Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.07.2009, 07:59 (UTC)    
Mesaj konusu: çok acil

Arkadaşlar yaklaşık bir aydır sayfalarımı yönetteki butonlar hareketli durumda ve siteme resim ekleyemiyorum. Bütün herşeyi sildim sitedeki yinede düzelmedi.Artık çıldırma noktasına geldim . Lütfen acil yardım
Mesaj01.07.2009, 08:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

sorunu tam anlayamadım ama tarayıcını değiştir..
Mesaj01.07.2009, 08:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

onu nasıl yapıcam
Mesaj01.07.2009, 08:14 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

lutfn yalnıs bılgı vermeyelım hem konuyu anlamadım dıyorsnuz hemde tarayıcı değiştirin dıyorsunuz [ERENGRESUNLU] Bidaha Acıkca anlatırmısın konuyu.
Mesaj01.07.2009, 08:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

mesela mozilla kullanıosan explorer kullan Wink
Mesaj01.07.2009, 08:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: s.a

y-tube yazmış:
lutfn yalnıs bılgı vermeyelım hem konuyu anlamadım dıyorsnuz hemde tarayıcı değiştirin dıyorsunuz [ERENGRESUNLU] Bidaha Acıkca anlatırmısın konuyu.

html editöründeki bir çok sorun tarayıcıdan kaynaklanıyor..
bunun için dedim Wink
Mesaj01.07.2009, 08:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayfalarımı değiştire giriyorum. anasayfa yazısına tıklıyorum ( içeriği yenilemek için) ama ana sayfa yazısı aşağı yukarı hareket ediyor. Ve hiçbir işlem yapamıyorum. ayrıca bu sorun başladıktan sonra bilgisayarımdan resimde aktaramıyorum.
Mesaj01.07.2009, 08:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

erengiresunlu yazmış:
sayfalarımı değiştire giriyorum. anasayfa yazısına tıklıyorum ( içeriği yenilemek için) ama ana sayfa yazısı aşağı yukarı hareket ediyor. Ve hiçbir işlem yapamıyorum. ayrıca bu sorun başladıktan sonra bilgisayarımdan resimde aktaramıyorum.

Rolling Eyes
Mesaj01.07.2009, 08:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardes o kullandıgın tarayıcıdan kaynaklanıyor aynı sorun abnada olmuştuuu tarayıcını değiştir mozilla da böle bi sorun olmuyorr
Mesaj01.07.2009, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

anlatamadım mı yine ama nasıl anlatılabilirki bu sayfalarımı değiştire giriyorum
orada butonlar var ya yani sitede sol tarafta buton olarak gözükenler sayfalarımı yönette hareketli oluyo
Mesaj01.07.2009, 08:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaw tamam işttee sen ie 7 kullanıyosun heralde internetten mozilla firefoxa indir kur internete onunla gir hiç bir problem olmazz sen benm dediğimi bi dene
Mesaj01.07.2009, 08:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Aynı Sorun Bendede Var Bu Tarayıcıdan Kaynaklanıyor.
Senin Sorunun Şu Dimi Sayfalarımı Değiştire Giriyorsun Anasayfaya Tıkladın.
İçeriğini Ekledin Kaydettin Mesela. Başka Bir Sayfaya Geçiceksin Ama Anasayfa Mousenin Yanında Geliyor. Sanki Tutup Sürüklüyormuşsun Gibi.Eğer Sorunun Buysa Tarayıcını Değiştirirsen Düzelicektir.
Mesaj01.07.2009, 08:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet aynen öyle peki dediğin monzilla yı nasıl yüklücem
Mesaj01.07.2009, 08:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

erengiresunlu yazmış:
evet aynen öyle peki dediğin monzilla yı nasıl yüklücem

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=mozilla&meta=&aq=f&oq=
ilk çıkan siteye tıkla Wink
Mesaj01.07.2009, 08:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanırım Googleden Aratarak Bulabilirsin