Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.06.2009, 21:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Smile ADSL kullanan

İnternet sağlayıcısı Smile ADSL olan arkadaşlar varmı.Ayrıca bedava siteme giriş sorunu olan arkadaş varmı..
Mesaj29.06.2009, 09:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu genel bir sorun çoğu kullanıcı bu sorun ile karşı karşıya
en yakın zamanda düzeltilmesi bekleniyor.
Mesaj29.06.2009, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Smile ADSL kullanıyorum bende ne tr.gg sitelere ne de bedava-sitem e girebiliyorum

şimdi youtube sitelerinden giriyorum ve sitemi guncelliyemiyorum Sad
çunku sitemin panelinden kaydet botunlarını tıklatınca sanki ''yukarı cık''çapasıymış gibi sayfanın en tepesine çıkıyor
Mesaj29.06.2009, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

paraniz yazmış:
Bende Smile ADSL kullanıyorum bende ne tr.gg sitelere ne de bedava-sitem e girebiliyorum

çunku sitemin panelinden kaydet botunlarını tıklatınca sanki ''yukarı cık''çapasıymış gibi sayfanın en tepesine çıkıyor

Evet arkadaşım bu sorun bir tek Smile ADSL kullanıcılarında var,en son dün akşamki smile yetkilileriyle yaptığım konuşmada smile ADSL hariç tüm internet sağlayıcılarıyla bedava sitem com.a girdiğimi söylediğimde hayır bedava-sitem yasaklı gözüküyor giremezsiniz dediler.Buradanda anlaşıldığı üzere Smile ADSL kendi kafasına bedava-sitem com u yasaklamış.Saatler süren üyeliğimi iptal edin TTNET üyesi olacağım dememe rağmen not aldık ilgilenilecek dediler.Yani ne üyeliği iptal yoluna gidiyorlar nede bedava-sitem com a yol veririz diyorlar sadece oyalıyorlar.Sizlerde üyeliğimi iptal edeceğim diye baş vurursanız belki bedava-sitem.com a yol verirler bizlerde rahatlarız..
Mesaj29.06.2009, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkirnet yazmış:
Bu genel bir sorun çoğu kullanıcı bu sorun ile karşı karşıya
en yakın zamanda düzeltilmesi bekleniyor.

Bu genel bir sorun değil,Bedava-sitem yetkilileri bile genel sorun demezken,bu genel sorun deyip insanları beklentiye sokmayın.Sadece smail ADSL kullanıcılarının karşı karşıya kaldığı bir sorun..Kullanıcılar ya smail adsl e baskı yapıp bedava-sitem com a yol verdirecekler yada internet sağlayıcı firmayı değişecekler.
Mesaj29.06.2009, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

airreo yazmış:
paraniz yazmış:

Evet arkadaşım bu sorun bir tek Smile ADSL kullanıcılarında var,en son dün akşamki smile yetkilileriyle yaptığım konuşmada smile ADSL hariç tüm internet sağlayıcılarıyla bedava sitem com.a girdiğimi söylediğimde hayır bedava-sitem yasaklı gözüküyor giremezsiniz dediler.Buradanda anlaşıldığı üzere Smile ADSL kendi kafasına bedava-sitem com u yasaklamış.Saatler süren üyeliğimi iptal edin TTNET üyesi olacağım dememe rağmen not aldık ilgilenilecek dediler.Yani ne üyeliği iptal yoluna gidiyorlar nede bedava-sitem com a yol veririz diyorlar sadece oyalıyorlar.Sizlerde üyeliğimi iptal edeceğim diye baş vurursanız belki bedava-sitem.com a yol verirler bizlerde rahatlarız..

Olay aynen doğrudur.Ben Smile adsl e üyeliğimin iptali için başvurdum.Yine en iyisi TTnet..