Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.07.2009, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Matteo Ferrari İstanbul’da

Matteo Ferrari İstanbul’da
[img]http://www.bjk.com.tr/tryonetim/medya.php?rn=23956&tipi=B[/img]

İtalya'nın Genoa kulübünden transfer ettiğimiz Matteo Ferrari, Başkanımız Yıldırım Demirören ile birlikte İstanbul'a geldi.

Başkanımız Yıldırım Demirören, Basketbol Şubesi'nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Şeref Yalçın ve yeni transferimiz Matteo Ferrari'yi taşıyan özel uçak akşam saatlerinde Florya Genel Havacılık Terminali'ne indi.

Ferrari'yi bir grup taraftarımız coşkuyla karşıladı. İnternet sitemize özel açıklamada bulunan Matteo Ferrari, "Çok mutluyum. Yeni bir deneyim olacak benim için. Çok farklı bir deneyim olacak. Aynı zamanda çok da zor bir tecrübe olacak. Öyle bir takıma geldim ki, geçen sene çifte şampiyon oldular. Bunların üzerine koymak için çalışacağız. Bu beni heyecanlandırıyor. Aynı zamanda da Şampiyonlar Ligi'de oynayacağız ve çok iyi bir takıma sahip olduğumuzu görüyorum. Şampiyonlar Ligi'nde en iyisini yapmaya çalışacağız" diye konuştu.

Taraftarlarımızın kendisini çok güzel bir şekilde karşıladıklarına değinen Ferrari, "Bu benim için büyük bir doping oldu" ifadesini kullandı.

Yeni transferimiz Matteo Ferrari, havalimanından ayrılarak kalacağı otele gitti. Ferrari, yarın takımla birlikte sabah idmana çıkacak, öğleden sonra da sağlık kontrolünden geçirilecek.

Matteo Ferrari kimdir?

5 Aralık 1979 senesinde Cezayir’in Aflou kentinde dünyaya gelen Matteo Ferrari, futbol kariyerine SPAL takımında başladı. Burada gösterdiği çıkışla 1996 senesinde İtalya’nın dev kulüplerinden Inter Milan’a transfer olan Cezayir asıllı futbolcu, Milano’ya geçişinin ardından 1996-2000 yılları arasında sırasıyla Genoa, Lecce, Bari ve Parma’da kiralık olarak forma giydi. 2002’de Parma’ya transfer olan Ferrari, 2004 yılında ise Roma saflarına katıldı. 2005-2006 sezonunda İngiltere Premier Lig ekiplerinden Everton’da kiralık olarak oynayan Matteo Ferrari, 2008 senesinde ise Genoa’ya döndü.

2004-2009 yılları arasında 21 kez İtalya milli takımında görev yapan futbolcu, İtalya’ya transfer olduğu 1996 yılından bugüne kadar formasını giydiği kulüplerle 245 maça çıktı. 2008-2009 sezonunu Serie A’nın Genoa takımıyla tamamlayan Matteo Ferrari, ligde 33 maçta görev yaptı. Defansta görev yapan Ferrari, 1.83’lük boyu ve savunmadaki başarılı futboluyla dikkat çekiyor.

Kaynak:BJK Kulübü Resmi Sitesi

Mesaj07.07.2009, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

pardon resmin köprüsünü eklemisim yanlışlıkla Özür Dilerim

[img]http://www.bjk.com.tr/tr/medya.php?rn=23956&tipi=K[/img]
Mesaj08.07.2009, 06:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

bjk defansi insallah bu oyuncuyla duzelir . .
Mesaj08.07.2009, 06:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

bjk defansi insallah bu oyuncuyla duzelir . .