Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.06.2009, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-Sitemde Yeni Bir Hacker Dolasıyor.Buna DİKKAT!!!

Arkadaslar asağıdakı gıbı bır mail sizede gelebilir bunun ıcın dikkatlı olunuz.Sakın mailde yazanları yapmayınız.Bana asağıdaki gibi geldi.Buyrun Okuyun.

''Merhaba;

Sayın Bedava-Sitem.com Kullnaıcısı Sİtenizin Başkaları Tarafından Kullanıldıgını Tesbit Ettik.
Lütfen Sitenizin Şifresini ve Adresini support.webme( at )gmail.com adresine Yollayın...
Bİz Sizinle Aynı Şifreyi Kullanan Kullanıcımızı Tesbit Edecegiz.

Sağlıcakla Kalın...

support.webme( at )gmail.com

Message was sent By support.webme( at )gmail.com

support( at )webme.com''
Mesaj02.06.2009, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

uyarınız için tşk
Mesaj02.06.2009, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Böyle mail bana gelmedi ama gelse çok güzel cevap yazarım

Merhaba,

Sayın Bedava-Sitem.com Sahibi. Bu sizi ilgilendirmez. Belki ben herkes ile paylaşmak istiyorum. Bu durum zorunuza gitti ise ben sizden şifre ve adresinizi rica ediyorum.

Sağlıcakla Kalın.

diye birşey yazardım ama tabi burası halka açık olduğu için bazı yerlerde yumuşak davrandım Very Happy
Mesaj02.06.2009, 21:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yoksaa...Kayardın Galiba Hocam Razz
Mesaj03.06.2009, 07:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem kullanıcıların böyle konularda bilinçli olması güzel birşey. Şifre isteyen kim olursa olsun sonu hiç kayırlı olmaz.

Kullanıcı İsmi: ......
Şifre: .......

Buraya güzel bir şeyler yazar yollardım. Bunları kendine yedirip hayatına devam edebilirse helal olsun derim sonra kendi kendime ne insanlar varmış diye. Böyle şeyler yapana yakışan şey budur.
Mesaj03.06.2009, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

En Güzeli
Mesaj03.06.2009, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

piriketseverler yazmış:
Bedava-Sitem kullanıcıların böyle konularda bilinçli olması güzel birşey. Şifre isteyen kim olursa olsun sonu hiç kayırlı olmaz.

Buraya güzel bir şeyler yazar yollardım. Bunları kendine yedirip hayatına devam edebilirse helal olsun derim sonra kendi kendime ne insanlar varmış diye. Böyle şeyler yapana yakışan şey budur.
İşte beklenen cevap... Very Happy
Mesaj03.06.2009, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bizin bilgilendirdiğin için sağol ama yanlış yere açmışsın konuyu Very Happy
Mesaj07.06.2009, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgilendirdiğin için teşekkürler.
Mesaj13.06.2009, 08:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:

Razz süper

Mesaj13.06.2009, 09:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

buna kananlar varmıdır acaba ückagıt oldugu her yerıınden bellı bunun..
Mesaj13.06.2009, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://bedavasitem.forumy.biz
Mesaj13.06.2009, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

bana yolladılar...

siz yollayın bende yollayım dedim. cvp gelmedi ondan sonra
Mr. Green Mr. Green
Mesaj13.06.2009, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

inanan olursa hiç girmesin bi daha bu işlee derim.Gelirsede gerekli cevap hazır.
Mesaj14.06.2009, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu tür şeylere fake deniyor siz kimse inanmassınız diye düşünüyorsunuz ama çok cahil insanlar var önceden imperiayardimalani.blogcu.com diye bir site açmıştım bedava kredi isteyen kullanıcı adını şifresini ....@gmail.com adresine gönderin dedim en az 20 kişi gönderdi tabi birşey yapmadım Very Happy
Önceki mesajları göster: