Forum'da ara:
Ara

Www. Turkpage.tr.gg bu site
Silinsin mi
  66%
[ 4 ]
Banlansın mi
  33%
[ 2 ]
Toplam Oylar : 6

Yazar Mesaj
Mesaj09.07.2009, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Www.Turkpage.tr.gg bu sitenin silinmesini istiyorum gereğini

Bu site form da ki huzuru bozuyor her konuda kötü yorumlar yazıyor bedava sitem de huzur bırakmadı gerçekten çok sıkıldım sitelerime çok baskı yapıyor gereğinin yapılmasını istiyorum
Mesaj09.07.2009, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

support-tr( at )webme.com
buraya belirtin..
haklıysanız gereğini yaparlar..
(at) yerine @ yazınız..
Mesaj09.07.2009, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Lütfen yardım edin o dediğinizi bilmiyorum

maximumtest yazmış:
buraya belirtin..
(at) yerine @ yazınız..
Mesaj09.07.2009, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Tabi canım huzuru bozuyor sa senin halkın kardeşim

maximumtest yazmış:
buraya belirtin..
(at) yerine @ yazınız..
Mesaj09.07.2009, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Www.Turkpage.tr.gg bu sitenin silinmesini istiyorum gere

megas42 yazmış:
Bu site form da ki huzuru bozuyor her konuda kötü yorumlar yazıyor bedava sitem de huzur bırakmadı gerçekten çok sıkıldım sitelerime çok baskı yapıyor gereğinin yapılmasını istiyorum
Bende sizden sıkılıyorum öyleyse sizinde sitenizi silelim açtığınız konuya bakın ya Mad

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj09.07.2009, 19:42 (UTC)    

Bencede silin abi lütfen
Mesaj09.07.2009, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba
kurallara uygun olduğu sürece hiçbir site başka bir sebepten silinemez
iyi çalışmalar.

Mesaj09.07.2009, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

ooo öle demeyle olsaydı gökten kemik yağardıWink

umarım anladın
Mesaj09.07.2009, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:

umarım anladın

merhaba
lütfen forum içerisinde kullanıcılara karşı olan üslubunuza biraz daha dikkat edin
iyi çalışmalar.

Mesaj09.07.2009, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Tek Bir Şey Diyeceğim.Beni Çekemiyorlar Ve İftira Atıyorlar.Forumda Arasın Bulsun Ne Yapıpta Huzur Bozmuşum.Eğer Bulursada Ben Sitemi Silerim.İftira Atmak Çok Günahtır.Öbür Tarafta 2 Elim Yakanda Olacak Bunu Unutmayasın.
Mesaj09.07.2009, 21:10 (UTC)    

Merhaba değerli arkadaşlar;

megas42 yazmış:

Ben çok eski kullanıcılardan biriyim ve turkpage yi ben iyi tanıyorum ve ay içerinde Mesajlarınıda sitesinide takip ediyorum. Şu ana kadar ufak tefek sorunlar haricinde hiç bir yanlışı yok. Ufak tefek yanlışıda yok aslında da.!

Yardımsever ve gerçkten birşeyler öğretmek isteyen bir kardeşimiz. Lütfen Neden silinmesini istediğini söyleyinde kullanıcıalr yanlış anlamasın.!

1 - Ayrıca sitesi silinecek olan varsa oda sen olmalısın çünkü Başlığı yanlış yerde açmışsın

2- Kendi sitenin adıyla değil yeni açtığın bir site adıyla giriyorsun [IPlerinzi kaydolduğundan kendinizi kandırıyorsunuz]

Tüm Bedava-Site(m)'e iyi günler diliyorum...
Mesaj09.07.2009, 21:14 (UTC)    

hazax yazmış:

megas42 yazmış:

Ben çok eski kullanıcılardan biriyim ve turkpage yi ben iyi tanıyorum ve ay içerinde Mesajlarınıda sitesinide takip ediyorum. Şu ana kadar ufak tefek sorunlar haricinde hiç bir yanlışı yok. Ufak tefek yanlışıda yok aslında da.!

Yardımsever ve gerçkten birşeyler öğretmek isteyen bir kardeşimiz. Lütfen Neden silinmesini istediğini söyleyinde kullanıcıalr yanlış anlamasın.!

1 - Ayrıca sitesi silinecek olan varsa oda sen olmalısın çünkü Başlığı yanlış yerde açmışsın

2- Kendi sitenin adıyla değil yeni açtığın bir site adıyla giriyorsun [IPlerinzi kaydolduğundan kendinizi kandırıyorsunuz]

Değerli hazax Kardeşim Desteğin İçin Teşekkür Ederim.Böyleleri Yüzünden Bedava-Sitem'e Girmek İstemiyorum Artık.Girmemin Sebebide Senin Gibi Kardeşlerimin Olması.
Mesaj09.07.2009, 21:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

futboltribunu yazmış:
hyperend yazmış:

umarım anladın

merhaba
lütfen forum içerisinde kullanıcılara karşı olan üslubunuza biraz daha dikkat edin
iyi çalışmalar.

sanada merhaba uslubta birşey yok? sende var bence.her konuya gereksiz mesaj tana kişilerin sayısı çoğalıyor...Sölediğim deyimin ne anlama geldiğini herkes biliyor.Ahlak dışı birşeyden bahsetmiyor.
Mesaj09.07.2009, 21:16 (UTC)    

hazax yazmış:

megas42 yazmış:

Kardeşim yeni gelmişler biz o kadar zaman turkpage i tanıyoruz hiçbir hatasını görmemişiz(BU benim 3. hesabım.) Onlar gelir gelmez görüyorlar nasıl iş ya bu.

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj09.07.2009, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

@paylasim61

Bende Anlamadım Ki Nasıl Oluyor Bu İş.Profilime Bakın Mesajlarımın Hepsine Hiç Birinde Kötü Bir Şey Yazmışmıyım.Bide Baskı Yapıyor Demiş.Kanıt Göstersin.
Önceki mesajları göster: