Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.07.2009, 07:36 (UTC)    
Mesaj konusu: HackerFriend Vista Menüsü

http://s2.dosya.tc/VistaMen_s_.rar.html
Rar Şifresi: metin2kasiyorum
Çalıntı Değildir Mod Arkadaşlar Araştırabilir..!

Mesaj17.07.2009, 08:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

çalıntı
Mesaj17.07.2009, 08:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: HackerFriend Vista Menüsü

metin2kasiyorum yazmış:
http://s2.dosya.tc/VistaMen_s_.rar.html
Rar Şifresi: metin2kasiyorum
Çalıntı Değildir Mod Arkadaşlar Araştırabilir..!

Çalıntı Değilmiş Açaba Benden Çalmış Olmayasın Mr. Green
Mesaj17.07.2009, 09:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

(Ç)alıntı mı ? Bu halka açık bir kod değilmi ? Dolayısı ile bu çalıntı mı yoksa alıntı mı ? Ayrıca kim idda edebilirki bu kod bana ait ya da ben yazdım diye ?
Mesaj17.07.2009, 09:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

nettekiparam yazmış:
(Ç)alıntı mı ? Bu halka açık bir kod değilmi ? Dolayısı ile bu çalıntı mı yoksa alıntı mı ? Ayrıca kim idda edebilirki bu kod bana ait ya da ben yazdım diye ?

Çalıntı Falan Değil Ama O Kodları Ben Ayırdım.
Mesaj17.07.2009, 09:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:
nettekiparam yazmış:

Sende alıntı yaparak üzerinde düzeltmelerle tekrar paylaşıma sunmuşsun. Bu durumda çalmışsın diye suçlaman doğru olur mu ?Belki oda senin alıntı yaptığın yerden aldı ve düzenlemeler yaptı kim bilir ?

www-kral yazmış:
çalıntı

Çaldığını nerden biliyorsun ?

Burda yanlış anlama olmasın ben kimseyi savunmuyorum. sadece demek istediğim bir yumurta satın aldınız ve tamamen kırmızıya boyadınız. başka bir kişide aynı yumurtadan aldı ve oda kırmızıya boyadı. bu durumda 2. kişi 1. kişininkini çalmış mı olur ?
Mesaj17.07.2009, 09:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

nettekiparam yazmış:
interforce yazmış:
nettekiparam yazmış:

Sende alıntı yaparak üzerinde düzeltmelerle tekrar paylaşıma sunmuşsun. Bu durumda çalmışsın diye suçlaman doğru olur mu ?Belki oda senin alıntı yaptığın yerden aldı ve düzenlemeler yaptı kim bilir ?

www-kral yazmış:
çalıntı

Çaldığını nerden biliyorsun ?

Burda yanlış anlama olmasın ben kimseyi savunmuyorum. sadece demek istediğim bir yumurta satın aldınız ve tamamen kırmızıya boyadınız. başka bir kişide aynı yumurtadan aldı ve oda kırmızıya boyadı. bu durumda 2. kişi 1. kişininkini çalmış mı olur ?

Tamam iyi güzel tartışma ortamı olmasında,
Sanki kendininmiş gibi göstermiş.
Kodları ben yazmadım ama sonuçta emek var dimi?.

Mesaj17.07.2009, 09:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tartışmaya Gerek yok çalıntı falan diğil kimse internetten bulduğu kodlarıda kendi yapmış gibi üstlenmesin Evil or Very Mad
Mesaj17.07.2009, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne çalıntısı hackerfriend'in onu kendisimi yaptığını sanıyorsunuz hazır kod açık kaynaklı herkez kullanabilir isteyen alsın kullansın
Mesaj17.07.2009, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Bu Bir Wordpress TEmasından Alınmalıdır O Temayı Önizlemede Açıp Kaynak Kodundan Herkez Alabilir Çalıntı Diye Herkezi Suçlamayın ! Bilmiyorsanız Öğreniniz! Wink Paylaşım İçin Teşekkürler Kardeşim (Paylaşan Herkeze)
Mesaj17.07.2009, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

ii de bu sadece üste duruyo mesala altta dursa sitede aşşagı inildikce oda inse olur
Mesaj18.07.2009, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu menü falan deil arka plan
Önceki mesajları göster: