Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.11.2008, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu: yhaa nasıl butonların tipini deiştircem lütfen yardımm!!

lütfen yarıdım edin butonların tipini nasıl eiştirebilirim veya msn mi ekleyin sitemi güzel bi site yapana 20 ytl cash para verrim butonlar felan msn= contra_jack( at )hotmail.com
Mesaj15.11.2008, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: yhaa nasıl butonların tipini deiştircem lütfen yardımm!!

mahometoyun yazmış:
lütfen yarıdım edin butonların tipini nasıl eiştirebilirim veya msn mi ekleyin sitemi güzel bi site yapana 20 ytl cash para verrim butonlar felan msn= contra_jack( at )hotmail.com

Merhaba,
Arkadaşım öncelikle forumda MSN vermenin yasak olduğunu hatırlatmak isterim.
Yardıma gelince aşağıdakı koda bakınız:

Kod:
<style type="text/css">
<!--
td.nav{background-image:url([color=red]HTTP:// RESMİN URL ADRESİNİ BURAYA YAZ[/color]);}
-->
</style>

Yukarıda gördüğünüz kodda "HTTP:// RESMİN URL ADRESİNİ BURAYA YAZ" kısmına değiştirmek istediğiniz resmin url adresini yazınız.
İyi eğlenceler.

Mesaj19.06.2009, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu daha iyi

<!-- CilekOyun.com Oyun Kodu Başlangıcı --><iframe src="http://www.cilekoyun.com/sitenize_cilekoyun/index_700x400.php" width="700" marginwidth="0" height="400" marginheight="0" align="" scrolling="no" frameborder="0" hspace="0" vspace="0"></iframe><!-- CilekOyun.com Oyun Kodu Sonu -->

Mr. Green
Mesaj20.06.2009, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaten tasarımı çalmışsın yardıma qerek yoq Wink
Mesaj20.06.2009, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımınız çalıntı !!!

Çalıntı tasarım kullanmak yasaktır !!!

Mesaj08.09.2009, 01:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba arkadaşlar sitemde butonlarım çok kendi ürünüm yalnız ben hareketli gif buton yapmak istiyorum program tavsiye edebilirmisiniz mesaj atarsanız sevinirim