor' seçeneðini belirttiðinizde, bir web sitesi size ne zaman bir çerez göndermeye çalýþsa, Tamam'ý týklamanýz istenir.)
Internet Seçenekleri penceresinden çýkmak için Tamam düðmesini týklayýn.
IE 6'da çerezleri etkinleþtirmek için:

Baþlat > Denetim Masasý'ný týklayýn. (Not: Windows XP Klasik Görünüm'de, Windows Baþlat düðmesi > Ayarlar > Denetim Masasý'ný týklayýn).
'Otomatik Tanýmlama Bilgisi Ýþlemeyi Geçersiz Kýl' seçeneðini belirtin.
'Birinci Þahýs Tanýmlama Bilgileri' altýndaki 'Kabul Et' veya 'Sor' seçeneðini belirtin.
'Üçüncü Þahýs Tanýmlama Bilgileri' altýndaki 'Kabul Et' veya 'Sor' seçeneðini belirtin. (Not: 'Sor' seçeneðini belirttiðinizde, bir web sitesi size ne zaman bir çerez göndermeye çalýþsa, Tamam'ý týklamanýz istenir.)
Internet Seçenekleri penceresinden çýkmak için Tamam düðmesini týklayýn

Alıntıdır..

Mesaj09.06.2009, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

belgeselindir yazmış:
Alıntı:
IE 7'de çerezleri etkinleþtirmek için:

Internet Seçenekleri simgesini çift týklayýn.
Gizlilik sekmesini týklayýn.
Geliþmiþ Gizlilik Ayarlarý penceresinde Tanýmlama Bilgileri bölümü altýndaki 'Otomatik tanýmlama bilgisi iþlemeyi geçersiz kýl' seçeneðini belirtin.
Internet Seçenekleri penceresinden çýkmak için Tamam düðmesini týklayýn.
IE 6'da çerezleri etkinleþtirmek için:

'Otomatik Tanýmlama Bilgisi Ýþlemeyi Geçersiz Kýl' seçeneðini belirtin.
Internet Seçenekleri penceresinden çýkmak için Tamam düðmesini týklayýn

Alıntıdır..

arkadaş ie8 kullanıomuş..
Mesaj09.06.2009, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Farketmiyor menü heralde Idea

Mesaj09.06.2009, 18:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar orada yazıda bir acayiplik var :S

Önceki mesajları göster: