Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.06.2009, 06:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Google Ban

Google beni daha indexlemedi sanırım ban yedim
bu sorunu nasıl ortadan kaldırabilirim yardımlarınızı bekliyorum
Mesaj24.06.2009, 06:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım aynı sorun bende de mi var anlayamadım...Gerçi 1 olan pagerankım 2 oldu ama yinede açmış olduğum sayfalar google tarafından yaklaşık 2 aydır indexlenmiyor...Nedenini hala çözemedim...

Mesaj24.06.2009, 06:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

halimdiktas yazmış:
Arkadaşım aynı sorun bende de mi var anlayamadım...Gerçi 1 olan pagerankım 2 oldu ama yinede açmış olduğum sayfalar google tarafından yaklaşık 2 aydır indexlenmiyor...Nedenini hala çözemedim...

Seninkisi indexlenmiş ve pr almış... gerisi gelir...
ama benimkisinde bir index bile yok pr alsın.
sıkılmaya başladım artık.
Mesaj24.06.2009, 06:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi de pagerankın yükselmesi o kadar önemli değil bence...Sayfalarım google de gözükmedikten sonra ve de indexlenmedikten sonra ne yapayım ben pagerank 2 yi....Yeni açtığım hiçbir sayfa google tarafından aylardır indexlenmiyor...Ve ayrıca sitemde google botun ne zaman siteme uğradığını gösteren kod var...Orda halen 14.05.2009 diyor...Neden 1,5 aydır google boot siteye uğramıyor anlamış değilim...

Mesaj24.06.2009, 06:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben şuan benim ban sorunumu beya herneyse onu aramaya çalışıyorum.
beklemelisiniz.
Mesaj24.06.2009, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkirnet yazmış:
Ben şuan benim ban sorunumu beya herneyse onu aramaya çalışıyorum.
beklemelisiniz.

kefkirnet,
hani yukarda araç çubuğu oluyor ya..
mesela ...... - internet explorer yazıo..
sen oaraya çok uzun yazı yazmışsın..
mesela net-tr silinmiş de olsa bedava-sitem topluluklarındaki makalesinde oradaki yazı çok uzun olmasın dior..
ve de çok uzun olmayan ve pr çok yüksek olan örnekler vermiş..
ondan kaybedio olabilirsin Wink
Mesaj24.06.2009, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önerin için sağol deniyeceğim.
ama önceki kefkir sitemde de uzundu ve seosu inanılmaz iyiydi.
Mesaj24.06.2009, 08:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkirnet yazmış:
Önerin için sağol deniyeceğim.
ama önceki kefkir sitemde de uzundu ve seosu inanılmaz iyiydi.

mesela bütün pr yüksek olan sitelere bak, hepsinde kısa kısa..
mesela hackerfriend ya da naazimca...
Mesaj24.06.2009, 09:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanmıyorum. Benimkide çok uzun ama pr 1 oldu. Google'da indexledi?
Mesaj24.06.2009, 09:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:

Bizlere Bu Kadar Ekstra Sunan..
Bizlere Bedava-Site Yapmayı Sunan..
Bizlere Site Yapma Olanaklarını Sağlayan..
BEDAVA-SİTEM..

Başarılı Bir TR.GG Sitesi Olmak İçinde Aşağıdakı Makaleyi Okumanız Yeterli.

Merhabalar..
Webmasterlik,Sitenizi Yukarlara Çıkarma,Pagerank Yükseltme İpuçları Vb İle İlgili Bir Makale Yazayım Dedim.Umarım Yararı Dokunur.
Öncelikle Bir Web Sitesi Kurdunuz.Site Bomboş,Ne Yapmalısınız ?
İlk önce çeşitli webmaster sitelerini dolaşıp kendinize göre içerik uygulayıp kodları,tasarımları incelemelisiniz..Size tavsiyem sitenize fazla hazır kod koymayın..Sitenize ne kadar çok kod eklerseniz o kadarda googlede düşer.Çünkü google kodları zor indexler,bazı sitelerde hiç indexlemez.Sitenize koddan önce metin koymaya bakın..Ama tabikide heryeri metinlerle doldurun demıyorum.Sitenizde açmış oldugunuz menülerde çok önemlidir.Menülerin içindeki içerik.İçeriği ne kadar çok yaparsanız arama motorlarında o kadarda çok sayfanız indexlenir ve dogal olarak arama motorlarında yükselip ziyaretçi kazanırsınız.Ve kliğiniz artar..
İçerik,tasarım tamam.Şimdi geçelim arama motorlarına kayıda,toplistlere,meta taglara..
Öncelikle kendinize 1 meta tag seçin..Yani heryerde her yere kayıt olurken o meta tag'ı kullanın..Örneğin : Googleye bir meta tagla kayıt oldunuz.Toplistlere,diger arama motorlarına aynı meta tagla kayıt olun..Öncelikle kendinize özgün kafanızdan meta tag oluşturabilirsiniz..Veya onlıne oluşturabilirsiniz..Online oluşturmak için ; http://www.gezginler.net/webmaster/metatag.html Bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz..
Gelelim site başlıgınıza..
Bazı sitelerde görüyorum ki site başlıkları çok uzun..Arama motorları site başlıgına çok önem vermektedir..Site başlığınızı en önce indexler zaten..Onun için dedim ya aynı meta tagı kullanın diye.Fazla site başlıgı isminden kaçının..Örneğin ; Net | tr | tr.gg | Html | Asp | Php | Photoshop | Dreamdrewear | Flash | Eğlence | Paylaşım Bilgi .. Böyle başlıklardan kaçının ... Zaten hepsi sıgmaz adres açıklamasına..
Size bir kaç örnek vereceğim bazı tr.gg sitelerinin nasıl pagerank kazandıgını,nasıl googlede indexlendigini ve site başlıgını..
Öncelikle naazimca.tr.gg'yi örnek vereyim.. Site başlıgı : www.nazimca.net Pagerankı : 2 Günlük ziyaretçi sayısı ortalama : 2000
Piriketseverler.tr.gg Site başlıgı : PiriketSeverler.tr.gg | Tr.gg | Html Kod | Forum
Pagerankı : 3 Günlük ziyaretçi sayısı ortalama : 500-1000
İddaliyim.tr.gg Site başlıgı : İ d d a l ı y ı m - www.iddaliyim.tr.gg Günlük ziyaretçi sayısı hakkında tam olarak bilgi sahibi değilim.. Pagerankı : 4
Bu verdiğim siteler googleye tr.gg yazınca en üstte çıkan ve tr.ggde en çok pageranka sahip sitelerdir..Daha çok var pagerankı 2,3,4 belkide 5 olan ama benım dıkkatımı çeken bunlar oldugu için bunları örnek verdim..Umarım burdanda ders almışsınızdır.

Geldik pageranka... Smile
Hemen hemen bütün webmasterler pagerank peşindedir..Yükseltme peşindedir..Ama herşey pagerank değildir..Neyse yükseltmek istiyorsunuz madem bir kaç öneri vereyim.. Pagerankınızı arttırmak için en önemli etken backlinktir..Backlink nedir ? Web sitenizin içeriğinizi düzeltmek üzere verilmiş olan link demektir..Yani link takas,banner takas size backlink kazandırmaz..Karşılıksız reklamlar backlink kazandırır..Ne kadar backlınkınız çok olursa o kadarda pagerankınız artar..Yalnız herşey backlınk demek değildir..Backlınkten sonra en önemli olan etken sitenizi güncel tutmaktır..Sitenizi güncel tutmazsanız,ne pagerank kazanırsınız nede başka birşey..Siteniz bomboş backlınkınız 1000 olsun o sitenin pagerankı yine 0 kalır..

Size bu makalemde başarılı bir tr.gg site yapımını anlattım..Bundan sonrada seo vb şeyler gelir..Onlarda sırada..Umarım beğenmişsinizdir..
Okuyan herkese teşekkürlerimi sunarım..
KOLAY GELSİN..

Bunlarda işinize yarıyacak olan başlıklardır :

ArrowSitenizde İlk Adımlar
ArrowCss Tasarım Yapımı
ArrowFree Template Uygulamak

ArrowHtml Kodları
ArrowGoogleye Kayıt
ArrowGooglede Site Doğrulama
ArrowÇeşitli Tasarımlar

ArrowRed Tasarım Yapımı
Arrowİce Blue Tasarım Yapımı

ArrowButterfly Tasarım Yapımı

Örnek Siteler ;

bitmeyen-hikayem.tr.gg - Herkesin bir hikayesi vardir sizinde bir hikayeniz varsa bu site sizin gercek yeriniz
cevreyeduyarlisite.tr.gg - Küresel Isınmaya Karşı Sen Ne Yapıyorsun?
ciftcioglumobilya.tr.gg - Mobilyada kalite ve ucuzluğun adresi
gamezing.tr.gg - Tr.Gg Flash Oyun Dünyası | Eğlenmek için doğru adres
hackerfriend.tr.gg - Bilgi Güçtür, Paylaştıkça Büyür felsefesiyle bildiklerimizi burada paylaşıyoruz
kutlayalim.tr.gg - Bedava-Sitem.com 1.yıl özel tanıtım videosu (graffiti , rap müzik)
mistanbul.tr.gg - İstanbul'un En İyi Tasarımlı Ve En İyi İçerikli Rehberi
rapublic.tr.gg - Rap müzik adına herşey "Rap Cumhuriyeti"nde...

Ayrıca ;
Bu Başlık Altından Sitenizde Kafanıza Takılan Soruları Sorabilirsiniz..

Mesaj24.06.2009, 09:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Google Ban

kefkirnet yazmış:
Google beni daha indexlemedi sanırım ban yedim
bu sorunu nasıl ortadan kaldırabilirim yardımlarınızı bekliyorum

Bu sorun sadece bende var biliyodum. Google bize küsmüş Crying or Very sad
Mesaj24.06.2009, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bizden sonra açılan siteler bile indexlendi hatta pr de aldı.
soruna çözüm arıyorum
Mesaj24.06.2009, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence daha indexlemezde Razz Sen en iyisi başka yoldan kur devam ed dicem ama Gine indexlemiyor yeni siteleri ne diyim beni indexlemesi güzel sagolsun google Razz
Mesaj24.06.2009, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
Bence daha indexlemezde Razz Sen en iyisi başka yoldan kur devam ed dicem ama Gine indexlemiyor yeni siteleri ne diyim beni indexlemesi güzel sagolsun google Razz

Profilime bakarsanız sitelerimi görebilirsiniz hiçbirini indexlemedi.
Mesaj24.06.2009, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benimde site indexlenmemiş Sad

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Önceki mesajları göster: