Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.07.2009, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu: sitem açılmıyor

merhabalar ben kendi bilgisayarımda siteme girebiliyorum ama 3 arkadaşımada siteme girmelerini söyledim 3ündede sayfa görüntülenemiyor yazısı çıkmış bunun sebebi ne olabilir yardımlarınızı bekliorum Neutral
Mesaj07.07.2009, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende gözüküyo

Mesaj07.07.2009, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben arkadaşlarıma söyledim onlarda açılmamış Neutral sorunun ne olduğunu bilen varsa napacağımı söyleyebilirmi ?
Mesaj08.07.2009, 09:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorunu bilmiyorum ama sanırım bununla ilgili ilk başlıklardan birini ben açmıştım. Başlıktakiler bu problemi pek görmemişler biri görmüş.Ve bildirmiş.Bekledim..Ama hiçbir işlem yok demek ki.Ama bu sessizliğe gerek forum olsun gerek yenilik olmadan yola devam etmeye bu ikidebirlik engellere göğüs gerecek kadar gücüm kalmayacak.Ücretli site açtım zaten ama bir ümit ücretli ekstraları da bekliyorum.Neyse henüz çözüm yok ben free proxy siteleriyle giriyorum.Ama hatayı gören birçok kişi var ki bu durum ziyaretçi kaybı.Umarım düzelir..
Mesaj08.07.2009, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

bendede bazen sayfaya girince hiçbir resim gözükmüyor
Mesaj09.07.2009, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Benimde sitem evden açılmıyor nedense!

Arkadaş yalnız olmadığıma sevineyimmi üzüleyimmi.Benim sitem ise evdeki bilgisayarımdan açılmıyor.Ama başka bilgisayarlardan rahatlıkla giriliyor.Nitekim sunucumada erişim sağlayamadığım için şimdi bu sorunumu bedava-sitem.com forumuna arkadaşımın bilgisayarından girip sorunumu yazdım.Çare için forumu dolaşırken sizinde çaresiz olduğunuzu gördüğümden bu yanıtı veriyorum.
İnşalah bekliyen Derviş Muradına Erermiş diyelim...
Mesaj09.07.2009, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu: site

Arkadaşlar benim site de açılmıyor fakat sadece benim pc den açılmıyor başka pc lerde bakıyorum sorun yok sanırım pc m de bir eksiklik var şu anda vtunnel.com dan buraya giriş yaptım bu konuda yardım edecek biri varmı?
Mesaj09.07.2009, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

cevaplar için teşekkür ederim sorun hala devam ediyor. başkaları siteme giremiyor. emekler boşa gidicek ziyaretçi çekemiyoz
Mesaj09.07.2009, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Girdikleri url yi tekrar gözden gecirirlerse sorun çözülebilir.

Güncel Konular
Mesaj09.07.2009, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknik bir sorun da olabilir cünkü bende gözüküyor

Oleyyy goolge sitemi indexledi:D
Önceki mesajları göster: