Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.06.2009, 09:10 (UTC)    
Mesaj konusu: google da varım artık :) AMA YARDIM LÜTFEN

arkadaşlar tr.gg sitelerini yapanlardan,forumda bizimle bilgilerini paylaşan,yardımcı olmaya çalışan,yardımcı olmaya çalışıpta elinden geleni yapmaya çalışan herkese çok teşekkür ederim,hepsinden Allah razı olsun ...

ozkandtm.tr.gg sitemi google da görebiliyorum bugün itibari ile fakat ben sitemi bosch bayi diye aratıldığında görmek istiyorum. özkan dtm yazınca google da direk sitemi görebiliyorum fakat bosch bayi yazınca göremiyorum ...

Sanırım bunun için forumda takip edebildigim kadarıyla yapmam gereken boschbayim.tr.gg gibi site almak ve ozkandtm.tr.gg yi buna yönlendirmek ...

fakat bu işlemi yaptıktan sonra google da tekrar görünmek istiyorum,yani yine bi 1-2 ay bekleme süremiz olmasın , insanlar bosch bayi diye arattıklarında direk benim sitem gelsin istiyorum ...

Bana yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ediyorum,Allah hepinizden razı olsun .
Mesaj29.06.2009, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Meta tag ekstranızı aktive edin ve google'da gözükmek istediğiniz kelimeleri oraya ekleyiniz.
Mesaj29.06.2009, 09:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaptım fakat sitemi ilk 5 sayfada bulamadım,bunun yerine başka birşeyler yapabilir miyim ?

mesela özkan dtm yazınca sitem ilk sayfada çıkıyor

bunun gibi boschbayi.tr.gg site açıp ilk sayfada çıkabilme şansım var mı diye öğrenmek istedim
Mesaj29.06.2009, 09:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

ozkandtm yazmış:
yaptım fakat sitemi ilk 5 sayfada bulamadım,bunun yerine başka birşeyler yapabilir miyim ?

bunun gibi boschbayi.tr.gg site açıp ilk sayfada çıkabilme şansım var mı diye öğrenmek istedim

Olabilir..
Mesaj29.06.2009, 09:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkirnet yazmış:
ozkandtm yazmış:

Olabilir..

ama bu işlemi yaparkende google dan sorun çıkmasın istiyorum ...
Mesaj29.06.2009, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilmiyorum ama daha iyi bilen arkadaşlar lütfen bilgilerinizi paylaşın
Mesaj29.06.2009, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar yok mu bi yardımcı olacak kişi
Mesaj29.06.2009, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

metatagı extralardan aktif edin sonra ordaki açıklama kısmına hangi yazıda çıkıcaksanız onu yazın bosh bayi yazarsanız o şekilde çıkarsınız fakat ziyaretcinizin sayısı fazla olmalıdır Wink
Mesaj29.06.2009, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba ;

BackLink'iniz İlede Alakalı Bence ( Şahsi Görüşüm )

Nethabercilik.com Adresine Link Ortağı Olarak Prsi İyi Olan Bu Siteden Günlük 10 Larda BackLink KazanabiLirsin Buda Sitenin Google Taradından Pr İyi Sitelerden BackLink Kazandıgı Anlamına Gelir Gerek İndex Gerekse PR Kazandırır.. Wink

Mesaj29.06.2009, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

backlin olarak bunlarda var

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=108691
Mesaj29.06.2009, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamanahtari yazmış:

Gerçekten YararLı Bir PayLaşım oLmuş TşkL ..

Ama BunLarın HangiLeri Daha Çok BackLink Kazandırıyor
NetHabercilik Gibi Question

Mesaj29.06.2009, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben hepsine karşılıksız sitemi kaydettim 852 ye çıktı backlinkim Wink
Mesaj29.06.2009, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki BunLara Kayıt Olunca Banner Vs. VeriyorLar Peki BunLarı Ekledin Mi ??
Mesaj29.06.2009, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bosch bayi diye arayınca ilk sayfada / sayfalarda çıkabilmek için:

1) siten gerçekten bosch bayi kelimesini yansıtacak içeriğe sahip olmalı
2) sitende bu kelimeye aşırı derece değil ama yeri geldiğinde linkli şekilde yer verilmeli
3) sitenle benzer içerikli ve google'da derecesi iyi olan sitelerden bosch bayi şeklinde link almalısın
4) siten 1 yıl içerisinde rakiplerine göre iyi bir pagerank değeri ve seo elde ederse arama sonuçlarında en üstte çıkman bile mümkün olabilir.

ama en baştan söylemeliyim ki bu süreç kısa bi süreç değil.
önceden bu dediklerimi çoktan yapmış ve üst sıralarda yerini almış siteler varken sen herşeyin 1 günde olmasını bekleme.

seo yapmak aylar sürebilecek bir iş. (yeri ve zamanına göre)
dış sitelerden , arandığında üstte çıkmak istediğin kelimeyle text link almak çok önemli,
bir de siten de bu kelimeye yeri geldikçe ilgili sayfana link vererek yer vermen önemli.

meta etiketleri ve açıklamaların ucunu kaçırmadan sitenin içeriğini yansıtan kelimelere yer vermelisin.
ve tabi ki üstte çıkmak istediğin kelimeye hem etiketlerde hem açıklamada yer ver.
bu konuda çok yazı çizi var.
mesela aramalarında üste çıkmak istedğin kelimelere mümkün olduğunca sitenin ilk satırlarından yer ver, başlık resmine link ver title ata ve oraya anahtar kelimelerini yaz...

Mesaj29.06.2009, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

imajdesing yazmış:
Peki BunLara Kayıt Olunca Banner Vs. VeriyorLar Peki BunLarı Ekledin Mi ??

karşılıksız arkadaşım zaten oradada yazdım Wink