Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.06.2009, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu: BUNLAR OLSA İYİ OLUR BENCE...

MERHABA, ÇOK ŞEY Mİ İSTİYORUM BİLMİYORUM AMA SİTELERİMİZDE ŞÖYLE ÖZELLİKLER OLSA İYİ OLUR DEDİKLERİM VAR;

1) SİTEYE OTOMATİK OLARAK ÜYELİK MÜMKÜN OLSA

2) BU ÜYELİKLE BERABER FORUM ÜYELİĞİ DE OLSA (YANİ FORUMA AYRI BİR ÜYELİK İSTENMESE)

3)TASARIM EKLENDİĞİNDE BAZI TASARIMLARIN ÜSTÜNE FORUMA TIKLANDIĞINDA FORUM KISMI GELİYOR BUNU ORTADAN KALDIRMAK MÜMKÜN MÜ BİLMİYORUM AMA İSTEDİĞİMİZ ŞEKİLDE AYARLAYABİLSEK.

4) AYNI ZAMANDA ÜYELERİN PROFİL SAYFALARINI OLUŞTURMAMIZ İÇİN ÜYELERİN FOTO YOLLAMASI MÜMKÜN OLSA.

5) AYRICA SİTEMİZİN ALANI BİRAZ DAHA GELİŞMİŞ OLSA. 1GB YERİNE ÖR:10GB GİBİ...

BİRAZ UÇUK KAÇIK İSTEKLER AMA BENİM AKLIMDAN BÖYLE BİR ÖNERİ TOPLULUĞU GEÇTİ PAYLAŞMAK İSTEDİM.
Mesaj23.06.2009, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu: bence

benceii olurdu
Mesaj23.06.2009, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

1) Bu öneri önceden de söylenmişti. Yapılcak galiba yeni versiyonda.

2)?

3)bunu anlamadım :S

4)Jotform.com gibi sitelerden forum olusturarak bunu halledebilirsiniz.

5) 1 gb dolmuyor zaten. resimden başka bir şey upload etmeğiniz için.
Wink
Mesaj30.06.2009, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Gerek Yok

Evet 10 Gb Napıcaksınızki. Saten Kodlar Sayesinde Resim,Müzik,Video,Anket Vs Yükleyebiliyorsunuz....Saten 1 Gb ne Kadarını Kullanıyorsunuzki 10 Gb İstiyorsunuz ? Taş Patlasa 50 Mb

Gerek Yok !
Mesaj30.06.2009, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

bencede
Mesaj30.06.2009, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu: bakarmsınız?

arkadas uyelerın kemdıne aıt profılı olsun derken arkasa eklenebılsın, rütbeler olsun , profılınde video paylasabılsın ,baskaları onun profılını goruntuleye bılsın demek ıdtıyor herhalde onu demek ıstemıyorsa ben dıorumm spRR olur wallaha xD Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj01.07.2009, 08:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Unutmayın ki bu site ücretsiz hizmet veriyor. Ama siz azıyla yetinmiyorsunuz. Hep çok şeyler istiyorsunuz. Yeni sistemde olabilir şeyler var burda fakat size bir öneri BS en iyi free hostingi sağlayan bir site değerini bilin Wink
Mesaj01.07.2009, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

vitaminli foruma katılyorum Laughing

Oleyyy goolge sitemi indexledi:D
Mesaj01.07.2009, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Azına Şükür Etmeyen Çoğunu Bulamaz Arkadaşlar (: Bs Yokken Ne Yapıyorduk ? İşimiz Daha Yaştı... O Zaman 1gb Da Yoktu Otomatik Üyelik Değil Üyelik Bile Yoktu Very Happy Bir Sitemiz Bile Yoktu ? Siz Düşünün Artık.. vitaminliforuma Bende Katılıyorum
Mesaj13.07.2009, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu: TARTIŞMAYA GEREK YOK!!!

ARKADAŞLAR BEN SADECE OLSA İYİ OLACAK ŞEYLERİ YAZDIM MİLLET OHHH BİRİ ÖYLE DİYO BİRİ BÖYLE SADECE DEŞÜNCE ÖNERİ BİLE DEĞİL LÜTFEN FİKİRLERE SAYGI DUYUN BEN İLLA Kİ OLSUN DEMEDİM AYRICA 1 GB ALANI SİZ SADECE KODLARLA DOLDURDUĞUNUZ İÇİN ÇOK GELİYOR.BENİM ANLATMAK İSTEDİĞİM BS Yİ AYNI ZAMANDA HOSTİNG GİBİ KULLANMAK O YÜZDEN ALAN FİKRİMİ 10 GB DEDİM...

HER ŞEYİ GEÇELİM HERKES FİKRİNİ SÖYLEMEKTE ÖZGÜRDÜR AMA ÖZGÜRLÜKLER BAŞKASININ ÖZGÜRLÜĞÜNE MÜDAHALE ETTİĞİ NOKTADA BİTER...
Mesaj13.07.2009, 21:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

vitaminliforum yazmış:
Arkadaşlar Unutmayın ki bu site ücretsiz hizmet veriyor. Ama siz azıyla yetinmiyorsunuz. Hep çok şeyler istiyorsunuz. Yeni sistemde olabilir şeyler var burda fakat size bir öneri BS en iyi free hostingi sağlayan bir site değerini bilin Wink

Çok saçma bir cevap olmuş. Bu hizmetler bizim için ve bizim isteklerimiz doğrultusunda da geliştirilmesi en doğal hakkımız. BS kimsenin hayrına bu hizmeti sunmuyor. Bu devirde kimse babasının hayrına kendini yormaz. Biz kullanıyoruz onlarda kazanıyor.
Mesaj30.07.2009, 01:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

priketseverlere katılıyorum ayrıca zaten bs yi nasıl geliştiririz diye açmışlarsa gelişmesi onlarında yararına demektir... sakın yararları olmadan yardım edemezlermi insanlık öldümüVery Happy demeyin alakası yok çünki... ben her tr.gg sitesine girdiğimde sponsor linke tıklayıp bs nın para kazanmasını sağlıyosam ayrıca sitelerimizde bsnın para kazanmasını sağlıyacak reklamların istek doğrultusunda koyulmasını istiyosam bu hepimizin gelişmesi içindir onlar bize yardımcı olur biz onlara onlar bizden en iyisini beklicek biz onlardan ...
Önceki mesajları göster: