Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.06.2009, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu: SANALCITY! 2 Yaşında... 30 Haziran 2007-2009

Merhaba arkadaşlar...
www.sanalcity.tr.gg ilk sitemdi tanıyanlar bilir sanırım...
Bedava-Sitem açıldıktan tam 2 hafta sonra yani 30 Haziran 2007'de açmıştım sitemi ve o uzun serüven başlamıştı işte o gün.
Hep en iyisi olmaya çalışıyordum. Bazen başarıyordum bazen yapamıyordum. Ama hep uğraşıyordum en sonunda birşeyleri çözdüm.

Neyse yarışmalar oldu zamanla. İlk yarışma "500.000. üye sayısına ulaştığımızı ilk görüntüleyen kişi" yarışmasıydı. Ve ben kazandım reklam kaldırma ödülünü aldım (:

Daha sonra örnek site yarışması diye birşey geldi. Bedava-Sitem'in en iyilerini seçeceklerdi. Sonuçtan emindim ilk 10'a kadar geldim sanalcity sitem ile. Son bölümdü ilk 8'i alacaklardı örneklere fakat ortaya bir engel çıktı! Engel "Reklamı olmayan siteler örnek olamaz." İşte o diğer yarışmayı kazanmam hiç yok yere son saniye buna engel oldu.

Neyse daha sonra Bedava-Sitem'in 1. yıl tanıtım yarışması oldu ve ödül 300 Euro'ydu. Kendimi geliştirmek için bunu kazanmalıydım ve bir müzik ve graffiti ile video ve site tasarımı (kutlayalim.tr.gg - silindi) yaparak kazandım. Aldığım para ile ilk müzik aletleri aldık ve bir kısmı ile host ve domain aldım.

Daha sonra 1.000.000. üye ile ilgili yarışma yaptılar ilk yarışma gibi. Bunun da ödülü 1 Terabyte boyutunda harddiskti (: Duyunca zaten çok sevindim ben hayal ettim süper birşey olsa gerek dedim (şuan yanımda gerçekten süper birşey bilgisayarımın hafıza problemi gibi birşey olmuyor Razz). Ve akşam odamın kapasını kapattım aileme beni rahatsız etmemelirini söyledim .D ve dikkatle üyeyi takip edip onuda kazandım (:
Beni daha çok sevindiren haber de gelmişti daha sonra. Ödülü vermeye Selin gelecekti ve yüzyüze görüşüp verecekti hediyemi Razz Neyse gün geldi Taksim'e gittim arkadaslarımla bekliyoruz. Önce biri geldi o da cunobag'mış. Selin Hanım bir sürprizle geleceğini sylemişti o sürprizi de cunobag'tı .D Daha sonra Selin geldi ve Bedava-Sitem'de milyonlarca kişi onu merak etmesine rağmen yalnızca ben görmüştüm ve hem heyacanlanıp hem de çok sevinmiştim (: O anımda öyle geçti işte...

Daha sonra Örnek Site yarışmasının 2.sinin düzenleneceğini duydum. Ve hemen hazırlıklara başladım... 5 siteyle katılmıştım bu kez o 5 sitemi de ilk 50'ye soktum (: Son seçilen sitelere ise 2 sitem girmişti yine sanalcity giremedi ): Hem sevinirken hem de 1 buçuk sene emek verdiğim sitenin seçilmemesi benim buruk bir sevinç yaşamama neden olmuştu...
Neyse zorla güzellik olmaz sanalcity'm 10larca sitem arasında benim için en değerli sitemdi yinede (:

Bu arada forumda artık banlanmaktan kurtulup Moderatörlüğe kadar gelmiştim (: Fakat bazı olaylar nedeniyle görevimi istediğim gibi yapamadım...

Daha sonra yaklaşık 1-2 ay önce Hackerfriend bir Örnexite yarışması düzenledi. Onu da sanalcity sitemle kazanarak bir domain ödülü kazandım (:
Bedava-Sitem'de son yaşadığım olayda bu oldu...

Evet koskoca 2 seneyi böyle geçirdim işte Bedava-Sitem'de...
Buradan bana yardımı geçen , bana destek olan , beni sevip saygı gösteren başta : fenercafe , selin , hackerfriend , dsn , com , cevdetprizrenli , deltaweb olmak üzere daha aklıma gelmeyen birçok kişiye teşekkür ediyorum.

Tam 2 yıl sonra Bedava-Sitem' e kısa bir ara verme kararı aldım... Tabi ki eskisi gibi son hızla site ve proje tasarımlarıma devam edeceğim. Fakat bu projeler ve tasarımlar tr.gg yerine normal site olacak. Merak edenler PM atıp yeni sitelerimi sorabilirler...

Bu yazıyı okumaya zaman ayıran ve bana destek olan herkese tekrar teşekkürler.

www.sanalcity.tr.gg
30 Haziran 2007 - 30 Haziran 2009

Mesaj26.06.2009, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim senin bedava-sitem'e neler kazandırdığını en iyi bilenlerden biride benim...
şimdilerde daha büyük projeler ile uğraşıyorsun...
yakında bende geliyorum biliyorsuN zaten Razz
ileride foruma dönüş daha mükemmel olucak..
yolun açık olsun..

Mesaj26.06.2009, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

bin907 yazmış:
kardeşim senin bedava-sitem'e neler kazandırdığını en iyi bilenlerden biride benim...
şimdilerde daha büyük projeler ile uğraşıyorsun...
yakında bende geliyorum biliyorsuN zaten Razz
ileride foruma dönüş daha mükemmel olucak..
yolun açık olsun..
Katılıyorum Fenercafe abime
Mesaj26.06.2009, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu mesaj trggcanavari tarafından düzenlenmiştir.
Sebep: Bu kategori site değerlendirme kategorisidir ve siteyi değerlendirmeniz gerekmektedir. Özel konularınızı PM ile bildirebilirsiniz.

En son hyperend tarafından 26.06.2009 20:17:21 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj26.06.2009, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

Sebep: Bu kategori site değerlendirme kategorisidir ve siteyi değerlendirmeniz gerekmektedir. Özel konularınızı PM ile bildirebilirsiniz.

En son kaidem tarafından 26.06.2009 20:17:08 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj26.06.2009, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

En son hyperend tarafından 26.06.2009 20:16:51 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj26.06.2009, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Doğum Günün Kutlu Olsun Ahmet Razz
Mesaj26.06.2009, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bir başlıktada bırakın eleştiriyi lütfen..
yazan arkadaşlar saygılı olsa ne güzel olur!
eleştiri yapmak için iğneliyici laf sokan arkadaşlar hiç hoş olmuyor..

Mesaj26.06.2009, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

En son hyperend tarafından 26.06.2009 20:16:22 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj26.06.2009, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

@bin907
Eyvallah. İnşallah Bedava-Sitem sistemli bir şekilde düzene girer de bizler de yararlı işler yapmaya geliriz tekrar...

@kaidem
Teşekkürler...

@exelancenet
Sağolasın adaş (:

Herkese teşekkürler arkadaşlar.
Lütfen forum kullanmayı bilmeyen arkadaşlar da yorum yapmasın Wink

En son trggcanavari tarafından 26.06.2009 20:22:59 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj26.06.2009, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

tebrikler dostum iyi işler yapmışsın darısı bizim başımıza:)
Mesaj26.06.2009, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

@bilgilendostum
Daha iyileri de kısmet olur sizlere inşllh.
Mesaj26.06.2009, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

neyse size burdan bişi yazmak isterdim ama olmaz saygılar ve başarılar...
Mesaj26.06.2009, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

@hyperend
Teşekkürler.
Mesaj26.06.2009, 20:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Resim linki => http://lh5.ggpht.com/_vj-fTEHJzaw/SkUzhqc1VqI/AAAAAAAAAMU/sJHm-1eVguo/s800/Tam%20ekran%20yakalama%2026.06.2009%20233432.jpg

Biraz amatörce oldu. Ama olsun Razz Yeni 2 inci yılınız dogrusu Kutlu olsun. Yolun acık olsun. Htlmkodes Wink

En son htlmkodes tarafından 27.06.2009 11:11:34 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: