Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.07.2009, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu: AYIP YA...BİRAZ UTANIN YA....

YA BİR TASARIM YAPTIM...HERKES İLLA BİZE VER DEDİ...VERMEYİNCE ŞİMDİ DE ÇALIYORLAR...

ÇOK AYIP....

http://www.baskentlilerhaber.tr.gg

BU SİTEYİ KINIYORUM VE SİLİNMESİ İÇİN SUPPORTA MAİL ATTIM...BU SADECE ŞU AN TESPİT ETTİĞİMİZ...DAHA BUNUN GİBİ BİR SÜRÜ VAR...YAZIKLAR OLSUN....

Mesaj14.07.2009, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

lütfen gereksiz başlıklar açarak forum kirliliğine yol açmayalım.
Mesaj15.07.2009, 06:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım doğru konuş...Ne demek forum kirliliği...Biz burda emeğimiz çalınıyor diyoruz..Sen gelmiş forum kirliliği yapmayalım diyorsun ayıp ya...Hem moderatör veya admin değilsin...Bu tür söylemlere hakkın olduğunu sanmıyorum...

Mesaj15.07.2009, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Silinmiş

O site silinmiş
Mesaj15.07.2009, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

EVET SİLİNMİŞ...SİLDİRMEYE DE DEVAM EDECEĞİM...YETER Kİ DİĞERLERİNİ DE TESPİT EDEYİM...

Mesaj15.07.2009, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

BU ARADA,

www.62deneme.tr.gg de silindi...

Mesaj15.07.2009, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

elalemi karalayıp durma ne emeğinden bahsediyorsun sen? bide insanların sitelerini sildiriyorsun..! forum olmasa burası kötü konuşurdum...
sende www.ertajans.net bu siteden çalmışın? he cevap verirmisin?
Mesaj15.07.2009, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Açıkçası yeni supportun daha önceki açıklamalardan haberi yok herhalde.Resmi olarak Copyright.gov'dan telif hakları alınmamış herhangi bir sanal içerik o kişiye ait değildir.Forumda bu konuda çok problem olduğundan böyle bir kural getirilmişti.Yani bu şekilde ney kime ait asla doğru tahminde bulunulamaz!Yani sitelerin geçmişine gitseler dahi şöyle bir durum var şikayet eden sitede başka yerden almış olabilir bu durumu hem supporta bildireceğim hem de bu ertanajans'ın sahiplerine bildirip supporta mail atmaları talebinde bulunacağım... :')
Mesaj15.07.2009, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim pvp-merkezi.tr.gg sitem iftira ile kapandı.. adam foto çekmiş photoshopla yazıları değiştirmiş.. ve ben küfür ettim gibi gözükyüor ondan kapamış halbuki bir kelime bile etmedim...
Mesaj16.07.2009, 05:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞIM BU KADAR SAÇMA KONUŞABİLECEĞİNİZ HİÇ AKLIMA GELMEMİŞTİ...DİYORUM YA B.S. DE SİTE YAPANLARIN %90 18 YAŞ ALTI...VE HEPSİ DE ÇOCUK...

DOLAYISIYLA AKILLI DÜŞÜNEMEYEN İNSANLARDAN OLUŞUYOR...

ŞİMDİ SORUYORUM SİZLERE:

SİTE İLE www.ertajans.net İLE NE ALAKASI VAR...EĞER VARSA SİTEMİ KENDİM SİLECEĞİM...SÖZ...AMA YOKSA O TERBİYESİZLİĞİ YAPAN ARKADAŞ SİTESİNİ SİLMEZ İSE Ş...............DİR........

BEN O SİTEDEN SADECE HABER KODUNU ALDIM Kİ ZATEN EREĞLİMİZİN BİR SİTESİ VE DE SİTENE EKLE KISMINDA BU KODU KENDİSİ VERİYOR....

Mesaj16.07.2009, 06:02 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

halimdiktas yazmış:
ARKADAŞIM BU KADAR SAÇMA KONUŞABİLECEĞİNİZ HİÇ AKLIMA GELMEMİŞTİ...DİYORUM YA B.S. DE SİTE YAPANLARIN %90 18 YAŞ ALTI...VE HEPSİ DE ÇOCUK...

DOLAYISIYLA AKILLI DÜŞÜNEMEYEN İNSANLARDAN OLUŞUYOR...

ŞİMDİ SORUYORUM SİZLERE:

SİTE İLE www.ertajans.net İLE NE ALAKASI VAR...EĞER VARSA SİTEMİ KENDİM SİLECEĞİM...SÖZ...AMA YOKSA O TERBİYESİZLİĞİ YAPAN ARKADAŞ SİTESİNİ SİLMEZ İSE Ş...............DİR........

BEN O SİTEDEN SADECE HABER KODUNU ALDIM Kİ ZATEN EREĞLİMİZİN BİR SİTESİ VE DE SİTENE EKLE KISMINDA BU KODU KENDİSİ VERİYOR....

Lütfen emeğe saygı...
Halimdiktas tasarım konusunda çok girişken bir kardeştir... Dediğiniz sitelere baktım sadece tek benzer bir yeri var o da baslık renginin turuncu olması. Renkler de copyright'a girmiyor herhal.Biraz saygılı olum lütfen.Bi çok tr.gg sitesinin arasında en çok beğendiğim site halimdiktas'tır.Karalamakla bosa zaman harcamayın.Bu bilgiden faydalanmaya bakın... Exclamation
Mesaj16.07.2009, 06:06 (UTC)    
Mesaj konusu: konusuz

burada genelleme 18 yaş altıysa ve sen 34 yaşındaysan çoluk çocukla neden uğraşıyorsun ki.. ne hakkın var ki hodri meydan oluşturmana..
arkadaşım ben bu tasarımı oradan almadım de yeter. ama külhanbeyli konuşacaksan bizde boş değiliz.. Kimsenin kimseyi ezmesine göz yumamayız.. Herkes Haddini Bilsin.. Herkes Yaşına Göre Hareket Etsin..
Sadece Arkadaş Sitelerin Tema Düzenini Benzetmiş. Herşey Benziyor Sadece Resimler Değişmiş Gibi. Yinede emeğine Sağlık En Azından Tasarımı Oradan Aldıysan Bile Baya Değiştirmişsin Emeğine Sağlık...
Lütfen Burada Ahlak Kurallarına Uyalım..
Mesaj16.07.2009, 06:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

YA ARKADAŞIM ONDAN ALMADIM DİYORUM NEDEN ANLAMAK İSTEMİYORSUNUZ...EN UFAK BİR ALAKASI BİLE VARSA BEN BIRAKIRIM BU İŞİ...B.S. YILLARDIR VARIM...VE BENİ HERKES BİLİR...DEDİĞİNİZ SİTEDEN SADECE HABER KODUNU ALDIM...O DA ZATEN SİTENE EKLE KISMINDA VAR...SİZDE EKLEYEBİLİRSİNİZ...

Mesaj16.07.2009, 08:34 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

tekfurdag yazmış:
elalemi karalayıp durma ne emeğinden bahsediyorsun sen? bide insanların sitelerini sildiriyorsun..! forum olmasa burası kötü konuşurdum...
sende www.ertajans.net bu siteden çalmışın? he cevap verirmisin?

Evet Gelelim Kanıta :

Sizce halimdiktas.tr.gg de radyo yokken neden Radyo Kodu Var..

Resime İyi Bakın... Bu Aceleye Geldi Kim Bilir Daha Ne Ayrıntılar Var ?

Hadi Bunada Cevap Verin.
Mesaj16.07.2009, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞIM ANLAMA KAPASİTEN AZ MI...AZ SA SÖYLE DE ONA GÖRE AÇIKLAMA YAPALIM...YA NERDEN ALAKA KURUYORSUN DEDİĞİN SİTEYE HALA ANLAMIŞ DEĞİLİM...

ARKADAŞIM DEDİĞİN SİTENİN KODLARIYLA BENİMKİNİ KARŞILAŞTIR...BİR BENZERLİK VARSA BEN SİTEMİ SİLERİM...SÖZ BAK...AMA YOK BULAMAZSAN SİTENİ KENDİ ELİNLE SİLMEZSEN.................SİN........

Önceki mesajları göster: