Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.07.2009, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu: fifa09 sorunu

arkadaşlar fifa 09 da menajerlik oynuyordum bugün girdiğimde ingilizce olarak ulaşılamadı falan yazdı oyuna ve oyun dakikası 2 iken 6 olmuş bundan önce pc açarken windows aniden başlat karşıma çıktı açılmamasının sebebi bilgisayarı ani kapatmayla ilgili midir?
dosyaya zarar gelme olasılığı var mı?
yada virüs falan alakası yok değil mi?
Mesaj13.07.2009, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: fifa09 sorunu

siyahbeyaz-1903 yazmış:
arkadaşlar fifa 09 da menajerlik oynuyordum bugün girdiğimde ingilizce olarak ulaşılamadı falan yazdı oyuna ve oyun dakikası 2 iken 6 olmuş bundan önce pc açarken windows aniden başlat karşıma çıktı açılmamasının sebebi bilgisayarı ani kapatmayla ilgili midir?
dosyaya zarar gelme olasılığı var mı?
yada virüs falan alakası yok değil mi?

Oyundayken Bilgisayara Reset Atarsan Dosya Zarar Görebilir.Virüslerde Zarar Vermiş Olabilir.Sen En İyisi Baştan Yükle Oyunu.
Mesaj13.07.2009, 12:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

pc tek tıklama ile kapatabiliyorum.bunun zarar verme olasılığı var mı?
oyunda sorun yok dediğim gibi sadece menajerlik oyununa ulaşamadım yeni menajerlik açtım.birde süre değişmişti onuda ayarladım.
Mesaj13.07.2009, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
pc tek tıklama ile kapatabiliyorum.bunun zarar verme olasılığı var mı?
oyunda sorun yok dediğim gibi sadece menajerlik oyununa ulaşamadım yeni menajerlik açtım.birde süre değişmişti onuda ayarladım.

Tek Tıklama Derken Mesela Masaüstündesin Tıklayınca Anında Kasanın Elektriğini Kesiyormu Yoksa Windows Kapatılıyor Diyerek Mi Kapatıyor?
Mesaj13.07.2009, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

windows kaydediliyor demiyor
Mesaj13.07.2009, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
windows kaydediliyor demiyor

O Zaman Dediğim Gibi Bir Anda Bilgisayar Kapanınca Dosya Zarar Görmüştür.Sen Oyunu Tekrar Yükle.Bi Daha Biranda Kapama Başlattan Kapak En İyi O.

İyi Günler...
Mesaj13.07.2009, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler
Mesaj13.07.2009, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
teşekkürler

Rica Ederim.
Önceki mesajları göster: