Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.06.2009, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu: para kazandıran siteler hakkında...

arkadaslar bugun bir site kesfettim belki aranızda daha onceden haberi olan vardır ama ben yinede herkezi bilgilendirmek istedim.

daha once bir cok site denedim internetten para kazanmak icin ama kazanması cok zor oldugu icin vazgectim.ornek vericek olursak searc-earn, adtect, superteklif vb. hepsini denedim ama 3-4ay surekli ugrasırsanız ancak 20-30 tl alınabilecegini gordum.bugun kesfettigim site ise super hatta en iyisi
gold uyelik gibi birseylerde istemiyorlar bilgisayarına sitenin programını kuruyorsun ve o program sana 3 dk kada bir 00,1krs kazandırıyor eger cok az geliyorsa kolayı var sitenin bulmaca programını indirip tamamen dogru yaparsanız 1tl kazanıyorsunuz.alt uye yaparak daha da fazla kazanabilirsiniz...

ben bu siteyi 1,5 saattir kullanıyorum ve suan 10krs kazandım tabi baska bir sitenen bu miktarı tek başınıza yapmanız imkansız bana inanmayanlar benim onericegim siteyle diger siteleri karsılastırabilir....

buraya kendi referans linkimi veriyorum acıkcası dusuncem hepimiz birbirimize yardım edelim isterim cunku para herkesin ihtiyacıdır...isterimki bu bilgiyi paylastıgım insanlar bnm referansımla uye olsun ama yok baskasına para kazandırmam ben diyorsanız canınız sagolsun yapabilcek birsey yok...

iste sizlere referans linkim:
http://www.ReklaMoney.com/yeni/UIUyelikMail.aspx?ID=936568

iyi aksamlar ve hepimize bol kazanclar...
Mesaj25.06.2009, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

arkadaşım bunun yeri burası değil forum kurallarına oyalım... Smile
Önceki mesajları göster: