Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.07.2009, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Arda'dan Aziz Yıldırım'a yanıt

Arda'dan Aziz Yıldırım'a yanıt
Galatasaray TV'de canlı yayına katılan Arda, Galatasaray'ın evladı olduğunu belirterek, ''Fenerbahçe Kulübü Başkanı Azize Yıldırım'a kulübüyle ilgili yaptıkları nedeniyle büyük saygı duyuyorum. Ama herkes kendi yerinde güzel. Azize Yıldırım'ın Fenerbahçe'ye, Arda'nın da Galatasaray'a yakıştığını düşünüyorum'' dedi.

Arda, Galatasaray'ın sembol isimlerinden Metin Oktay'ın, zamanında Fenerbahçe'den gelen teklif üzerine, ''Beni sevenleri üzmeyeceğim'' dediğini hatırlatarak, ''Şu anda herkes beni Galatasaraylı Arda olarak seviyor. Diğer takım taraftarları da öyle beğeniyor. Beni sevenleri üzmeyeceğim'' diye konuştu.

Kaptanlığın üzerine çok büyük sorumluluk yüklediğini dile getiren Arda, ''Bundan sonra özellikle saha içinde çok daha fazla sorumluluk alacağım. Her zaman iyi oynayamayabilirim, ancak maçlar bittiğinde tüm enerjimi vereceğimden herkes emin olabilir'' dedi.

Arda, Lincoln ile ilgili soruyu ise ''Hakkında kararı yönetim kurulumuz verecektir. Kendisi takım arkadaşımız, kulübümüze hizmetleri oldu. Bizim kendisinden beklentilerimiz daha fazlaydı'' diye yanıtladı.
Mesaj10.07.2009, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aziz yıldırıma azize diye bas edemezsniz.bide kendinizi bir şey sanıp milletin mesajlarına laf atıyorsunuz..

SİTEMİZE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Mesaj10.07.2009, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

sivastaraftar yazmış:
Aziz yıldırıma azize diye bas edemezsniz.bide kendinizi bir şey sanıp milletin mesajlarına laf atıyorsunuz..

öncelikle ben milletin mesajlarına laf atmıyorum, kuralları hatırlatıyorum Wink
ayrıca bu forumda her başlıkta küfür,argo kelime vs. gırlayken siz onlara birşey demeyip gelip benim başlığıma yazıyorsunuz.
belli ki benimle kişisel bir meseleniz var, çünkü hemen benim diğer başlıklara yazdığım mesajları hatırlatıyorsunuz
konuyu tartışmaya dökmeyin, adam gibi yorumunuzu yapın..

Mesaj10.07.2009, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

sivastaraftar haklı herkeze karışamassınız moderetör olursanız o zaman karışırsınız kimsenin açtığı mesajlara burnunuzu sokmanıza hakkınız yok merak etmeyin biz kuralları senden daha iyi biliyoruz ha bide sen web siteleriyle kaç yıldır uğraşıyorsun merak ettim de
Mesaj10.07.2009, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

okforum yazmış:
sivastaraftar haklı herkeze karışamassınız moderetör olursanız o zaman karışırsınız kimsenin açtığı mesajlara burnunuzu sokmanıza hakkınız yok merak etmeyin biz kuralları senden daha iyi biliyoruz ha bide sen web siteleriyle kaç yıldır uğraşıyorsun merak ettim de

öncelikle kuralları hatırlatmak sadece moderatörlerin değil tüm forum üyelerinin görevidir, kuralları keşke benden daha iyi bildiğiniz belli oluyor forumda mevcut olan başlıkları tekrar açıyorsunuz. son olarak da benim ne zamandır bu işlerle uğraştığım seni ilgilendirmez ama burda senden eski olduğum kesin. çok merak ediyorsan bak profilime orada yazıyor.. Wink
Mesaj10.07.2009, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen bizim başkana aziz yıldırımı diyorsan bende bu resmi paylaşırım

senin hakkın varsa bnm hakkımda var Wink

Wink
Mesaj10.07.2009, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

başlarım kurallarına sanane lan benden istediğimi yaparım
Mesaj10.07.2009, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

AZİZE YILDIRIM DEGİL AZİZ YILDIRIM

SANA SESLENİYORUZ futboltribunu SİTE SAHİBİ LÜTFEN ÖNCE YAZMAYI ÖGRENİN SONRA BAŞLIK AÇIN

SİVASLI ARKADAŞIM SENİDE TEBRİK EDERİM
Mesaj10.07.2009, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

34fenerbahce yazmış:
AZİZE YILDIRIM DEGİL AZİZ YILDIRIM

SANA SESLENİYORUZ futboltribunu SİTE SAHİBİ LÜTFEN ÖNCE YAZMAYI ÖGRENİN SONRA BAŞLIK AÇIN

SİVASLI ARKADAŞIM SENİDE TEBRİK EDERİM

hakkımızı herzaman ararız Very Happy
Mesaj10.07.2009, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Polemiğe gerek yok.Arda Kendine Yakışanı yapmış.

Siteinin Yeni Sahibi PortableMedia.Tr.Gg
Mesaj10.07.2009, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

futboltribunu yazmış:
okforum yazmış:

öncelikle kuralları hatırlatmak sadece moderatörlerin değil tüm forum üyelerinin görevidir, kuralları keşke benden daha iyi bildiğiniz belli oluyor forumda mevcut olan başlıkları tekrar açıyorsunuz. son olarak da benim ne zamandır bu işlerle uğraştığım seni ilgilendirmez ama burda senden eski olduğum kesin. çok merak ediyorsan bak profilime orada yazıyor.. Wink

k.bkma da bu forumda 2 milyon 300 bin üstünde kullanıcı var neden her seferinde sen ve 2-3 kişi durmadan uyarı yapıyor?mod arkadaşlar görevini çok iyi yapıyorlar sizin yardımlarına ihtiyaçları olduğunu sanmıyoruz.bakın durmadan mod gibi uyaranları hoşnut karşılamıyorlar lütfen sizde bırakın bunları Wink
azize demek çok yanlış ayrıca!!
Önceki mesajları göster: