Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.07.2009, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklam butonu Yardımm !!!

S.a arkadşlar örneğin benim ana sayfamda tamam butonu war bide bende bir şirketin reklamı war bi adam gelcek tamam butonuna basınca benim koyduğum reklama yönlendireile bilirmi
Mesaj01.07.2009, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

pek emin değilim ama olamaz direk reklama tıklaması lazım
Mesaj01.07.2009, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklama tıkladığınızda görülen url'i o tamam butonuna köprü ekleyin

Mesaj01.07.2009, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Reklam butonu Yardýmm !!!

your-area yazmış:
S.a arkadşlar örneğin benim ana sayfamda tamam butonu war bide bende bir şirketin reklamı war bi adam gelcek tamam butonuna basınca benim koyduğum reklama yönlendireile bilirmi

Yanlış anladıysam bu yazıyı ciddiye alma.Şimdi senin istediğin dolaylı yoldan reklama tıklatmaksa reklam veren şirketlere şikayet edildiğinde şirket sana verdiği reklam kuşağını geri alır.Başka bir sakıncasıda dolaylı reklama tıklayan ziyaretcinin gözünde değer kaybedersin,tekrar ziyaret için sitene gelmezler.Dediğim gibi yanlış anladıysam bu yazıyı ciddiye alma ama bu konuyu böyle düşünenler varsada uyarı olur yapmazlar.Sitendeki çalışmalarında başarılar dilerim.
Mesaj01.07.2009, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu olayı Google vb. gibi reklam için yapamaz zaten. İşe yaramaz. Bunu yapabilmesi için Adresin sabit, belirli bir adres olması gerekir. Onuda @bonjuan1 dediği gibi Buton yap. Butona istediğin adresin linkini ver. Bu kadar.