Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.07.2009, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Nokia'dan Şaşırtan Açıklama : "iPhone işe yaramaz"

"iPhone işe yaramaz, N97 alın": Nokia'dan gelen açıklama iPhone sahiplerini ve Apple'ı kızdıracak.

Nokia'nın İngiltere bölgesinde görev yapan genel müdürü Mike Loughran geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda en büyük rakibi olarak gördüğü Apple'ın cep telefonu iPhone hakkında konuştu. Yaptığı açıklamalar ise oldukça ilginçti. İşte Loughran'ın sözleri...
"Yeni iPhone bir devrim yaratmadı, sadece evrim geçirdi. Hala Nokia N97 veya iPhone almak arasında kararsız olan insanlar için ise bu sadece bir fiyat / performans kararından ibaret. Yeni iPhone'un tasarımı hemen hemen aynı, sadece standartların altında olan 2 megapiksel'lik kamerasını hala yetersiz olan 3,2 megapiksel'e çıkartmış. Büyük ihtimalle insanlar iPhone için ödedikleri paranın karşılığını alamadıkları için kararlarından pişmanlık duyacaklar".

En son aktifbilisim tarafından 10.07.2009 19:23:57 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj10.07.2009, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

N97 Bilmem ama Bende N95 var Size de Tavsiye ederim Very Happy

Siteinin Yeni Sahibi PortableMedia.Tr.Gg
Mesaj10.07.2009, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

en iyi tel markası bana göre samsung nokia gibi gözükse de samsung daha çok tercşh edilmeye başlandı ki samsı-ungun tasarımlşarı nokiayaya göre çok çok iyi ancak uzun süreli dayanaklı tel markasında nokiayıda kimse geçemez
Mesaj10.07.2009, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

kim ne derse desin telefon diyince akla NOKİA gelir

SİTEMİZE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Mesaj10.07.2009, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj10.07.2009, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktifbilisim yazmış:
en iyi tel markası bana göre samsung nokia gibi gözükse de samsung daha çok tercşh edilmeye başlandı ki samsı-ungun tasarımlşarı nokiayaya göre çok çok iyi ancak uzun süreli dayanaklı tel markasında nokiayıda kimse geçemez

Nokia dayanıklı tel samsung daha ince tel

Güncel Konular
Mesaj12.07.2009, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya sen bunu baska yerde accc yhaww
Mesaj12.07.2009, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende iPhone kullanıyorum yani işe yaramaz derken neyi kastedmişler..

kötümü yani özelikleri falan

Mesaj13.07.2009, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

kod-adresi yazmış:
Bende iPhone kullanıyorum yani işe yaramaz derken neyi kastedmişler..

kötümü yani özelikleri falan

Nokia ya göre kötü sayılabilir..
Mesaj13.07.2009, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

İphone büyük umutlarla geldi... ama anlaşıldı ki işe yaramaz... nokia 2100 ı iphone tavsiye ederim Wink N97 yi bilmem ama serisine göre düşündüğümüzde güzeldir!
Mesaj13.07.2009, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

iPhone güzel marka tac ekrani güzel ama ben nokia 5300 önerim yada n97

ama ben sny ericsson w980i kullanyirum Crying or Very sad
Mesaj13.07.2009, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

@aktifbilisim samsung demissin ama samsung ucuz olduğundan çok tercih ediliyor. Becen en iyi ve saglam olanı nokia. 5. Kattan düştü Tel Sadece cam catladı o kadar.
Mesaj13.07.2009, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

sekmen-ailesi yazmış:
@aktifbilisim samsung demissin ama samsung ucuz olduğundan çok tercih ediliyor. Becen en iyi ve saglam olanı nokia. 5. Kattan düştü Tel Sadece cam catladı o kadar.

ewet kesinlikle

bana göre en dayanıksız telefon samsung'un telefonlarıdır..

Tavsiyem nokia !. Wink

Mesaj13.07.2009, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Kaç Senedir Nokia Kullanıyorum.1 Kere Samsung Aldım.Aldıktan 3-4 Gün Sonra Bozuldu.Bana Göre En Kalitelisi Nokia.''İşe Yaramaz'' Dediyse Doğrudur.
Mesaj13.07.2009, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nokia N80 süper BırŞey Yere Carpılsada Birsey olmaz Mükemmel Bir Telefon Nokia HerKese tavSiye Ederim :d Çunku Ben telefonCuyum Wink Samsung telefonları Herzaman Tamir Etmeye getırıyorlar Very Happy Laughing