Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.07.2009, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Keita Galatasaray'da

Abdul Kader Keita Galatasaray'da
Galatasaray'da Leo Franco'nun ardından bir bomba daha geldi.Galatasaray, Olympique Lyonnais takımında forma giyn Abdul Kader Keita ile 3 yıllığına anlaşma sağladı.Transfer kulübün resmi internet sitesinden duyruldu.İşte kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklama:

Fransa'nın Olympique Lyonnais kulübünde forma giyen Fildişi Sahilleri milli oyuncusu Abdul Kader Keita ile dün sabaha karşı 3 yıllığına anlaşma sağlandı. 27 yaşında ve 1.84 boyundaki forvet (sağ/sol kanat) oyuncusu 2009/2010 sezonunda Galatasaray forması giyecek.

Galatasaray Spor Kulübü

Abdul Kader Keita kimdir?
Abdul Kader Keita 6 Ağustos 1981 doğumlu. 33 kere Fildişi Sahilleri milli formasını giyen forvet oyuncusu futbol kariyerine 1999-2000 sezonunda Africa Sports'da başladı. Daha sonra sırası ile Etoile du Sahel, Al Ain, Al Sadd, Lille ve Olympique Lyonnais takımlarında forma giydi. 1.84 boyundaki Keita, 2007-2008 sezonunda da Lyonnais'da Milan Baros ile birlikte oynamışlardı.

Kariyeri
1999-2000 Africa Sports 23 (4 gol)
2000-2001 Etoial du Sahel 22 (7 go)
2001-2002 Al Ain 19 (6 gol)
2002-2005 Al Sadd 71 (23 gol)
2005-2007 Lille 63 (14 gol)
2007-2009 Olympique Lyonnais 52 (5 gol)
Mesaj02.07.2009, 09:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hadi canım harika bir oyuncu olan kader keita fil dişi ile yaptıklarınıda aklımdan çıkarmaz.
GEliyosa galatasarayuçucak.Real betisdeki oliveirayıda barosun yanına alacaklarmış.

Mesaj02.07.2009, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Galatasaray'a faydalı olması dileğiyle...

Bilgi İçin Teşekkürler!.

Mesaj02.07.2009, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geliyorsa diye bir şey yok. Herşeyde anlaşıldı. Galatasaray resmi sitesinde bile açıklama yapıldı.
Mesaj02.07.2009, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Keita artık bizde arkadaşlar ..

Bu sene GalataSaray'ı kimse kolay kolay yenemez... Wink

Mesaj02.07.2009, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

galatasarayy yazmış:
Keita artık bizde arkadaşlar ..

Bu sene GalataSaray'ı kimse kolay kolay yenemez... Wink

İnşallah! Razz

Ama daha transferde bekliyorum(.Lıncoln'un yerine )

Mesaj02.07.2009, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence lincoln gitmemeli onun gibi futbolcu bulamayız bir daha. Rejkard ipini biraz sıksa oda mükemmel işler başarır. Ah bi gelse keşke.
Mesaj02.07.2009, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

sekmen-ailesi yazmış:
Bence lincoln gitmemeli onun gibi futbolcu bulamayız bir daha. Rejkard ipini biraz sıksa oda mükemmel işler başarır. Ah bi gelse keşke.

Lincoln çok disiplinsiz biri.Bu takıma en çok zararı dokunan futbolcu Wink
Mesaj02.07.2009, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

sekmen-ailesi yazmış:

evet lincoln gibi birisi galatasaraya bir daha gelmez Razz

adam evine hazır suyu meyve sularını yemeğini bile tesislerden götürüyormuş kuruş para harcamıyormuş Smile

sonra galatasaray yılda 2küsür euro para veriyor o da futbol oynayacağı yere taraftarlara oynuyor..

bence kurtulduk diye sevinmelisiniz doğrusu ben bile bjk taraftarıyım gs den gitmesine sevindim
Mesaj02.07.2009, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daha Lincoln arkadaşımızın durumu belli değil ama bencede gitmesin kadromuzdaki bu kadar profesyoneli görünce oda artık oynamaya başlıyacaktır.
Zaten Rejikard takımı Arda'ya göre oynatıcakmış Rejikar Lincoln arkadaşımızı adam eder merak etmeyin zaten Lincoln'ün gideceğinide zannetmiyorum.
Wink
Mesaj02.07.2009, 19:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

tak-oyun yazmış:
Daha Lincoln arkadaşımızın durumu belli değil ama bencede gitmesin kadromuzdaki bu kadar profesyoneli görünce oda artık oynamaya başlıyacaktır.
Zaten Rejikard takımı Arda'ya göre oynatıcakmış Rejikar Lincoln arkadaşımızı adam eder merak etmeyin zaten Lincoln'ün gideceğinide zannetmiyorum.
Wink

Kimi getirirseniz getirin Lincoln gene aynı Lincoln.
kesinlikle gitmeli.

Mesaj02.07.2009, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

tak-oyun yazmış:
Wink

bu kadar profesyonel derken takıma birkaç kişi haricinde kimse gelmedi takım aynı oynasa geçen yıllar oynardı hem bu oyuncu wolsfurgla anlaşmak üzereymiş gs da fifa ya başvuruyormuş ayrıca tebliğat göndermiş lincolne.
birde zaten sezon bittikten sonra kendine takım bul gelme demişler Wink

bu kadar iyimser olmanızı anlayamıyorum lincolne karşı koskoca hasan şaş,ümit karan,hakan şükür bu gibi insalara bir güle güle demediniz bir brezilyalıya bu kadar bağlanmak niye acaba özelliği ne süper yıldız mı bu adam?
Mesaj02.07.2009, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alakası bile yok. Hakan, hasan vb gitmeselerdi keşke ama onlarda oynayamıyorlardı. Ee normal yaşlandılar. Birde bu kadar derken kac kısı geldı demıssınızya. - Keita, baros, kewell, Arda- Yetmezmiki?
Mesaj02.07.2009, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

baros kewel arda zaten geçen yıl oynadıkları kişiler neden iyi oynamadı bu yıl mı ii oynayacak?

dostum sen daha 32-33 yaşındaki adamlara yaşlanmış mı diyorsun kewel lincoln yaşları kaç 30 ayrıca milanlı maldini 41 yaşında futbolu bıraktı ve van der sar 39 rüştü 36 yaşında hala futbola devam ediyolar hakan şükür adam uefa aldığınız yıl sizi taşıyan 2007 şampiyonluğunda ümit,hasan şaş hakan sizi taşıyan isimlerdi ne çabuk unutuluyor bunlar?
Mesaj02.07.2009, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow yapmayın arkadaşlar galatasarayı bu adammı kurtarcak bak verilen paraya yazık söylüyorumm .. SmileWink