Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.07.2009, 08:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Silinen siteler

Mesaj09.07.2009, 08:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hepsini siz mi sildirdiniz ?

Siteinin Yeni Sahibi PortableMedia.Tr.Gg
Mesaj09.07.2009, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar...

kalpsiz-web yazmış:
Hepsini siz mi sildirdiniz ?

Bir tanesini bende şikayet etmiştim... Wink
Mesaj09.07.2009, 09:29 (UTC)    
Mesaj konusu: www.webexpernet.tr.gg

Bu Tetikteyiz Benim www.webexpernet.tr.gg Sitemide Şikayet Etmiş Ama Sonuç Alamadı.. Çünkü Sitemde Kusur Yok Wink
Mesaj09.07.2009, 09:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

eee nolmuş silindiyse Question hatalılarsa silinsinler bunu ben sildirttim dercesine reklam yapma Wink ağalık taslama burada bu konuyu açarak ben yaparım demeye çalışıyorsunda yemezler gülüm Wink insan ol da adam gibi şikayet et silsinler hatalılar varsa bunu dışa yansıtma Wink artistik de taslama Wink
Mesaj09.07.2009, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktifbilisim yazmış:
eee nolmuş silindiyse Question hatalılarsa silinsinler bunu ben sildirttim dercesine reklam yapma Wink ağalık taslama burada bu konuyu açarak ben yaparım demeye çalışıyorsunda yemezler gülüm Wink insan ol da adam gibi şikayet et silsinler hatalılar varsa bunu dışa yansıtma Wink artistik de taslama Wink
Sana katılıyorum... E bu arada inşallah o sitelerin suçu yoktur ve açılırlar... o zaman senin halini görmek istiyorum...
Mesaj09.07.2009, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

vitaminlik yazmış:
aktifbilisim yazmış:
Sana katılıyorum... E bu arada inşallah o sitelerin suçu yoktur ve açılırlar... o zaman senin halini görmek istiyorum...

yaw bunları adam sanıp mesaj yazmak bile yanlış Bakalım kendisini şikayet edecem o mzna napacak bs ye böyle bir site açmmış silinsim milletin huzurunu kaçııyor diye o zmna kendi istenide yazasın silinen sitelere Wink
Mesaj09.07.2009, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gereksiz Bir konu ilgili olan zaten silindi biliyordur ilgili olmayanında zaten umrunda dil yani nabim hesabı

Güncel Konular
Önceki mesajları göster: