Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.07.2009, 08:21 (UTC)    
Mesaj konusu: tasrım kayıyor

arkadaşlar menümde sorun var mesela üzerinde olduğun mmenünün beyaz olması gerkirken hep ana sayfa beyaz yan menüdede aynı sorun var nasıl düzeltebilirim www.bsicintasarim.tr.gg
Mesaj16.07.2009, 08:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen başka tasarım kullan onun kullanma talimatı geçmiş Very Happy
Mesaj16.07.2009, 08:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunskor yazmış:
Offfffff espiriler yapqmayın burası ciddi bir konu Wink Mesaj yazmak için mesaj yazmayın yardımcı olmak için mesaj yazın Wink Kardeşim tam olarak sorunu anlamadım biraz daha konuyu açarmısın veya tasarımın orjinalinin url sini foruma koyar mısın?

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj16.07.2009, 08:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
oyunskor yazmış:
Offfffff espiriler yapqmayın burası ciddi bir konu Wink Mesaj yazmak için mesaj yazmayın yardımcı olmak için mesaj yazın Wink Kardeşim tam olarak sorunu anlamadım biraz daha konuyu açarmısın veya tasarımın orjinalinin url sini foruma koyar mısın?

yapamassınız ya tasarım bozuk ordakai bi iki kod silinmiştir bulamassınız yada yeniden düzenleyin tasarımı
Mesaj16.07.2009, 08:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
oyunskor yazmış:

yapamassınız ya tasarım bozuk ordakai bi iki kod silinmiştir bulamassınız yada yeniden düzenleyin tasarımı
Mesaj16.07.2009, 08:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunskor yazmış:
paylasim61 yazmış:
oyunskor yazmış:

Nerden biliyorsun Wink Belki kodlarla oynama yaparak yapabiliriz Wink Ayrıca css bilgim azda olsa var Wink

Mesaj16.07.2009, 08:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

o zaman git yap iste şifresini Smile
Mesaj16.07.2009, 08:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunskor yazmış:
Ne şifresi diyon ya lütfen bu konuyla ilgili mesaj yazma anlaşılan yenisiniz lütfen bu konuşmayı burada bitirnin arkadaşa yardımcı olmaya çalışıyorum eğer bir konu hakkında bilginiz yoksa lütfen konuşmayınız Wink Size forum kurallarını okumayı tavsiye ediyorum Wink

Mesaj16.07.2009, 08:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
oyunskor yazmış:
Ne şifresi diyon ya lütfen bu konuyla ilgili mesaj yazma anlaşılan yenisiniz lütfen bu konuşmayı burada bitirnin arkadaşa yardımcı olmaya çalışıyorum eğer bir konu hakkında bilginiz yoksa lütfen konuşmayınız Wink Size forum kurallarını okumayı tavsiye ediyorum Wink

yeni değilim 4 yıllık bs liyim ben ve espiri yapmaya çalıştım kısacası Lütfen O tasarımın yenisini yapın yada silin yeni baştan çizin
Mesaj16.07.2009, 08:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunskor yazmış:
paylasim61 yazmış:
oyunskor yazmış:

yeni değilim 4 yıllık bs liyim ben ve espiri yapmaya çalıştım kısacası Lütfen O tasarımın yenisini yapın yada silin yeni baştan çizin
Ya offffffffffffff kardeşim belli ediyor 4 yıllık olduğun bırak sana yaaaaaaa! Arkadaşa yardımcı olmaya çalışıyorum lütfen mesaj sayınızın artması için mesaj yazmayın! Bravo yani beni süper bir şekilde kızdırdınız! Mad

Mesaj16.07.2009, 08:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuyu amacından kaydırmayalım ! Evil or Very Mad
Mesaj16.07.2009, 08:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
Konuyu amacından kaydırmayalım ! Evil or Very Mad
Bana mı diyon ya oyunskod sağolsun süper yardımcı oluyor Exclamation

Mesaj16.07.2009, 09:05 (UTC)    
Mesaj konusu: cevap

Kodunda Bulunan ;

Kod:

<div class="clear"></div>
    <div id="breadcrumb">BS » <a href="" class="active">EĞLENCE</a> »</div>
  </div>

Yerine Şunu Yaz Bakalım Olacak Mı :

Kod:

<div class="clear"></div><br />
    <div id="breadcrumb" align="center">BS » <a href="" class="active">EĞLENCE</a> »</div>
  </div>

<!-- Bu Arada Biri Konuyu Saptırınca Diğeri Cevap Yazmasın.. Konuyu Saptıran Yola Gelir.. -->
Mesaj16.07.2009, 09:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın orjinalinin önizlemesini verse bende sorunu görüph daha iyi yardımcı olacakm ama vermiyor Confused

Mesaj16.07.2009, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

kendi Bilir Very Happy
Önceki mesajları göster: