Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.07.2009, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Acil yardım..!

Selamun aleykum arkadaşlar

bu accountu foruma gırebılmek , sorunumu anlatmak ıcın mecburen actım .

sıteme giriş yapamıyorum

olası sifreler aklımda hepsını denedım denıyorum ama bır turlu olmuyor

siteye kayıt yaptırdıgım atıyorum ''aaa( at )xxx.com'' adresının mail hesabını hotmail ıptal etmıs daha onceedn kullanıyordum fakat suan gırdıgımde ıse henuz gelen kutusuna sahıp degılsınız dıyor ve ''aaa( at )xxx.com'' msn adresıme maıl hesabı ekleyemıyorum bu yuzden ne gırıs yapabılıyorum nede yenı sıfre talep ettıgımde dogrulama maılını alabılıyorum.

son yol olarak buradan yardım ıstıyorum ''aaa( at )xxx.com'' adresıne bı maıl hesabı eklemem mumkunse veya admınler benı ıp numaram dan veya sıteye kayıt yaptırdıgım ''aaa( at )xxx.xom'' hesabndan maıl olarak olmasada anlık ıletı seklnde sıtenın sahıbı oldugumu her sekılde anlayabılrler ıyıce kafam karıstı .

sımdıden tesekkur edıyorum ıns bı cozum bulunur sıteme tekrar gırıs yapabılmem ıcn
Mesaj09.07.2009, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu xxx.com hotmail.com windowslive.com felan değilse açtıramassın...
Mesaj09.07.2009, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:

WindowsLive degil farklı oldugu ıcın xxx seklnde gosterdım ...

ya tekrar nasıl baglantı kurucaz soz konusu msn adresı bende ama sıfre yenılemem ıcın maıl hızmetını kullanamıyorum bedavasite.com'un bunun ıcın 1cozum yolu olması lazm ıpden tanıyabılır anlık ıletı olarak tanıyabılr ne bıleym
Mesaj09.07.2009, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

ornek03 yazmış:
hyperend yazmış:

ya tekrar nasıl baglantı kurucaz soz konusu msn adresı bende ama sıfre yenılemem ıcın maıl hızmetını kullanamıyorum bedavasite.com'un bunun ıcın 1cozum yolu olması lazm ıpden tanıyabılır anlık ıletı olarak tanıyabılr ne bıleym

şifrenizi giriş yaparken lütfen caps lock a dikkat edin

sorun hala devam ederse support-tr( at )webme.com a mail atarak durumunuzu özetleyin size kişisel bir takım sorular yöneltiginde dogru cevap verirseniz hesabınıza kavuşabilirsiniz.

Mesaj09.07.2009, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
ornek03 yazmış:
hyperend yazmış:

şifrenizi giriş yaparken lütfen caps lock a dikkat edin

sorun hala devam ederse support-tr( at )webme.com a mail atarak durumunuzu özetleyin size kişisel bir takım sorular yöneltiginde dogru cevap verirseniz hesabınıza kavuşabilirsiniz.

ınanın oyle ufak1 sorun olsa foruma gelıp sormazdım ... maıl attım bakalım ıns dedıgınız gıbı olur ve gerı donus yaparlar
Önceki mesajları göster: