Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.08.2007, 23:17 (UTC)    
Mesaj konusu: SİTEYE GİRER GİRMEZ SON SES ÇALAN MÜZİK NE KADAR HOŞ?

arkadaşlar bu güne kadar yüzlerce web sitesi dolaştım,, ve çoğundan kaçma nedenim açıkçası, siteye girer girmez tabiiri caizse bangır bangır çalan mp3 player yada radyolar.. mp3 playerlerinizi veya radyolarınızı ana sayfa dan değilde alt sayfalardan verseniz nasıl olur..
açıkçası bana anasayfadan yayımlanan müzikler hiç hoş gelmiyor,,
Nedenler:
çalan müzik ilgi alanın olmayabilir- ki bu ziyaretçiyi kaçırabilir..
gece yarısında son ses birden karşına çıkan player bütün ev ahalisini uyandırabilir.. (bu da açıkçası benim modemin babam tarafından fişinin çekilmesi demek)
...

yorumuma yorumlarınızı bekliyorum..saygılarımla

Mesaj27.08.2007, 02:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence de! mesela bir kullanici siirlerinin bölümüne siirlerin duygusuna uyacak arkaplan muzigi yapmis, cok muthis olmus, secilmis kaliteli effekt olmus...
Mesaj28.08.2007, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

alt sayfalara özel müziği nasıl eklioruz solerseniz sevinirim
Mesaj11.09.2007, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

BEN BU GUNE KADAR YAPTIGIM COGU SITEYE RADYO VS KOYMADIM NEDENI ISE COGU KISININ SADECE SAYFA ACILDIGI ZAMAN GUZEL BIR KARSILAMA OLMASI AMA YINEDE SES VAR CUNKU FLASH ANIMASYONLAR SIIRLER KOYUYORUM BU SITEYI YAPANINDA DUSUNMESI GEREKEN BIRSEY SONUCTA BU SITEYI IS ICINDE KULLANSAK EGLENCE AMACLIDA KULLANSAK GIREN MISAFIRLERIN HOSNUT KALMASI MUTLAKA GEREK...
Mesaj14.09.2007, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet arkaplan miziği olsa çok güzel olur Twisted Evil
Mesaj30.01.2009, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu: evet

Mesaj30.01.2009, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: evet

dostcukuru yazmış:
www.DostCukuru.tr.gg

reklam için bedava-siteni tanıt bölümüne gidiniz Wink
Mesaj30.01.2009, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

katılıyorum evet ama, sayfaya ve içeriğe uygun ziyaretçiyi yormayan bir müzik neden olmasın anasayfada ? ben vazgeçemiyorum Laughing

ama bazen hakikaten benimde rahatsız olduğum siteler oluyor , ya da kendi dinlediğim müzikle karışıyor müzikler...

Mesaj30.01.2009, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

ve-angel yazmış:
katılıyorum evet ama, sayfaya ve içeriğe uygun ziyaretçiyi yormayan bir müzik neden olmasın anasayfada ? ben vazgeçemiyorum Laughing

ama bazen hakikaten benimde rahatsız olduğum siteler oluyor , ya da kendi dinlediğim müzikle karışıyor müzikler...

eski başlıklara ilgi göstermeyiniz
Mesaj31.01.2009, 21:29 (UTC)    

dostcukuru yazmış:
www.DostCukuru.tr.gg

Burası reklam yeri değil! Reklamlarınızı Arrow "Bedava Siteni Tanıt" bölümünde yapınız
Mesaj31.01.2009, 21:30 (UTC)    

livemax yazmış:
dostcukuru yazmış:
www.DostCukuru.tr.gg

Burası reklam yeri değil! Reklamlarınızı Arrow "Bedava Siteni Tanıt" bölümünde yapınız
,

Lütfen gereksiz cevap yazmayınız!.Zaten o kişi uyarılmış!.

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj16.01.2011, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel site yapmışsınız başarılar dilerim
Osmanlı Bu Gün Geri Kalan Bütün Devletlerin Gücü Üzerinde Bir Kudrete Sahiptir
Mesaj16.01.2011, 10:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında açılan müzikleri küçük bir pop - up yapıp ziyaretçinin keyfine göre açılıp kapanması daha güzel olur hem kesintisiz müzik olur bunu isteyen yapabilir illa b-s de böyle bir eklenti olması gerekmiyor.

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj16.01.2011, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
bence de! mesela bir kullanici siirlerinin bölümüne siirlerin duygusuna uyacak arkaplan muzigi yapmis, cok muthis olmus, secilmis kaliteli effekt olmus...

AYNEN, EN İYİSİ BU
Mesaj17.05.2011, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: SİTEYE GİRER GİRMEZ SON SES ÇALAN MÜZİK NE KADAR HOŞ?

ozlemtekin yazmış:
arkadaşlar bu güne kadar yüzlerce web sitesi dolaştım,, ve çoğundan kaçma nedenim açıkçası, siteye girer girmez tabiiri caizse bangır bangır çalan mp3 player yada radyolar.. mp3 playerlerinizi veya radyolarınızı ana sayfa dan değilde alt sayfalardan verseniz nasıl olur..
açıkçası bana anasayfadan yayımlanan müzikler hiç hoş gelmiyor,,
Nedenler:
çalan müzik ilgi alanın olmayabilir- ki bu ziyaretçiyi kaçırabilir..
gece yarısında son ses birden karşına çıkan player bütün ev ahalisini uyandırabilir.. (bu da açıkçası benim modemin babam tarafından fişinin çekilmesi demek)
...

yorumuma yorumlarınızı bekliyorum..saygılarımla
Önceki mesajları göster: