Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.06.2009, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu: arkadaşlar bunu Nasıl YAPMIŞLAR

arkadaşlar bunu Nasıl YAPMIŞLAR Shocked

http://kar

/ Bunu nasıl yapmışlar banada sölermisiniz
forum.st

En son denemek-icin tarafından 19.07.2009 14:57:15 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj19.06.2009, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

ReklamYasaktır
bu mus kodlarından birini site administratoru sitesine uygulamıs sizde uygulayabilirsiniz
tşkler
Mesaj16.07.2009, 23:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

kuralları okumamış belliki...
Mesaj18.07.2009, 23:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba bunu bedava-sitem sistemi altinda da yapabilirsin Wink

1 Arrow sitenizin edtitöründen ekstralari degistiri secip yatay menudeki ekstrayi ekle yazisina tiklayip forum ekstrasini ekliyerek kendi forumunu kurabilirsin kategoriler duzenliyip alt forumlar olusturabilirsin basit birsey

2 Arrow simdi birsey daha var standart olarak bs deki olusturdugun forumun görülüsü söyle olur

simdi senin vermis oldugun örnek forumun temasi bulunmakta ama bedava-sitemin suanki versiyonunda tema ekleme ekstrasi bulunmuyor belki ileri versiyonda boyle birsey olabilir kimse bilemez Smile
ama bu sorunu da irfame kodu dedigimiz kodlar cözebilir
ifame,(frame) HTML’de birden fazla belgeye tek bir sayfada yer vermek amaciyla acilan pencerelere denilir daha farkli boyutlari da var tabiki Smile

3 Arrow son olarak ifame (frame,html) kodlarinin bir de kötü tarafi var
Arama Motoru optimizasyonu için olumsuz etkileri olduğu için genellikle sorun yaratabiliyor optimizasyon acisindan vs vs

uzun uzun anlatim Smile
anlatim bizden okuyup anlayip ögrenmekte sizden Razz

uA1905uA@
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: