Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.06.2009, 07:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Bugün bir mail geldi. Gerçekmi bu yoksa kandırmayamı ça...

Bugün bir mail geldi. Gerçekmi bu yoksa kandırmayamı çalışıyorlar.

Merhaba fake0671( at )live.nl: Geçenlerde e-postayla Windows Live ID parolanızı sıfırlamak istediğinizi bildirdiniz. Parolanızı sıfırlamak veya parola sıfırlama isteğinizi iptal etmek için aşağıdaki yönergeleri izleyin. PAROLANIZI SIFIRLAMAK İÇİN: 1. Aşağıdaki Internet adresini seçin ve kopyalayın. burda bir lim var ama yayınlamadım Tarayıcıyı açın, bağlantıyı adres çubuğuna yapıştırın, sonra klavyenizde Enter veya Return tuşuna basın. PAROLANIZI SIFIRLAMA İSTEĞİNDE BULUNMADIYSANIZ: 1. Aşağıdaki Internet adresini seçin ve kopyalayın.burda bir lim var ama yayınlamadım 2. Tarayıcıyı açın, bağlantıyı adres çubuğuna yapıştırın, sonra klavyenizde Enter veya Return tuşuna basın. Teşekkürler, Windows Live ID Müşteri Desteği NOT:İzlenmeyen bir e-posta adresinden gönderildiğinden lütfen bu iletiye yanıt göndermeyin. Bu adrese gönderilen postalar yanıtlanamaz.
Mesaj24.06.2009, 07:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

pardon lim yazmısım link yazıcaktım.
Mesaj24.06.2009, 07:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen kendin parolanı sıfırlama girişiminde bulunmadıysan birileri mail adresini çalmak içni şifremi unuttum'a tıklamıştır sanırım. ordaki linklere tıklamanda da herhangi bir sakınca yok sanırım çünkü yeni şifre belirleyecek olan sensin yine

Mesaj24.06.2009, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

saol. birisi böle bir girişimde bulunmuş demek. hainler Very Happy
Mesaj25.06.2009, 08:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

başkaları sıfırlama yönteminde bulunmuşlardır bana çok oldu bu 5 6 kez başıma geldi!
Mesaj25.06.2009, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

başka biri şifreni sıfırlmk istemiştri yada yeni bişe idnirdiysen virüs va varsa od ypıo Very Happy
Mesaj25.06.2009, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alternatif e-posta adresinide gir ozaman hicbir sorun olmaz