Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.07.2009, 06:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava Sitem Telegol

Madem bir özgürlük herkes fikrini hürce söyliyebiliyo tartışma çıkmadan bunuda tartışabiliriz.Eee hangi takımlıyız.Hangi futbolcuyu beğeniyorsunuz.Hangi oyuncu gelse daha iyi olur.Tartışmalı pozisyonları tartışabiliriz.

Beşiktaşlıyım, çünkü babam küçüklükten öyle yetiştirdi. Galatasaraylıyım, uefa kupasını alarak beni onurlandırdı. Fenerliyim, çünkü ülkemi en güzel tanıtan takımlardan biri olma yolunda ilerliyor. Trabzonluyum, hamsili pilavı seviyorum.

Ben sanırım Sporu seviyorum, ve tek takım tutmuyorum. Kardeşlik içinde...

Mesaj10.07.2009, 07:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Galatsaraylıyım aslanmları severim Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj10.07.2009, 07:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy arkadaşlar bu arada takımlardan son haberleride flood yapmadan yazabilirsiniz. Amacımız Bs'nin tekrar o seviyeli yerlerine ulaşmasıdır

Mesaj10.07.2009, 08:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

cimbombom
Mesaj10.07.2009, 08:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

17 temmuzda sivas'ın rakipleri belli olacak:

shakhtar, sporting, panathinaikos, celtic ya da anderlecht'ten biri rakip olacak.

Mesaj10.07.2009, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

rakipler sivasspor için çok zor ve dişli rakipler

SİTEMİZE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Mesaj10.07.2009, 10:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sivasa başarılar dilemek lazım. Sonuçta bu rakipleri isterse azmiyle yenebilir.

** Hidayet Türkoğlu Toronto'yla resmen anlaşmış.

** Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman'ın, Tim Borowski ve Hamit için Almanya'ya gittiği iddia ediliyor.

** Beşiktaş, Delgado'nun askıya alınması için federasyona başvurmuş.

** Valencia, Barcelona'nın Villa için kendilerine 40 milyon teklif ettiğini açıklamış.

Mesaj10.07.2009, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bedava Sitem Telegol

korkukapisi yazmış:
Madem bir özgürlük herkes fikrini hürce söyliyebiliyo tartışma çıkmadan bunuda tartışabiliriz.Eee hangi takımlıyız.Hangi futbolcuyu beğeniyorsunuz.Hangi oyuncu gelse daha iyi olur.Tartışmalı pozisyonları tartışabiliriz.

Beşiktaşlıyım, çünkü babam küçüklükten öyle yetiştirdi. Galatasaraylıyım, uefa kupasını alarak beni onurlandırdı. Fenerliyim, çünkü ülkemi en güzel tanıtan takımlardan biri olma yolunda ilerliyor. Trabzonluyum, hamsili pilavı seviyorum.

Kardeşim futbol bilgin çok az Wink Trabzonsporla hamsinin hiç bir alakası yok trabzonsporun sembolü kaplandır Wink

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj10.07.2009, 10:11 (UTC)    

paylasim61 yazmış:
korkukapisi yazmış:

Kardeşim futbol bilgin çok az Wink Trabzonsporla hamsinin hiç bir alakası yok trabzonsporun sembolü kaplandır Wink

Kaplanlarla bağlantı kurmadım. Ve lütfen sadece bilgi paylaşın. trabzonluyum çünkü trabzonun hamsili pilavını seviyorum. Anlamında kullandım çünkü trabzon ve trabzon spor bir bağlantıdadır: Wink Haber paylaşmanız dileğiyle...

Mesaj10.07.2009, 10:13 (UTC)    

korkukapisi yazmış:
paylasim61 yazmış:
korkukapisi yazmış:

Kaplanlarla bağlantı kurmadım. Ve lütfen sadece bilgi paylaşın. trabzonluyum çünkü trabzonun hamsili pilavını seviyorum. Anlamında kullandım çünkü trabzon ve trabzon spor bir bağlantıdadır: Wink Haber paylaşmanız dileğiyle...
Biz trabzonla bağlantı kurmuyoruz takımların gerçek sembollerini konuşuyoruz Wink

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj10.07.2009, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlamadığınız şudur ki ben mihzahsen yapıyordum. Tartışmayı devam ettirmeyelim lütfen. Çok biligli iseniz haberler ve yorumlar yaparsınız. İYi günler

Galatasaray Anthony Vanden Borre ile ön protokol imzalamış.

Hem ön libero hem sağ back oynayabilen bir isim kendisi. Tabi GS sağ back eksikliğini gidermek için istiyor olsa gerek kendiisini. Çok yetenekli ve genç (22 yaşında) bir futbolcu, o yüzden zor bir transfer gibi geliyor bana lakin olursa da çok güzel olur tabi.

Mesaj10.07.2009, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

her konu tartışmaya gidiyor...Lütfen dikkat edelim az...
Mesaj10.07.2009, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haklısınız

Yeni sezon için hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin bugün yaptığı antrenmanlar tatsız geçti.

Fenerbahçe'nin sabah antrenmanında Colin Kazım ve Gökhan Gönül birbirine girdi. Girdikleri ikili mücadele sonrasında sözlü başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Kazım, Gökhan Gönül'e küfür etti, ardından iki futbolcu birbirine sözlü atışmalarda bulundu. Bunun üzerine takım arkadaşları olaya müdahale ederek iki futbolcuyu sakinleştirmeye çalıştı. Ancak iki futbolcunun sakinleşmemesinin ardından da teknik direktör Christoph Daum, iki futbolcuyu antrenmandan kovdu.

Bu olaydan 5 dakika sonrada da Alman teknik adam idmanı yarıda kesti.

ÜMRANİYE'DE TELLO'NUN AGRESİFLİĞİ
Teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan ve 1,5 saat süren Beşiktaş antrenmanı da gergin geçti.

Siyah-beyazlı takımda bir süredir ücretine zam istediği yönünde haberler çıkan Rodrigo Tello, yapılan idmanda oldukça agresif hareketlerde bulundu.

Şilili futbolcu, çift kale maç sırasında Serdar Özkan ile girdiği bir mücadeleden sonra bu futbolcunun sırtına yumruk attı. Bu nedenle iki oyuncu arasında kısa süreli bir tartışma yaşanırken, Tello daha sonra bir pozisyonda Uğur İnceman'a da sert bir hareket yaptı.

Bu arada Kasımpaşa'nın transfer etmek istediği Zapotocny de antrenmanda yer aldı. Bu futbolcunun çift kale maçta görev almaması dikkat çekti.

Kaynak: Ntvspor

Mesaj10.07.2009, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gökhan Gönül ve Colin Kazım'ın arasında gerçekleşen gerilim nedeniyle Daum tarafından antrenmandan kovulmuşlar.

Yine Beşiktaş antrenmanında Tello, Serdar Özkan'a yumruk atmış. Tello yumruk sevdasından vazgeçmemiş anlaşılan...

Mesaj10.07.2009, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben beşiktaşlıyım. Babam böyle yetiştirdiği içindir. ama gs'yi kadeş takım olarak görürürüm. Sivasın şansız olduğunu düşünüyorum şampiyomlar liginde ilk maçta 3-0 yenilip gelirler
Önceki mesajları göster: