Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.07.2009, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu: alt başlık nasıl yapılır ?

sitede soldaki sayfa isimlerine tıkladığında alta veya sağa doğru açılan alt başlıklar ( sayfalar ) açılmasını istiyorum. nasıl yapacağım konusunda ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.
Mesaj16.07.2009, 10:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

altta çıkamsını istiosan alt sayfa yapp

Mesaj16.07.2009, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama üstteki başlığa tıklayınca açılmasını, tekrar tıklayınca kapanmasını istiyorum.

bu arada hızlı cevap için teşekkürler.
Mesaj17.07.2009, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

soru zor mu, yoksa anlaşılmadı mı, ya da cevap verilmeyecek kadar alakasız bir soru mu?
Mesaj18.07.2009, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Bence

Soldaki butona tıkladığında alt başlık açılır. Mesela Eğlence diye bir menün var bunun altına Oyunlar, Müzik gibi alt menü eklemek istiyorsun diyelim. O zaman Oyunlar ve Müzik sayfalarını yani hangi alt sayfa olacaksa o sayfaları tasarlarken üstte nerede gösterilsin butonu vardır. O nerede açılsın seçeneğinden eğlence'yi seçebilirsin.

İstersen bi göz at benim siteye oradaki gibi mi istiyorsun tam anlamadım. www.alantepe.tr.gg
Mesaj18.07.2009, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bence

alantepe yazmış:
Soldaki butona tıkladığında alt başlık açılır. Mesela Eğlence diye bir menün var bunun altına Oyunlar, Müzik gibi alt menü eklemek istiyorsun diyelim. O zaman Oyunlar ve Müzik sayfalarını yani hangi alt sayfa olacaksa o sayfaları tasarlarken üstte nerede gösterilsin butonu vardır. O nerede açılsın seçeneğinden eğlence'yi seçebilirsin.

İstersen bi göz at benim siteye oradaki gibi mi istiyorsun tam anlamadım. www.yarimcayelken.tr.gg
Önceki mesajları göster: