Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.07.2009, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu: yeni sayfada açmak

arkadaşlar ben sitemdeki herhangi bir sayfayı yeni sayfada açmak istiyorum ama yeni sayfada açınca sitemdeki gibi bir tasarım olmucak arkaplan beyaz olcak böyle bişey olur mu olursa nsıl olur lutfen cevap Rolling Eyes
Mesaj05.07.2009, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba;

Tasarımınızı ve sitenizi irfame kullarak yaparsanız istediginiz zaman bahsetmiş oldugunuz sayfayı oluşturabilirsiniz.

Mesaj05.07.2009, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj05.07.2009, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
merhaba;

Tasarımınızı ve sitenizi irfame kullarak yaparsanız istediginiz zaman bahsetmiş oldugunuz sayfayı oluşturabilirsiniz.

iframe olmadan yapamazmıyım :S
Mesaj05.07.2009, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

webdeev yazmış:
abron yazmış:
merhaba;

iframe olmadan yapamazmıyım :S

Olur ama tasarımınız her sayfada mevcut olmayacak .Yada bir site daha oluşturursunuz o site üzerinden sayfa görünür.
Mesaj05.07.2009, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim bildiğime gore index kodunu tasarım altı tasarım üstü diye ayırmadan direkt anasayfa'nıza kaynak butonuna basarak kodu yapıstırıp kaydet diyeceksiniz..
O zaman baska bir sayfaya tıklandıgında sadece background cıkar.. Wink
Ama bu teknık her sayfada olur..

Mesaj05.07.2009, 13:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

ölede çok uzun sürer yaw Very Happy en iyi boşveriyim Mr. Green