Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.06.2009, 21:57 (UTC)    
Mesaj konusu: yeter ha en sonunda

bune ya acdım sitemi siliyonuz www.rapojen12.tr.gg niye silindi

tam hadi bu silindi diyelim hiçbir ilegal olmayan www.siberarama.tr.gg sitem silindi ses cıkarmadım 1pr olan siten silindi ses cıqarmadım bune lan boyle en sonunda var yaaa birsürü site kurcam ban lan banlana sebebi ilegal iiceerik den
sitemin acılmasın taleb ediyorum birde sporot adresini vermeyin msne yi salmamışdım + normal kuladım msne yed uyarı gelmedi diyer sitemde
Mesaj12.06.2009, 22:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim sitem neden silinmıyor acaba ?? ben torpillimiyim demek ki bişey yapıyorsunuz ki kapanıyor
Mesaj13.06.2009, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu: ne yapdımı soylesinler

ne yapdımı soylesinler tm diyecem dogrudur yada direk silmesinler desinler şunu kaldır tm kaldıralım ve bidaha yapmayalım bizde okadar emek harca ugraş ed ve bigiriyosun silmişiler tm buu sitede bişi yapdım misal peki arama motoru sitesinde ne gibi bişi yapılır bu na nasıl cvp verceksin onu merek ediyorum
Mesaj13.06.2009, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ne yapdımı soylesinler

denme12 yazmış:
ne yapdımı soylesinler tm diyecem dogrudur yada direk silmesinler desinler şunu kaldır tm kaldıralım ve bidaha yapmayalım bizde okadar emek harca ugraş ed ve bigiriyosun silmişiler tm buu sitede bişi yapdım misal peki arama motoru sitesinde ne gibi bişi yapılır bu na nasıl cvp verceksin onu merek ediyorum

İlk silinme başlı başına bir uyarıdır zaten.
sitenizde açılmış
Mesaj13.06.2009, 09:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Örneğin sitede yanlış bir içerik var siteyi silmeden önce uyarıyorlamı yoksa direk siliyorlarmı? www.hacqbirligi.tr.gg benim site bu yetkili arkadaslar baksın kurallara aykırı bisi varmı?
Mesaj13.06.2009, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

hacqbirligi yazmış:
Örneğin sitede yanlış bir içerik var siteyi silmeden önce uyarıyorlamı yoksa direk siliyorlarmı? www.hacqbirligi.tr.gg benim site bu yetkili arkadaslar baksın kurallara aykırı bisi varmı?

Merhaba
dediğim gibi ilk site silinmesi başlı başına bir uyarıdır zaten
sitenizi geri açtırma talebinde bulunursanız size neyin sitenizin silinme sebebi olduğunu söylerler ve tekrarlamaman dileğiyle geri açarlar siteni.
ama silmeden önce uyarmazlar çünki binlerce kullanıcı var herbirini uyarmaya kalksalar olacak şey değil Razz
o yüzden ilk silinme bir uyarıdır.
Mesaj13.06.2009, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu: pardon

hepinizden özür diliyorum arkadaşlar şuna bakınya

http://www.rapoejn12.tr.gg/ bi buuna baqın bide sitemin linkine

arda fark yoq

http://www.rapoejn12.tr.gg/ biretek fark j yle n ni arsında e var onda az once farkedim tekrara ozur dilerimm
Önceki mesajları göster: