Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.06.2009, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu: İşte Ekran Kartı Yükseltici//Oyunları rahatca oynayın

Program NVidia Dig.Tec. Sistemi ve Altyapısı ile çalısmaktadır.Ekran Kartı NVidia Markalı PC'lerde sorunsuz çalısabilir.Diger Ekran kartı modellerinde ise (ATI CATALYST vs.) %70 Oranında Çalısabilmektedir.Bu durum tamamen sizin PC'nizin Sistemine ve yapısına kalmıştır.İşletim sistemi Windows XP olan sistemlerde çalışır..
Program sayesinde Düsük Ekran Kartı Sorunu Ortadan Kalkıyor.Artık En yüksek performans gerektren oyunları çalıstırabilir ve rahatça oynayabilirsiniz.
İndirdikten sonra dosya içindeki bilgileri okuyunuz.Eger programı kurar iseniz bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

dowloand linki vermek yasak oldugu için veremiyorum o yüzden ya mesaj atın isteyenler veriyim yada googlede arayın
Mesaj14.06.2009, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu: İstek

Benim ekran kartı b..tan bişi ya. Oyunlar zar zor çalışıyo keyif alamıyorum. avada--kedavra--@hotmail.com adresine download linkini gönderisen memnun olurum.
Mesaj14.06.2009, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: İşte Ekran Kartı Yükseltici//Oyunları rahatca oynayın

colgecenbilisim yazmış:
Program NVidia Dig.Tec. Sistemi ve Altyapısı ile çalısmaktadır.Ekran Kartı NVidia Markalı PC'lerde sorunsuz çalısabilir.Diger Ekran kartı modellerinde ise (ATI CATALYST vs.) %70 Oranında Çalısabilmektedir.Bu durum tamamen sizin PC'nizin Sistemine ve yapısına kalmıştır.İşletim sistemi Windows XP olan sistemlerde çalışır..
Program sayesinde Düsük Ekran Kartı Sorunu Ortadan Kalkıyor.Artık En yüksek performans gerektren oyunları çalıstırabilir ve rahatça oynayabilirsiniz.
İndirdikten sonra dosya içindeki bilgileri okuyunuz.Eger programı kurar iseniz bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

dowloand linki vermek yasak oldugu için veremiyorum o yüzden ya mesaj atın isteyenler veriyim yada googlede arayın

programın adını verirmisin
Mesaj15.06.2009, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim benim ekran kartı 16mb Embarassed işe yararmı ve kabul ettiğimiz kurallar neler?

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj15.06.2009, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

16 mb mı Question Mr. Green
Mesaj15.06.2009, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

arkadaşım özelden atarsan sevinirim...
Mesaj15.06.2009, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

arkadaşlar
programın ismi bu
"NVidia Dig.Tec"