Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.06.2009, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu: FORUM EKLEMEK

Arkadaşlar merhaba ben yetkinforum diye bi forum hazırlama sitesinde bir forum hazırladım. Bu forumu tr.gg yaparak kendi sitemde yeni bir sayfaya ekleyebilirmiyim. Yada sizin bildiginiz bi yol varmı bu forumu kensi sitemde aktif hale getirmek çin. Çok acil yardım lütfen...

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj15.06.2009, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi ücretsiz kurdugunuz bir forumu trgg sitenizin içinde nasıl gösterebilirsiniz bunu anlatacagım asagıdaki koddaki site buraya yazan yere forumunuzun ismini girin

Kod:
<iframe scrolling="auto" frameborder="0" style="border: medium none ; width: 900px; height: 1280px;" src="SİTE BURAYA"> </iframe>

Koddaki Width Height ayarlarından yukseklik ve genişlik özellikleriniz kendiniz ayarlayabilirsiniz sonra kodu sayfanıza ekleyin forum sitenizde açılacaktır.
Mesaj15.06.2009, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkirnet yazmış:
Şimdi ücretsiz kurdugunuz bir forumu trgg sitenizin içinde nasıl gösterebilirsiniz bunu anlatacagım asagıdaki koddaki site buraya yazan yere forumunuzun ismini girin

Kod:
<iframe scrolling="auto" frameborder="0" style="border: medium none ; width: 900px; height: 1280px;" src="SİTE BURAYA"> </iframe>

Koddaki Width Height ayarlarından yukseklik ve genişlik özellikleriniz kendiniz ayarlayabilirsiniz sonra kodu sayfanıza ekleyin forum sitenizde açılacaktır.

bu kado forum sayfasının kaynak bölümüne ekle
Mesaj15.06.2009, 09:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

@www-kral
yanlış bilgi verme!
kodu yeni bir sayfa açarak kaynak tusuna basarak ekleyebilirsiniz.
Mesaj15.06.2009, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkirnet yazmış:

Kod:

önelikle çok teşekkürler ve şunu sormak istiyorum forum ismi derken url adresinimi ekleyeceğiz oraya? yoksa url yi yazmadan nasıl gelecek?

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj15.06.2009, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

url yi yazınız
Mesaj15.06.2009, 09:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet url ismini ekleyeceksini örneğin :http://www.kefkirnet.forumtrgg.com gibi
Mesaj15.06.2009, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkirnet yazmış:
Evet url ismini ekleyeceksini örneğin :http://www.kefkirnet.forumtrgg.com gibi

çok çok teşekkürler kendi adresim altında çıkıyor forum süper, ama bi sorun oldu ben red tasarım kullanıyorum ve forum orta alana küçük geliyor. bende yeni bi site daha açtım ve adını kambernetforum yaptım. ordada CSS Desin tasarımını kullanacağım yani tam ekran ve forumun kodunu oraya ekleyeceğim. Forum kısmına girince direk o diğer forum siteme yönlendireceğim. böyle yapsam olur demi?

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj15.06.2009, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

siz bilirsiniz =)
Mesaj15.06.2009, 09:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dediğinizden birşey anlamadım fakat anlatıyim Razz
kambernetforum.tr.gg diye bir site açın ve css tasarıma geçin
sonra ayarladığınız kodu sitenizin ana sayfasına veya T.ustune ekleyebilirsiniz.
forum sitenizde tam ekran gözükecektir.
foruma tıklayanlar gene o sie içinde forumunuzu gezebilecekler buda iframe kodu sayesinde.
Mesaj15.06.2009, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

[quote="kefkirnet"]Dediğinizden birşey anlamadım fakat anlatıyim Razz
kambernetforum.tr.gg diye bir site açın ve css tasarıma geçin
sonra ayarladığınız kodu sitenizin ana sayfasına veya T.ustune ekleyebilirsiniz.
forum sitenizde tam ekran gözükecektir.
foruma tıklayanlar gene o sie içinde forumunuzu gezebilecekler buda iframe kodu sayesind

yani ana sitem şu kambernet ama işte forumu tam ekran yapabilmek için kambernetforum diye bi site açtım ve dediğiniz css ayarlarını yaptım.şimdi bu forum sitesine ulaşmak için ana sitemdeki yani kambernet teki forum yazısına link vererek mi kambernetforum sitesine yönlendireyim?

Yönetici [ Ç.Y ]
Mesaj15.06.2009, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet yapabilirsiniz.
Mesaj15.06.2009, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

herşey için çok teşekkürler, çok işime yaradı çok sağolun

Yönetici [ Ç.Y ]
Önceki mesajları göster: