Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.06.2009, 00:36 (UTC)    
Mesaj konusu: 2-0'dan 3-2 yapan Brezilya şampiyon!

2-0'dan 3-2 yapan Brezilya şampiyon!

Konfederasyon Kupası'nda ABD karşısında 2-0 mağlup duruma düşen Brezilya maçı 3-2'ye getirmesini bildi ve şampiyon oldu.

Futbolda 8. Konfederasyon Kupası'nın sahibi, ABD'yi 3-2 yenen Brezilya oldu.

Güney Afrika'nın Johannesburg kentindeki At Ellis Park Stadı'nda oynanan final maçının ilk yarısı, 10. dakikada Dempsey ve 27. dakikada Danovan'ın attığı gollerle ABD'nin 2-0 üstünlüğü ile tamamlandı.

Brezilya 2. yarıda 46. ve 74. dakikalarda Fabiano ile 84. dakikada Lucio'nun attığı gollerle 8. Konfederasyon Kupası'nı müzesine götürdü. Brezilya bu kupayı daha önce 2 kez kazanma mutluluğu yaşamıştı.

Yaklaşık 52 bin kişinin izlediği maçı İsveçli hakem Martin Hansson yönetti.
Mesaj29.06.2009, 00:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten adına yakışan bir final maçıydı..
brezilya kendi futbolunu zorda kalınca gösterdi...
ayrıca ABD kalecisi maçın en iyilerindendi.

Mesaj29.06.2009, 01:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

bin907 yazmış:
gerçekten adına yakışan bir final maçıydı..
brezilya kendi futbolunu zorda kalınca gösterdi...
ayrıca ABD kalecisi maçın en iyilerindendi.

Katılıyorum ABD Kalecisi Süperdi Ancak Brezilya'nın Yaptığı Baskıya Kimse Dayanamazdı Razz
Mesaj29.06.2009, 07:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

her zamanki gibi yine maçı baştan sona izledim hatta maçın hiç bir yerine kaçırmayım diye devre arasında bile trt 1 i izledim reklamları felan

brezilya 2-0 dan 3-2 kazanan taraf oldu
ama bence maçın en iyi oyuncularından biriside abd kalecisi süper kurtarışlar yaptı ama brezilya çok güçlü bir takım hatırlarsanız gruplarındaki maçı 3-0 brezilya yenmişti ve hiç zevkli geçmemişti

ama ilk yarıda abd 2 gol atınca maç hareketlendi ama brezilya 2. yarının başında gol atamasaydı abd için maç daha degişik olurdu golden sonra tabi oyuncularda bir motivaasyon düşüklügü yaşandı ve yavaş yavaş oyundan düştüler