Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.07.2009, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu: İconlar.Tr.Gg Neden Silindi!!

Sitemi neden sildiğinizi lütfen açıklarmısınız?

www.iconlar.tr.gg Sitede hiçbir yanlışlık yok. Uzun zamandır kullanmıyordum, ne iframe,ne bir film ne bir dizi, sitede hiçbir içerik yokdu. ve silindi..

Lütfen bir açıklama yapar mısınız? (yetkili kişiler)
Mesaj05.07.2009, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba

hiçbir site sebepsiz yere silinmez

support-tr( at )webme.com'a siteyi açtığınız adresten mail atınız

iyi çalışmalar.

Mesaj05.07.2009, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sebebsiz yere silinmez ise neden silindi peki? Sitede içerik yok bomboş bir site, ne bir iframe nede bir kod hiçbir şey. Sadece bir tasarım oda çalıntı filan değil. h-f tasarımı idi. Support'a mesaj attım. Umarım kısa zamanda cevap verir.
Mesaj06.07.2009, 09:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet evet söle galiba;

isim alıpta siteyi bomboş bırakanların siteleri siliniyor bu gülerde çok rasladım Wink

Oyun sitelerine müjde harika oyun tasarımları sadece sitemizde...
Mesaj06.07.2009, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir incele istersen!

=> http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=95357

Yada muhtemelen forumda yasaklanan yerlere yanlışlıkla mesaj yazdın.Ondan silinmiş olabilir...

Mesaj06.07.2009, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteni

Sitenizin Silinme Sebebi Benim Sitemdeki İconları Alıntı Yapmadan Sitende Göstermendı Bunları Alıntıdır Yazarak Gösterseydin Siten Silinmezdi

Adhood Hilesi - Tıklama Başı 1 TL Kazanma | Tr.Gg Reklam | Günlük 12.500 Hit Kazanma | PR 6 Topliste ve Daha Fazlası
Mesaj06.07.2009, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Siteni

iconvar yazmış:
Sitenizin Silinme Sebebi Benim Sitemdeki İconları Alıntı Yapmadan Sitende Göstermendı Bunları Alıntıdır Yazarak Gösterseydin Siten Silinmezdi

1incisi senin iconlarını filan almadım. Deneme amaçlı anasayfa'ya koydum ve de bu silinme nedeni değil.

Ayrı host'a upload etmiş olman iconların senin olduğu anlamına gelmez. Onların sahipleri, çizenler,tasarlıyanlardır.

3üncüsü özel mesajdan sitem satılıkdır diye mesaj atma.. Özel mesajdan reklam yapmak veya bir şey satmak yasaktır. O halde seninde sitenin silinmesi gerekir.

Mesaj06.07.2009, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Gereksiz Deıl

Sen Benım Iconları Eklemısın Ve Onları Ben Kendı Sitemde Upload Ettım Yanı Bana Aiitir Bosu Bosunada Sılınmedı Hakan Bey Sitenizi inceledi Ve Geregini Yaptı

Adhood Hilesi - Tıklama Başı 1 TL Kazanma | Tr.Gg Reklam | Günlük 12.500 Hit Kazanma | PR 6 Topliste ve Daha Fazlası
Mesaj06.07.2009, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Gereksiz Deıl

iconvar yazmış:
Sen Benım Iconları Eklemısın Ve Onları Ben Kendı Sitemde Upload Ettım Yanı Bana Aiitir Bosu Bosunada Sılınmedı Hakan Bey Sitenizi inceledi Ve Geregini Yaptı

Hala anlamıyorsun galiba, upload etmen senin olduğu anlamına gelmez. O zaman bende 1000lerce upload ettim şuanki siteme onlar benim mi oldu? Ayrıca bunlar paylaşıma açılan şeyler, iconlara baksınlar diye sitene koymadın herhalde birileri alsın ve yararlansın diye koydun. Hiçbirşeyden haberin yok yalandan şikayet ediyorsun.
Mesaj06.07.2009, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Konuyu Uzatma

Bılıorum Sen Yokken Ben Vardım Burda Arkadasım Anlamıyorsun Heralde Birileri Siteden İcon Alcaksa 1 Tane Alır 100 tane alıp sitesinde göstermez , gstersede Bu iconları sıtemızden alıp koymustur oraya ve Alıntıdır Yazması Gerekir Yazmassa Sitesi Silinir Bu Bedava Sitemin Kuralıdır Kardesım Bide Suna Gelelım Bılıoruz Iconlar Bızım Deıl Ama Biz Onlara Emek Vererek Yukleyıp Siteye Eklıyoruzz Buda Bır EMEKTİR........ Sen Kendı sitende yazmısın kardes alıntı yapınca lınkımızı yapın dıye ıcon Al Tamam ona boısey demem ama benım ıconları senınmıs gıbı sitene eklemen ayıp :S

Mesaj06.07.2009, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam silindiyse bi sebebi vardır daha mesaj yazmayalım
Mesaj06.07.2009, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Konuyu Uzatma

iconvar yazmış:
Bılıorum Sen Yokken Ben Vardım Burda Arkadasım Anlamıyorsun Heralde Birileri Siteden İcon Alcaksa 1 Tane Alır 100 tane alıp sitesinde göstermez , gstersede Bu iconları sıtemızden alıp koymustur oraya ve Alıntıdır Yazması Gerekir Yazmassa Sitesi Silinir Bu Bedava Sitemin Kuralıdır Kardesım Bide Suna Gelelım Bılıoruz Iconlar Bızım Deıl Ama Biz Onlara Emek Vererek Yukleyıp Siteye Eklıyoruzz Buda Bır EMEKTİR........ Sen Kendı sitende yazmısın kardes alıntı yapınca lınkımızı yapın dıye ıcon Al Tamam ona boısey demem ama benım ıconları senınmıs gıbı sitene eklemen ayıp :S

peki senin dediğin gibi olsun madem emek var. Siteyi sildirmeden önce uyarman gerekmiyor muydu?
Mesaj06.07.2009, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Kardes

Kardesım Bıraz Sınırlıydım Benımde Sitem Sılındı Hemde 5 Kere Ama Kımse Yardım Etmedı Ve Bısey Demedı Her İnsan Yanlıs Yapar

Özür Dilerim Arkadasım Yapcagım Bişey Varsa Söle ??

Mesaj06.07.2009, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Kardes

iconvar yazmış:
Kardesım Bıraz Sınırlıydım Benımde Sitem Sılındı Hemde 5 Kere Ama Kımse Yardım Etmedı Ve Bısey Demedı Her İnsan Yanlıs Yapar

önemli değil. zaten bedavaya aldım. Olan olmuş yapabilecek birşey yok. Ama support'a tekrardan siteleri açmaları için bir mesaj atarsan iyi olur. Smile
Mesaj06.07.2009, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Kardes

iconvar yazmış:

Sitesini Tekrar Actırmayı Dene bence.

Siteinin Yeni Sahibi PortableMedia.Tr.Gg
Önceki mesajları göster: