Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.07.2009, 06:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Köprü Mavi Çıkıyor...

Arkadaşlar benim yaptığım köprüler mavi çıkıyor onları renklendiriyorum ama gene olmuo bunun HTML kodu yokmu lütfen acil yardım........
Mesaj04.07.2009, 06:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
mesela RESİMLER yazısına link vereceğiz
sayfalarımı değiştir
yeni sayfa başlığı
önce editten yazının rengini seçiyoruz tabi bunu köprü ekleyeceğimiz yazıyı yapmadan önce yapıyoruz.
yazının rengini seçiyoruz, kalınlığını,yazı fontunu,yazı karakterini ayarlıyoruz sonra örnekte verdiğim resimler yazıyoruz üstüğnü karartıp köprü ekleden yazımıza köprü ekliyoruz . köprüyü ekledikten sonra editte başka işlkem yapmayın. eğer mesela yazı boyutunu büyütmeyi unuttunuz köprü ekledikten sonra büyütürseniz köprü hemen mavi oluyor
onun için tüm işlemleri köprü ekleyeceğimiz yazıyı yazmadan önce yapıyoruz

Mesaj04.07.2009, 06:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

css koduna bunuda ekle

Kod:
<style>
<!--
A{text-decoration:none}
-->
</style>

Mesaj04.07.2009, 06:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
Alıntı:
mesela RESİMLER yazısına link vereceğiz
sayfalarımı değiştir
yeni sayfa başlığı
önce editten yazının rengini seçiyoruz tabi bunu köprü ekleyeceğimiz yazıyı yapmadan önce yapıyoruz.
yazının rengini seçiyoruz, kalınlığını,yazı fontunu,yazı karakterini ayarlıyoruz sonra örnekte verdiğim resimler yazıyoruz üstüğnü karartıp köprü ekleden yazımıza köprü ekliyoruz . köprüyü ekledikten sonra editte başka işlkem yapmayın. eğer mesela yazı boyutunu büyütmeyi unuttunuz köprü ekledikten sonra büyütürseniz köprü hemen mavi oluyor
onun için tüm işlemleri köprü ekleyeceğimiz yazıyı yazmadan önce yapıyoruz

Deniz merkezi seni canı gönülden kutluyorum.Bunca zamandır ilk defa işe yarar alıntıda olsa bir şey yazmışsın.Şimdiye kadar onu yapmayın bunu yapmayın şu yasak bu yasak onu tam bilmiyorum,onu yaptım az buçuk oldu gibi şeylerle vakit öldürüyordun,Temennim işe yarar şeylerle bundan böyle forum sayfalarını kullanman.Bu tarihi gün için seni tekrar kutlar çalışmalarında başarılar dilerim.