Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.07.2009, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Ufolar

biliyorsunuz bu tür muhabetleri yapınca insana biraz farklı bakılıyor işte hayalperest gibi peki sizce yüzyılardır gördüğümüz fakat bir türlü anlam vermediğimiz dünya dışı varlıklar gerçekten varmıdır
Mesaj04.07.2009, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet bence var...
51.Bölgeyi araştırın..hiçde mantıksız gelmiyor bana.

Mesaj04.07.2009, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

UFO DENEN ŞEY VARDIR AMA UZAYLI DENEN ŞEY YOKTUR.

UFO BİR CİSİMDİR. AMA BELİRSİZ BİR CİSİM BELİRLİ OLMAYAN UÇAN BİR CİSİM

SİTEMİZE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Mesaj04.07.2009, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

sivastaraftar yazmış:

Sen Uzaylı Yoktur diyosunda bir gün gelecek sanada ufosundan inip selamun aleyküm deyince kalıcan öyle.
Very Happy
Mesaj04.07.2009, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

WOW İstanbul Airport Otel'de düzenlenen ''4. Uluslararası UFO ve Yeniçağ Kongresi''nin açılışında konuşan Akdoğan, UFO'larla ilgili tarihin her dönemine ait arkeolojik, mitolojik, sanatsal ve daha bir çok alanda kanıtlar bulunduğunu savundu.

Akdoğan, özellikle UFO'ların özellikle 1. ve 2. Dünya savaşları sırasında savaş uçağı pilotlarınca çok gözlemlendiğini ve Adolf Hitler'in bile bu konuda araştırma yapmaları için bilim adamlarını görevlendirdiğini anlattı.

''Dünya dışındaki varlıkların, atom silahı ve kimyasal silahların geliştirilmesi nedeniyle dünyadaki teknolojik gelişmeleri kaygıyla izledikleri''ni ileri süren Akdoğan, UFO gerçeğini herkesin kabul etmesi gerektiğini söyledi.

Akdoğan, ''Türk Hava Kuvvetleri ve MİT bünyesinde UFO masası var. NASA'da da çok önemli bilgiler mevcut. UFO konusunda gizlilik politikası artık bitirilmeli. Dünyada yaşayan 6 milyar civarında insan başka gezegenlerde zeki varlıklar olduğu gerçeğini bilmeli'' diye konuştu. 2001-2004 arasında ciddi bir ''UFO dalgası'' yaşandığını savunan Akdoğan, CIA'nın MİT'ten 2003'de UFO'larla ilgili görüntüleri resmi olarak istediğini iddia etti.

Haktan Akdoğan, Kur'an-ı Kerim'de de evrende başka varlıklar olduğuna dair birçok ifadenin yer aldığını ileri sürerek, İstanbul ve çevresi, Antalya, Alanya, Ordu, Samsun, Denizli, İzmir ve çevresi, Aksaray, Afyon, Kayseri, Artvin, Çanakkale gibi bir çok yerde amatörce çekilen UFO görüntülerinin kendilerine ulaştırıldığını kaydetti.

Akdoğan, Kemerburgaz'da 2007'de çekilen UFO görüntülerinin, bugüne kadar bu konuya daima ön yargı ile yaklaşan TÜBİTAK tarafından incelendiğini ve bu inceleme sonucunda görüntülerde yer alan cismin uydu, uçak veya atmosferik bir fenomen olmadığı, fiziksel yapısı olan ancak tanımlanamayan bir cisim olduğu şeklinde rapor verildiğini söyledi.

Kumburgaz'da bu yıl çekilen görüntülerde UFO içinde siluetlerin fark edildiğini, araçların yanı sıra varlıkların da görüntülenmesi nedeniyle bu görüntülerin büyük önem taşıdığını kaydeden Akdoğan, ''Kumburgaz'da Mayıs ayında çekilen UFO görüntüleri, bu konuda en şüpheci olanları bile ikna etmeyi başardı'' dedi.

Akdoğan'ın konuşmasından sonra farklı zamanlarda İstanbul, Antalya, Çanakkale, Ankara gibi farklı yerlerde amatörce çekilmiş ve UFO olduğu iddia edilen görüntüler sunuldu.

UFO görüntüsü çektiğini iddia eden pilot Onur Ertanrıkulu da Antalya'da 3 hafta önce gökyüzünde bir cisim fark etmesi üzerine dürbünle baktığını ve birisi gövdesi turuncu renkte ışık saçan, diğeri de midye kabuğu şeklinde UFO'lar gördüğünü öne sürdü.

Kumburgaz'daki görüntüleri çeken 51 yaşındaki emekli şoför Yalçın Yalman ise, ''UFO'' gözlemciliğinin hobisi olduğunu belirterek, 2007'den beri UFO görüntüleri çektiğini, bu yıl çektiği görüntüleri bilgisayara aktarırken UFO'nun içinde kafaları fark ettiğini anlattı.

"Dünya dışı varlıklar bize dostça davranacak"

Kongreye katılan araştırmacı yazar Erich Von Daniken de basın mensuplarına yaptığı açıklamada, dünya dışı varlıklarla gelecek birkaç yılda hiçbir iletişim ve temas olmayacağını ileri sürdü.

Ancak dünyaya geleceklerine dair tarihte birçok işaret bulunduğunu öne süren Daniken, ''Orta Amerika'daki eski bir kültür olan Maya takvimine göre 21 Aralık 2012'de gelecekler. Bu tarihten birkaç yıl önce veya sonra olabilir'' dedi.

Bu buluşmanın insanlık için çok iyi olacağını ancak şok olmamak için her olasılığa iyi hazırlanmak gerektiğini savunan Daniken, ''Bu olay gerçekten olacak. Bütün metinleri okudum tüm maya figürlerini taradım'' diye konuştu.

Daniken, ''Bize mi benzeyecekler?'' sorusu üzerine şunları kaydetti:

''Teoriye göre aynı biçimde olmayacak. Dünya dışı varlıklar enerjinin bir formu, belki uçan fil bile olabilir. Ancak başka bir teoriye göre bize benzeyen birçok dünya dışı varlık bulabiliriz. İnsan benzeri tipler. Büyük gözleri ve birçok parmakları olmayacak belki, ama bir kafaları, göğüsleri ve bacakları var. Bence dünya dışı varlıklar bize dostça davranacak yardım edecekler. Geçmişte onlar insanlığa öğretmen gibi davrandılar. Bunları uzay kovboyları gibi de düşünmeyin ama onlardan bir şeyler öğreneceğiz.''

Daniken, kendisinin hiç UFO görmediğini ama bu konuda yıllardır araştırma yaptığını dile getirerek, dünya dışı varlıkların geçmişte bir şekilde dünyaya geldiğine emin olduğunu belirtti.

kaynak: www.timeturk.com
Mesaj04.07.2009, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

tak-oyun yazmış:
sivastaraftar yazmış:

Sen Uzaylı Yoktur diyosunda bir gün gelecek sanada ufosundan inip selamun aleyküm deyince kalıcan öyle.
Very Happy

zuaaaa ama bu yazdığım şeyleri bir hocanın dilinden duydum hoca dediğim cami hocası değil profösör Razz

SİTEMİZE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Mesaj04.07.2009, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

sivastaraftar yazmış:
tak-oyun yazmış:
sivastaraftar yazmış:

Very Happy

zuaaaa ama bu yazdığım şeyleri bir hocanın dilinden duydum hoca dediğim cami hocası değil profösör Razz

Ne biliyon inecek işte kesin müslümandır onlar
Alt tarafı sende aleykum selam diyecen

Laughing
Mesaj04.07.2009, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

tak-oyun yazmış:
sivastaraftar yazmış:
tak-oyun yazmış:
sivastaraftar yazmış:

Very Happy

Ne biliyon inecek işte kesin müslümandır onlar
Alt tarafı sende aleykum selam diyecen

Laughing

Biz türküz bize gelip hello yada hi diyeceği yok yaa
Pardon ben burda yeniyimde bodruma gidecem bizim makine arıza yaptı
diyecek.2 dakkalığına sizin f36'yı alsak juahahahaa

Mesaj04.07.2009, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben de bu tür şeylere inanıyorum... Kamiloba'da filan çok göründü yan ilçe biziz xD

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=112228 >>>>>> Sen Yoksan Bir Kişi Eksiğiz | Seni de Bekleriz!!!!
Mesaj04.07.2009, 22:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

sivastaraftar yazmış:

düşünsene resmedilen uçan cisimler söylesen sen bir rüzgar olsa fark etmezlerdimi madem rüzgar değil yy lar önce uçan şeyler neydi bence diniz onları işaret ediyorr
Mesaj04.07.2009, 22:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

kesinlikle VARDIR!

arkadaşlar kendi düşüncelerinize/hayallerinize göre uzaylıların olup olmadığına karar veremezsiniz..
araştırmalıyız ona göre konuşmalıyız biz araştırdık o yüzden vardır diyoruz.artı olarak KURAN da uzaylılar hakkında ayetler var internette bulabilirsiniz..
ben araştırdıklarımdan sizlere biraz aktarıyım..

Allah(c.c) evreni sadece insanlar için yaratmamıştır.
Allah'ın yarattıkları insanlar,melekler,cinler,şeytanlar ve ruhanilerdir...
sizin aklınıza uzaylı diyince klasik resimler geliyor yeşil cisimler ...
fakat uzayda da insanların dışında yaşayan Allah'ın yarattıkları var bir ayette diyor ki:uzayda yaşayanlar için onlara göre bir yer hazırladık yanlış aksetmiş olabilirim fakat mana olarak özeti bu!

lütfen biraz araştıralım..
beni yanlış anlamayın ama toplum olarak araştırmayı pek sevmiyoruz hazır konmayı seviyoruz hele ki şu internet çıktıktan sonra!
peygamber efendizmizin hadisinde kabir hayatı ister gül bahçelerinden biri ister cehennem çukurundan biri olur demiştir.bilirsiniz..
aynen internette öyle yararlanmasını bilirsek çok güzel ama bilemezsek çok zararlı!oyun karşısında geçireceğimiz vakiti araştırmayla geçirirsek hem bireysel hem toplumsal hem de ülke olarak Atatürk'ün belirtmiş olduğu ''çağdaş muhasırlık seviyesinin üstüne çıkarız'' Wink
Mesaj04.07.2009, 22:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence olabilir yani evrende tek bizler yokuz ki..

Bazı sanatçılar ufo gördüm diyor ben onların dikkat çekmek için yaptıklarını düşünüyorum =)

Ama UFO ve uzaylılar vardır..

Mesaj04.07.2009, 22:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

ufo(bilinmeyen cisim) gerçek anlamını bazı arkadaşlar ufo denilnce uzaylılara ait diye düşünüyor evrende çok hızlı yıldız kaymaları oluyor ufolarda aniden kayboluyor bilirsiniz bunlar özdeşleşebiliyormuş!

ayrıca uzaylılar kavramından yeşil cisimleri algılamamalıyız..

bizler nasıl dünyalı isek uzayda yaşayanlarda uzaylı ama bizler genel ad olarak düşünüyoruz
Mesaj05.07.2009, 07:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Yok demedimki kendi gözlerimle gördüm
Sadece dalga geçiyorum hatta 2012 yılında dünyamız yakınından bir gezegen ya geçecek bu tabi büuük felaketlere yol açar.
Yada çarpıcak Dünyanın tam olarak sonu gelmiş olmasada bir nevi öyle olacak.
haa Bu arada gezegenin adı marduk.Araştırın bence.Uzaylıların gelme nedenlerinden biride bu.
Bide Roswell kazası yazın google'ye bence biraz araştırın

Mesaj05.07.2009, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

tak-oyun yazmış:
Ben Yok demedimki kendi gözlerimle gördüm
Sadece dalga geçiyorum hatta 2012 yılında dünyamız yakınından bir gezegen ya geçecek bu tabi büuük felaketlere yol açar.
Yada çarpıcak Dünyanın tam olarak sonu gelmiş olmasada bir nevi öyle olacak.
haa Bu arada gezegenin adı marduk.Araştırın bence.Uzaylıların gelme nedenlerinden biride bu.
Bide Roswell kazası yazın google'ye bence biraz araştırın

Biraz anlatsana
Önceki mesajları göster: