Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.06.2009, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemdeki İçerik Çalınıyor

Sayın Bedava Sitem Yetkilileri http://design-negro.tr.gg < Bu Site Sitemdeki Tabloları İçerikleri İzinsiz Kullanıyor Sad
Mesaj19.06.2009, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu şikayeti açık olan herhangi bir moderatöre özel mesaj yoluyla bildirmelisiniz.Açık moderatör yoksa, ilk açan moderatöre iletiniz.

Mesaj19.06.2009, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunun size ait olduğunu bize kanıtlayabilirmisiniz hayır onun için yapılabilecek birşey yok.

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj19.06.2009, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ama İnsan Bari Yandaki Resimlerini Yazıları Degiştirir Tıpatıp Benim Sitemdeki :'(
Mesaj19.06.2009, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu kanıtlayacak bir yol var.Site sahibinin profilini bularak sitesinin nezaman açıldığına bakılıp kendi sitesiyle karşılaştırılır.Eğer kim daha eskiyse şikayet etme hakkı onundur...!
Mesaj19.06.2009, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

golden-glory yazmış:
Bunu kanıtlayacak bir yol var.Site sahibinin profilini bularak sitesinin nezaman açıldığına bakılıp kendi sitesiyle karşılaştırılır.Eğer kim daha eskiyse şikayet etme hakkı onundur...!
Alakası yok hiçbirşey yapamazsınız boşuna moderatörlere bildirmeyin! Belki o ilk önce yazdı sitenin açılma tarihiylede alakası yok.

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj19.06.2009, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım senin sitenin aynısı xxxkod'dada var matematikcimm'de,htlmkodes'tede vaar yani ve bu giderekde yayılıcak
Hani tablolar benimdi falan çekemiyosan siteyi boş boş mesajlar yazıp forumu kirletme bari

Mesaj19.06.2009, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

tak-oyun yazmış:
Arkadaşım senin sitenin aynısı xxxkod'dada var matematikcimm'de,htlmkodes'tede vaar yani ve bu giderekde yayılıcak
Hani tablolar benimdi falan çekemiyosan siteyi boş boş mesajlar yazıp forumu kirletme bari

şştt benimi çikiştiriyonuz hee Mr. Green
Mesaj19.06.2009, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Telif Hakkı

Vallahi Paralı Hosting Sitelerde Telif Hakkı Var Ama Tr.Gg ' de Yok Galiba ...!!!

Mesaj20.06.2009, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitemdeki İçerik Çalınıyor

arkasiradakilerfun-club yazmış:
Sayın Bedava Sitem Yetkilileri http://design-negro.tr.gg < Bu Site Sitemdeki Tabloları İçerikleri İzinsiz Kullanıyor Sad

Eğer elinde bir Copyright veya CC Euro belgesi varsa hak talep edebilirsin. Ama elinde bir belge yok. Sitenin açılma tarihiyle bu işin alakası olamaz.

Maalesef.

Ama yinede support a bildirmeni isterim. Ama senden Copryight veya CC Euro belgesi isteyecektir.
Mesaj20.06.2009, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim site bir basit tablo yüzünden silindi ..

sende şikayetçi olursan sitesinin silineceğine inaniyorum.

Mesaj20.06.2009, 09:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar...

ruyakod yazmış:
benim site bir basit tablo yüzünden silindi ..

sende şikayetçi olursan sitesinin silineceğine inaniyorum.

Seninkinde ki olayda eğer kanıt gösterilmişse silinir... Wink
Mesaj20.06.2009, 09:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Copyright Hakkınız varsa ilgili yerlere basvurabılırsınız.. Ama yoksa bosuna ugrasmayın Very Happy
Mesaj20.06.2009, 09:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Support-tr( at )webme.com adresine durumunuzu özetliyecek bir mail atın
size yardımcı olacaklardır.
Not: (at) yerine @ koyunuz.
Mesaj20.06.2009, 13:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür Ederim. Exclamation
Önceki mesajları göster: