Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.07.2009, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Doğru söylüyor halmdiktas zaten dediğiniz sitenin tasarımı ile halimdiktasın tasarımı hiç benzemiyor :S

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj16.07.2009, 09:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞTA YÜZ VARSA BİR DAHA UĞRAMAZ FORUMA VE DE SİTESİNİ SİLER...BU KADAR İFTİRA VE YALAN SÖYLENMEZ...

BU ARADA DERDİ NEDİR ONU ANLAYAMADIM...SİTELER SİLİNİYORSA DEMEKKİ HIRSIZLIK YAPILMIŞ Kİ SİLİNMİŞ...NEYİNİ SAVUNUYOR ANLAMIŞ DEĞİLİM...

ONLARI SAVUNDUĞUNA GÖRE SENDE ONLARDANSIN...

Mesaj16.07.2009, 10:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim bırak yalan dolanı siteni açarken altta ertanajans diye bir sürü link geçior... bırak allah aşkına ya !
Mesaj16.07.2009, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞIM ANLAMA KITLIĞIN MI VAR...ERTAJANSTAN HABER KODUNU ALIP SİTEME EKLEDİM DEDİM YA....

HERHALDE LİNK ÇIKACAK....ERTAJANS BİZİM EREĞLİNİN HABER SİTESİ VE BENDE HABER KODUNU SİTENİN SİTENE EKLE BÖLÜMÜNDEN ALDIM...

BU KADAR DA CAHİL OLMAYIN YA...ALLAH AŞKINA SAVUNDUĞUN ŞEYE BAK..BİLMİYORSAN BARİ KONUŞUP DAHA DA ALÇALMAYIN...

Mesaj16.07.2009, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

@halimdiktasİlk Olarak 18 Yaş Altı Diye İnsanları Küçümsemeniz Yanlış Belki Çoğu 18 Yaş Altı Ama Bir Gerçek Var Onlar 30 Yaşındaki İnsan'dan Daha İyi Siteler Çıkartıyorlar! Ve Unutmayın Sizde Bir Zamanlar 18 Yaş Altıydınız Belki Hala Öylesiniz Bilemiyorum!

İkinci Olarak Support'a Şikayet Ettikten Sonra Burda Başlık Açmanız Gereksiz Diye Düşünüyorum! Support Gerekeni Yapacaktır Zaten!

Üçüncü Olarak İnsanları Çok Aşağılıyorsunuz Örn: "Arkadaşım Anlama Kıtlığınmı Var" Kelimesi İnsanları Aşağıladığınız Kanıtıdır!

Dördüncüsü Bütün Bunları Yapmadan Önce Tasarımınızı Çalan Kişiyi Uyardınızmı? Sonuçta İnsanların Belli Başlı Hataları Vardır! Herşey Şiddetle Kin Ve Nefretle Çözülecek Olsaydı Dünya'da Barış Diye Birşey Olmazdı!

Beşincisi Burası Bedava Site Hizmeti Sunuyor Ve Arkadaşların Dediği Gibi Elinizde Copriyght Belgesi Yok İse Hiçbirşeyin Size Ait Olduğunu Kanıtlayamazsınız!

Altıncısı Eğer Emeğinizi Korumak İstiyorsanız Burdaki İnsanları Aşağılayarak Değil Bir Tescil Firmasıyla Anlaşıp Copriyght Alarak Korursunuz!

Yedincisi İnsanları Aşağılamayınız Çünkü; Sizde Bir İnsansınız!

Sekizincisi Forumu Karıştırmak İçin Böyle Konular Açmayınız! Syn. Yöneticilerin Yaptığı Duyuruyu Çok Çabuk Unuttunuz Artık Bs Forum Bir Teknik Forumdur! Ve Böyle Gereksiz Konuların Burada Yeri Yoktur Sırf Tartışma İçin Konu Açmanız Saçma!

Dokuzuncusu kadiem.tr.gg Arkadaş Tasarım Konusunda Başarılı Diye Herkezi Aşağılama Hakkına Sahip Değildir! Herkezin Kendine Has Yetenekleri Vardır!

Ve Sonuncusu;
Syn. Moderatörler Böyle Gereksiz Başlıkları Açık Tutmazsanız Seviniriz Özelliklede İnsanların Aşağılandığı Başlıkları O Yüzden Bu Başlığın Silinmesini Talep Ediyorum Saygılar...

Not: Bana Cevap Yazma Arkadaşım Forumu Meşgul Etmeyelim İyi Günler Başarılar...
Mesaj16.07.2009, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım konuyu gereksiz yere uzattılar...biz sadece tasarımımızın çalınmasına tepki gösterdik...Diğer kişilerde çıkıp yok şurdan çaldın yok burdan çaldın gibi bizi hırsızlıkla suçlamaya kalktılar ve sonunda da bırakıp adeta kaçtılar...çıksınlar ıspatlasınlar bırakırım dedim...

tabiki kendimizi savunacağız..ne yani hakkımızdaki suçlamaya tepkisiz mi kalacaktık...

bu arada burası forum...burada herşey paylaşılır...

Mesaj16.07.2009, 10:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burası Forum Değil!
Burası "Teknik Forum" İyi Günler..
Mesaj16.07.2009, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım konuyu gereksiz yere uzatıp durma...

Önceki mesajları göster: