Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.07.2009, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu: G.SARAY'DA TATSIZ GELİŞME!.. / Son Dakika

Yeni sezon hazırlıklarını Hollanda - Tegelen’de sürdüren Galatasaray'ın buradaki son çalışmasında tatsız bir gelişme yaşandı!.. Antrenman sonrası otele giden sarı kırmızılı kafilede futbolculardan Sabri'nin bir taraftarla tartıştığı ve çıkan tartışmada taraftarın başının yarıldığı öğrenildi!..

Galatasaray, gurbetçilerin yoğun ilgisi nedeniyle antrenmanları taraftara kapatırken, sarı kırmızılı futbolcular, bu akşamki antrenman sonrası otobüsle kamp yaptıkları otele döndü. İşte yaşanan tatsız olay da otelin önünde meydana geldi!.. Taraftarlar idman sonrası takım otobüsünü otele kadar takip ederken, otele girmek üzere olan futbolculardan Sabri ile bir taraftar arasında henüz nedeni bilinmeyen bir tartışma yaşandı!.. Çıkan tartışmada Sabri'nin elindeki kramponu, taraftara fırlattığı ve taraftarın başının yarıldığı öğrenildi.

-----------------------------------------

Gs'nin bazı oyuncuları hala nasıl davranmaları gerektiğini öğrenemediler.öZELLİKLEDE sABRİ
Mesaj04.07.2009, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

bana diyorsun ama buda faydalı bir başlık değil herhangi bir spor sitesine girip okuyabilirim Wink

SİTEMİZE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Mesaj04.07.2009, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

sivastaraftar yazmış:
bana diyorsun ama buda faydalı bir başlık değil herhangi bir spor sitesine girip okuyabilirim Wink

oku o zaman Mr. Green Allah'ım ya Razz bu bilgi veriyor en azından gs liler bilgileniyor Wink
Mesaj04.07.2009, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktifbilisim yazmış:
sivastaraftar yazmış:

oku o zaman Mr. Green Allah'ım ya Razz bu bilgi veriyor en azından gs liler bilgileniyor Wink

ama diğer takımlardan olanları ilgilendirmiyor bari 4 büyüklerin haberini aynı anda verde laf etmim Mr. Green

neyse ben sen değilim

copy / paste için saol

Mesaj04.07.2009, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

sivastaraftar yazmış:
aktifbilisim yazmış:
sivastaraftar yazmış:

ama diğer takımlardan olanları ilgilendirmiyor bari 4 büyüklerin haberini aynı anda verde laf etmim Mr. Green

neyse ben sen değilim

copy / paste için saol

bir sen ben olamassın zaten Wink benim hangi konularına cvp verdiğime bak bir de bu konuya bak iki 4 büyükler diye bir kavram yok bu haber son dakika olarak geçti hemen vereyim forum bilgilensin dedim ingilizce değil Türkçe konuşmayı mğprende kopyala yapıştır demeyi dene Wink ayrıca bilip bişlmeden iğneli laflar etme Wink paylaşım hakkında ki diğer yorumlara devam edelim Gs liler ne diyor bu işe geçöen sen bjk bu sene gs bu iki takımda kamplarda işler yoluna gitmiyor Mr. Green
Mesaj04.07.2009, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktifbilisim yazmış:
sivastaraftar yazmış:
aktifbilisim yazmış:
sivastaraftar yazmış:

neyse ben sen değilim

copy / paste için saol

bir sen ben olamassın zaten Wink benim hangi konularına cvp verdiğime bak bir de bu konuya bak iki 4 büyükler diye bir kavram yok bu haber son dakika olarak geçti hemen vereyim forum bilgilensin dedim ingilizce değil Türkçe konuşmayı mğprende kopyala yapıştır demeyi dene Wink ayrıca bilip bişlmeden iğneli laflar etme Wink paylaşım hakkında ki diğer yorumlara devam edelim Gs liler ne diyor bu işe geçöen sen bjk bu sene gs bu iki takımda kamplarda işler yoluna gitmiyor Mr. Green

Türkçe diyorsun Türkçen çok iyi Smile ayrıca copy paste yazdım ya ingiliz veya abdli oldum dimi ?

Mesaj04.07.2009, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

ee sabriyle uğraşmasaymış Mr. Green Mr. Green
Mesaj04.07.2009, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

sivastaraftar yazmış:
aktifbilisim yazmış:
sivastaraftar yazmış:
aktifbilisim yazmış:
sivastaraftar yazmış:

neyse ben sen değilim

copy / paste için saol

Türkçe diyorsun Türkçen çok iyi Smile ayrıca copy paste yazdım ya ingiliz veya abdli oldum dimi ?

yok olmadın seni de yapmazlar zaten ama özeniyorsun çok istiyorsan page.tl forumuna git Wink
Mesaj05.07.2009, 08:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Polemik Yok! Arkadaşlar GS taraftarıysa bu bence gs taraftarı değil sabri mi yarmış taraftarı...

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=112228 >>>>>> Sen Yoksan Bir Kişi Eksiğiz | Seni de Bekleriz!!!!
Önceki mesajları göster: