Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.06.2009, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu: 50 Kişiye Günlük 200 Ziyaretçi

Sitemde 10 yeni paylaşım yapana 200 ziyaretçi gönderiyorum her gün. Ayrıca üye olmanıza gerek yok http://siten-taninsin.tr.gg

Mesaj14.06.2009, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nasıl 200 Ziyaretçi Gönderiyorsun Peki ? hitcanavari.com'dan falan mı ?
Mesaj14.06.2009, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlkodstore yazmış:
Nasıl 200 Ziyaretçi Gönderiyorsun Peki ? hitcanavari.com'dan falan mı ?

hayır http://betul-fm.com kanpanya yapmış o gönderiyor sizde benim sitemden paylaşım yaptığınız için banada gönderiyor mesela benim hitlerimi başka bir kaç siteye reklam koyarak göndermiş

Mesaj14.06.2009, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlkodstore sen katıldın mı?

Mesaj14.06.2009, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

İYİDE SENİN SİTEN HİTCANAVARINDA VAR KREDİ KAZANMAK İÇİN SİTE GEZERKEN SENİN SİTEYİDE GÖRMÜŞTÜM...
Mesaj14.06.2009, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxxkod yazmış:
İYİDE SENİN SİTEN HİTCANAVARINDA VAR KREDİ KAZANMAK İÇİN SİTE GEZERKEN SENİN SİTEYİDE GÖRMÜŞTÜM...

bunun konuyla alakası ne Smile

Mesaj14.06.2009, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

siten-taninsin yazmış:
xxxkod yazmış:

NASIL ALAKASI NE HİT CANAVARINDA 10 SİTE EKLEME HAKKI VE İŞTE ORAYA 10 PAYLASIM YAPAN SITEYI EKLERSIN 200 GİDER SENDE HİTİ BETUL-FM DEN GELDİ DERSİ.. Wink
Mesaj14.06.2009, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben konu açtım ama giriş yapın dedi üye değilim üye ol dedim ama hardler gözükmüyo o resimdeki harfleri girin varya resim gözükmüyo yani üye olunmuyo
Mesaj14.06.2009, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxxkod yazmış:
kredi kazanmak için yani sende hitcanavarı kullanıyorsun Laughing Laughing Laughing bende birden niye bunun hiti çağoldı diyodum
Mesaj14.06.2009, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
xxxkod yazmış:
kredi kazanmak için yani sende hitcanavarı kullanıyorsun Laughing Laughing Laughing bende birden niye bunun hiti çağoldı diyodum

3 HAFTA ÖNCE KULLANIYORDUM 3 HAFTADIR KULLANMIYORUM ÜYELİGİ SİLDİM..

HATTA SİTEMDEKİ SOLDA Kİ YERDE SİTEME GELENLERİN GELDİ SİTELERİ GÖREBİLİRSİN.. Wink

Mesaj14.06.2009, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
xxxkod yazmış:

BENİM GÜNLÜK TEKİL HİTİM YANİ GERÇEK TEKİL HİTİM 200 HATTA BAK SAYACIMA 130 A GELİYOR
Mesaj14.06.2009, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.zekeriyazar.tr.gg
Mesaj14.06.2009, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

zekeriyazar yazmış:
www.zekeriyazar.tr.gg

bu bot =)
Mesaj14.06.2009, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxxkod yazmış:
siten-taninsin yazmış:
xxxkod yazmış:

NASIL ALAKASI NE HİT CANAVARINDA 10 SİTE EKLEME HAKKI VE İŞTE ORAYA 10 PAYLASIM YAPAN SITEYI EKLERSIN 200 GİDER SENDE HİTİ BETUL-FM DEN GELDİ DERSİ.. Wink

herkes sen kadar cahil değil hitin hangi siteden geldiğini birçok istatislikle görebilir

Mesaj14.06.2009, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
ben konu açtım ama giriş yapın dedi üye değilim üye ol dedim ama hardler gözükmüyo o resimdeki harfleri girin varya resim gözükmüyo yani üye olunmuyo

yenileyebilirsin

Önceki mesajları göster: