Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.06.2009, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Salavat Hatmi

Regaib KandiLi DoLayısıyLa BetüL Fm Tarafından DüzenLenen "Regaib KandiLi - SaLavat Hatmi" İçin KatıLımLarınızdan DoLayı Şimdiden TeşekkürLer..

11 Ayın SuLtanı Ramazan Ayınında İçinde BuLunduğu Üç AyLarın BaşLadığı Regaib KandiLi NedeniyLe BetüL Fm Tarafından DüzenLenen Bu EtkinLiğe Okuduğunuz SaLavatLarLa KatıLımLarınızı BekLiyoruz..

Tirmizi'den RivayetLe Hz. Muhammed S.a.v "Şefaatime En Layık OLan, Bana En Çok SaLevat Okuyandır." Buyurmuştur.

SaLavat: ALLahümme SaLLi ALa Seyyidina Muhammed'ın Ve ALa AL'i Seyyidina Muhammed

hatim sayfası http://www.betul-fm.com/forum/regaib_kandili_salavat_hatmi-t1661.0.html

Mesaj25.06.2009, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu akşam duası yapılacak katılmanızı isterim en azından 50 olmadı 10 salavat bile güzel olur peygamberimiz için biraz verdiğimiz değeri göstermeliyiz okuduğunuz sayıyı buradan verirseniz olur veya okuyacağınız sayıda olabilir

Mesaj25.06.2009, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

etkinliğe katılmak isteyen arkadaşlar buraya yanıt olarak okuyacakları veya okuduklar salavat sayısını yazabilirler

Mesaj25.06.2009, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

katılım yokmu :S

Mesaj25.06.2009, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen başlığa gereksiz cevaplar yazmayın demekki kimse katılmak istemiyor Exclamation
Mesaj25.06.2009, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten şok oldum ya kimse aldırış etmiyor bir cümlelik salavat bile söyleyemiyorlar birde pegamberimiz diyoruz

Mesaj25.06.2009, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

melih-danger yazmış:
Lütfen başlığa gereksiz cevaplar yazmayın demekki kimse katılmak istemiyor Exclamation

pardon ben gereksiz yazınca sizin konunuz altta kalıyor böyle önemsiz bir konunun altında kalması doğru değil değil mi? yinede kuralları hatırlattığın için sağol.

Mesaj25.06.2009, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

siten-taninsin yazmış:
melih-danger yazmış:

pardon ben gereksiz yazınca sizin konunuz altta kalıyor böyle önemsiz bir konunun altında kalması doğru değil değil mi? yinede kuralları hatırlattığın için sağol.

Nasıl yani ben konu altta dursun mu dedim
Mesaj25.06.2009, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

gayet açık neyse kardeş boşver

Mesaj25.06.2009, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Amacınız güzel ancak bunu kendi sitenizde yapmanız gerekirdi. Forum kurallarında tr.gg olmayan başka sitelerin reklamı yapılmayacaktır deniyor, ve bunu herkes biliyor.

Tekrar ediyorum, amaç güzel ama reklam kokan bir hareket..
Önceki mesajları göster: