Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.07.2009, 06:36 (UTC)    
Mesaj konusu: ÖNEMLİ AÇIKLAMA...LÜTFEN HERKES OKUSUN...

ARKADAŞLAR SİTEMİN TASARIMINI YAPALI YAKLAŞIK 2 AY OLDU...GEÇEN BU SÜRE İÇERİSİNDE BİRÇOK KİŞİ TASARIMI KENDİSİYLE PAYLAŞMAMI İSTEMESİNE RAĞMEN İZİN VERMEDİM...

AMA NEDENSE ARKADAŞLAR BU KEZ DE TASARIMI ÇALMA YOLUNA BAŞVURARAK SİTELERİNE EKLEMİŞLERDİR. ŞU ANA KADAR 2 SİTE TESPİT EDİLMİŞ OLUP SUPPORT A MAİL ATILMIŞTIR...

SİZDEN RİCAM TASARIMIMI KULLANAN KİŞİLERE RASTLAMANIZ DURUMUNDA BİZE BİLDİRMENİZ...ANLAYIŞ GÖSTERECEĞİNİZİ UMARIM...

Mesaj15.07.2009, 07:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benzer başlıklardan üç defa açmışsınız.
Sizin yapmanız gereken sadece support'a bildirmek.

Mesaj15.07.2009, 07:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞIM SUPPORTA BİLDİRDİM..FAKAT TASARIMIMIZI ÇALAN DİĞER SİTELERİ TESPİT ETMEYE ÇALIŞIYORUZ...O YÜZDEN YARDIM İSTEDİM..

Mesaj15.07.2009, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu: konusuz

Arkadaşım 50.000 defa aynı başlığı açma. biz senin problemini okumak zorunda değiliz. Ben Hakan Abi'ye 15-20 Tane Site bildirdim ve Silindi.
Ve Hiç Forumda Paylaşmadım.. Eğer Web Tasarım Sorunun Varsa Paylaş Yardım Edelim.. Yok Ben Bu Adamı Kınıyorum Diye Konu açma Lütfen Bir Deha Böyle Bir Durum Meydana Gelirse Seni BEN Supporta Şikayet Edeceğim Aynı Konudan Farklı Başlıklarla Konu Açıyor Diye..

Bu Sana Uyarımdır.. Gereği Yapılır.. Rahat Ol..
Mesaj15.07.2009, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞIM NASIL KONUŞMA O ÖYLE YA...ELBETTE FORUMDA PAYLAŞACAĞIZ BU TÜR KONULARI...DEDİM YA TASARIMIMIZ ÇALINIYOR VE ÇALANLARI BULMASI BİRAZ ZAMAN ALIYOR...BU YÜZDEN FORUMDA Kİ ARKADAŞLARDAN YARDIM İSTEDİM...ŞAYET RASTLARLARSA BİLDİRSİNLER İSTEDİM...

AMA ŞİKAYET EDERİM DEME HAKKINIZ YOK...SİZ İŞİNİZE BAKIN..BU ARADA DÜN SİZE TASARIMLA İLGİLİ BİR SORUM OLMUŞTU...HATIRLARSAN HEMEN ÜCRETLİ DEMİŞTİN...

SONUÇTA BU İŞİ TİCARETE DÖKMENİN DOĞRU OLDUĞUNU DA SANMIYORUM..BEDEVA SİTEMDEKİ ÇOĞU KİŞİNİN 18 YAŞ ALTI OLDUĞUNA DA EMİNİM Kİ SENİN GİBİLERİNE KANIP GEREKSİZ YERE PARA KAPTIRIYORLAR...

Mesaj15.07.2009, 09:17 (UTC)    
Mesaj konusu: konusuz

Ben 17 yaşındayım.. Ben Yıllardır Websitesi yaptım kimseye de parayla yaptırmadım.. ben zevk alıyordum ve öğrenmek için kendim çabalıyordum..
Daha Tr.Gg yokken biz Freewebs 'de Mysite'de Cebelleşirdik..
Her Sayfaya Tek Tek kod Yazardım.. Ben Buralardan Yetiştim..
Hem Bana da Öğreten Olmadı... Ben de Öğretiyorum İsteyenlere..
Ama Profesyonelce Tasarımlarımı Paralı Satıyorum.. Ben Niye Oturup Senin Web Siten İçin Uğraşayım ki .. Giderim Kendi Sitemle İlgilenirim Daha İyi..
Birde Ben Kimseden Çok Para/Kontör Almadım...

Bırak Emeğimiz Boşa Gitmesin.

Birde Bana Diyorsun Ki Ne Hakkın Var Şikayet Etmeye.. Zaten Sen Kendini Ele Vermişsin.. Şikayet Etmeme Gerek Var mı Yok mu Bilmem Ama Ben Seni Şimdi Şikayet Ediyorum. Ve Senin Sitenin Tasarımı Sana Ait Değil.. Ben Seslenmedim ama Bir Haber Sitesi Gibi Birşeyin Temasıydı O..

O Siteyi Bulup Onu da Kanıt Olarak II. Defa Şikayet Edeceğim ( I. Şikayette Silinmezse )
Mesaj15.07.2009, 09:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım kime şikayet edersen et...ben burdayım...tasarımımın da arkasındayım...

Mesaj15.07.2009, 12:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

ulan ne kıymetli tasarımın varmış be görmemişin bi tasarımı olmuş töbe töbe
Mesaj15.07.2009, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

KIYMETLİ DEMİYORUM...AMA İZİNSİZ OLARAK ÇALINMASINA KARŞIYIM...SONUÇTA KARŞILIĞINDA BİR EMEK HARCANIYOR...

Mesaj15.07.2009, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gereken Yapılır.. Daha Fazla Polemik Olmasın Wink
Mesaj15.07.2009, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

YA ARKADAŞLAR AMMA MERAKLISINIZ HER ŞEYE ATLAMAYA...YA BEN ANLATAMIYORUM YA DA SİZ ANLAMAK İSTEMİYORSUNUZ...

BEN DEDİM Kİ TASARIMIM B.S. KULLANICILARI TARAFINDAN ÇALINIYOR...VE GÖREN OLURSA HABER VEREBİLİR Mİ DİYE...AMA SİZ KONUYU NERELERE GÖTÜRÜYORSUNUZ...

SONUÇTA ELBETTE Kİ BENİM İÇİN DEĞERLİ BİR TASARIM OLACAK..ÇÜNKÜ ÜZERİNDE ÇOK FAZLA UĞRAŞTIM..LÜTFEN HİÇ EMEK HARCAMADAN DİREKT ALIP KOPYALAYARAK HIRSIZLIK YAPILMASIN...

Önceki mesajları göster: